Elon Musk popírá, že by měl poměr s manželkou spoluzakladatele Googlu Sergeye Brina

Elon Musk popřel, že by měl poměr s manželkou spoluzakladatele společnosti Google a investora do Tesly Sergeje Brina poté, co se objevila zpráva, že se dlouholetí přátelé pohádali kvůli nevěře.

Elon Musk popřel, že by měl poměr s manželkou spoluzakladatele společnosti Google a investora do Tesly Sergeje Brina poté, co se objevila zpráva, že se dlouholetí přátelé pohádali kvůli nevěře.

List The Wall Street Journal v neděli napsal, že Musk měl v prosinci krátký poměr s Brinovou manželkou Nicole Shanahanovou, kvůli kterému se Shanahanová a Brin v lednu rozvedli.

Musk v neděli reagoval na tweet, který odkazoval na zprávu deníku The Journal.

"Tohle je naprostá blbost. Sergej a já jsme přátelé a včera večer jsme spolu byli na večírku!" Musk napsal. "Za poslední tři roky jsem Nicole viděl jen dvakrát, v obou případech s mnoha dalšími lidmi kolem. Nic romantického."

V následné reakci Musk dodal: "Už dlouho jsem neměl sex (povzdech)."

V dalším tweetu dodal, že "útoky na charakter dosáhly letos nové úrovně, ale všechny články jsou nicneříkající."

"Mám šílenou pracovní dobu, takže na vylomeniny není moc času," řekl.

Musk také kritizoval deník The Journal, podle kterého "by měl mít vysoký standard novinářské práce", ale v současnosti se podobá "bulváru".

"WSJ by měl zveřejňovat články, které jsou pro čtenáře skutečně důležité a mají pevný faktický základ, nikoli náhodné zvěsti třetích stran," řekl.

Podle soudních spisů Brin a Shanahan uvedli jako důvod svého lednového rozvodu "nesmiřitelné rozdíly", k němuž došlo několik týdnů poté, co Brin odhalil nevěru, uvedl The Journal.

Zdroje listu sdělily, že Musk na začátku roku na jednom večírku padl na kolena a prosil Brina o odpuštění a že Brin omluvu uznal, ale stále spolu nemluví.

Zpráva o aféře přichází v souvislosti s dalšími odhaleními Muskova osobního života. Julia Blacková ze serveru Insider začátkem tohoto měsíce informovala, že Musk měl loni v tichosti dvojčata s Shivon Zilis. V květnu Rich McHugh z Insideru informoval, že Musk byl obviněn z obnažování se před letuškou SpaceX, což popřel.

Zdroje: businessinsider.com, Unsplash.com

Nejnovější články