5 Nejlepších akcií ke koupi za měsíc duben

Zde je pět nejlepších akcií, které si můžete koupit za duben, od růstových akcií až po dividendové hry.

Obrázek: freepik.com

Akcie se v březnu opět zvýšily, což si připomnělo jednoroční výročí minim pandemické éry.

Ale jaké jsou nejlepší akcie koupit za duben?

Začíná měsíc, investoři jsou nadšeni novým plánem infrastruktury od prezidenta Joe Bidena ve výši 2 bilionů dolarů. Ačkoli existují způsoby, jak zahrát výdaje na infrastrukturu, iniciativa se již nějakou dobu široce očekává, takže dubnové tipy se více zaměřují na stávající, zavedené trendy v americké ekonomice, stejně jako na pár cenově atraktivních růstových akcií.

Zde je pět z nejlepších akcií, které můžete za duben koupit:

  • Facebook (FB)
  • EBay (EBAY)
  • FedEx Corp. (FDX)
  • Walgreens Boots Alliance (WBA)
  • IAC (IAC)

Facebook

Facebook začíná v seznamu pěti nejlepších dubnových akcií ke koupi. V dnešní době levných peněz a nadhodnocených ocenění je díky poměru cena / zisk společnost Facebook ve výši 29 levným přírůstkem portfolia ve srovnání s ostatními kolegy z velkých společností.

EBay

v současné době to vypadá z hlediska ocenění atraktivněji než dokonce Facebook. Akcie EBAY se obchodují za pouhých 17násobek zisku, což je zlomek poměru P / E indexu S&P 500 na hodnotě 44. Poměr PEG menší než 1 potvrzuje, že ani jeho minimální hodnota není výsledkem nízkého očekávaného růstu.

FedEx

Dalším příjemcem rozmachu poptávky po elektronickém obchodování z pandemie byl přepravní gigant FedEx, který využil svého rozsahu jako zavedené logistické společnosti k dalšímu upevnění své konkurenční výhody. I když růst téměř jistě zpomalí, díky slábnoucí poptávce zákazníků, kteří nakupovali doma, což se s odstupem pandemie začne měnit díky znovuotevírání obchodů. Analytici stále očekávají růst tržeb téměř o 20% v roce 2021 a kolem 5% v roce 2022.

Walgreens Boots Alliance

Další společností s nově nalezeným významem ve věku pandemie je Walgreens, jedna ze dvou hlavních amerických lékáren, které hrají zásadní roli při testování a distribuci vakcín COVID-19. Samotný Walgreens v době psaní tohoto článku již podal 8 milionů dávek vakcíny a nedávno zvýšil své pokyny k zisku pro rok 2021.

IAC

Poslední z nejlepších akcií ke koupi za duben je internetová a mediální holdingová společnost IAC, která z dlouhodobých akcionářů udělala jmění v průběhu let kultivací a růstem úspěšných malých společností.

Zdroje: usnews.com, freepik.com

Nejnovější články