Nejlepší analytici z Wall Street sázejí na tyto akcie pro dlouhodobý růst

Konec prvního čtvrtletí roku 2021, analytici zkoumají akcie a vyhodnocují, kde se z dlouhodobého hlediska akcie zastavily.

Obrázek: pixabay.com

Konec prvního čtvrtletí roku 2021, analytici zkoumají akcie a vyhodnocují, kde se z dlouhodobého hlediska akcie zastavily.

Na tomto pozadí stojí zvýšená míra nezaměstnanosti a zavedení vakcín, které jsou stále v raných stádiích, přičemž více než dvě třetiny dospělých v USA dosud nedostávají jedinou dávku.

V takových nejistých dobách je jedním z přístupů k hledání akcií připravených na dlouhodobý růst následovat doporučení analytiků s prokázanou historií úspěchu.

Pomocí služby TipRanks pro předpovídání analytiků, která se pokouší určit nejvýkonnější analytiky Wall Street na základě úspěšnosti a průměrného výnosu na hodnocení, jsme zkontrolovali nedávné výběry akcií od těchto špičkových analytiků.

Zde je pět oblíbených analytiků s nejlepšími výsledky právě teď.

ALX Oncology

ALX Oncology je imuno-onkologická společnost, která vyvíjí terapie určené k blokování dráhy kontrolního bodu CD47 u pacientů s rakovinou.

4. března společnost ALX Oncology souhlasila se společnou spoluprací 50/50 se společností Tallac Therapeutics na vývoji konjugátu protilátky proti agonistovi TLR9 zaměřeného na signálně-regulační protein alfa (SIRPα), SIRPα TRAAC, jako léčbu rakoviny, s IND se očekává, že budou podány do konce roku 2022.

Vzhledem k tomu, že dostupná klinická data jsou slibná, „aktualizace dat ALX148 u HNSCC i rakoviny žaludku / GEJ by mohly být krátkodobými katalyzátory pro zásobu,“ uvedl Ramakanth.

Ramakanth, který je na seznamu nejvýkonnějších analytiků TipRanks # 117, se může pochlubit průměrným výnosem na hodnocení 36,3%.

Semtech

Rick Schafer dal polovodičové společnosti palec nahoru. Za tímto účelem si pětihvězdičkový analytik udržel hodnocení koupit i cenový cíl 80 USD, což zvyšuje potenciál pro zvýšení na 23%.

Podíváme-li se na podrobnosti tisku, tržby ve výši 165 milionů USD a EPS ve výši 0,51 USD překonaly konsenzuální odhady 158 milionů USD a 0,48 USD. Nejpozoruhodnější však bylo, že LoRa uzavřela rok 2020 na 88 milionech USD, což je nárůst ze 74 milionů USD, přičemž společnost „zaznamenala klíčové výhry u sítí Amazon Sidewalk a AWS IoT Core (kombinovaná příležitost 100 milionů USD).“

CuriosityStream

Tvůrce obsahu a streamovací společnost CuriosityStream právě ohlásila solidní počty předplatitelů za 4Q20. K 31. prosinci 2020 měla společnost celkem 15 milionů předplatitelů, což představuje meziroční nárůst o 50%.

Je třeba poznamenat, že 75% předplatitelů DTC společnosti CURI platí za roční plán 20 USD a obrat se meziročně snížil o 25 % na 30měsíční průměrnou životnost.

Analytička společnosti Needham Laura Martin byla ohromena, přičemž špičková analytička nechala své hodnocení Koupit a cenový cíl 25 USD tak, jak jsou. Tento cenový cíl naznačuje 79% vzestupný potenciál.

Upstart

Po významném rytmu 4Q20 předala analytička Bank of America Securities Nat Schindler Upstart upgrade, přičemž se hodnocení změnilo z Neutral na Buy. Dále demonstroval svůj optimismus a zvýšil cenový cíl z $ 57 na $ 135. Tento nový cíl zvyšuje růstový potenciál na 13%.

Tržby za toto čtvrtletí, které snadno překonaly očekávání ulice, dosáhly 84,4 milionu USD oproti konsenzuálnímu odhadu 79 milionů USD. EBITDA ve výši 15,5 milionu USD překonala odhad 11,1 milionu USD. Ačkoli společnost Upstart vykázala EPS ve výši 0,00 USD, analytici původně požadovali ztrátu ve výši 0,07 USD.

Do budoucna vedení odhaduje, že příjmy FY21 přijdou na 500 milionů USD, ve srovnání s odhadem konsensu 427 milionů USD.

Podle TipRanks sleduje Schindler 59% úspěšnost a 22% průměrný výnos na hodnocení.

Alcon

V nedávné zprávě z výzkumu analytik BTIG Ryan Zimmerman píše, že více produktových iniciativ, oživení a jasnost dlouhodobých cílů by měly pomoci investorům „vidět 20/20 v roce 2021“, pokud jde o Alcon.

S ohledem na tuto skutečnost pětihvězdičkový analytik upgradoval hodnocení na Buy, přičemž analytik také přidělil cenový cíl 78 $ (13% vzestupný potenciál) pro poskytovatele produktů péče o oči.

Společnost Zimmerman uznává skutečnost, že od vyčlenění společnosti z Novartisu v roce 2019 akcie nedosahovaly dobrých výsledků indexu S&P 500, přestože se může pochlubit „zdravou prémií za ocenění a překonáním očekávání ve třech z posledních čtyř čtvrtletí.“ Někteří investoři vyjádřili znepokojení nad schopností ALC zvyšovat provozní marže, přičemž pandemie také více brzdí oftalmologický prostor než ostatní odvětví zdravotnických technologií.

S 62% úspěšností a 34,7% průměrným výnosem na hodnocení je Zimmerman zařazen na 110. místo v seznamu TipRanks.

Zdroje:cnbc.com, pixabay.com

Nejnovější články