Autor: Adam Spáčil

Mobilní aplikace eToro: Výhody a nevýhody podle odborníků

Jelikož stále více obchodníků a investorů používá k obchodování své chytré telefony, je stále důležitější, aby makléři nabízeli snadno použitelné aplikace, které mohou poskytovat stejné služby jako desktopové platformy.

Jelikož stále více obchodníků a investorů používá k obchodování své chytré telefony, je stále důležitější, aby makléři nabízeli snadno použitelné aplikace, které mohou poskytovat stejné služby jako desktopové platformy.

V tomto článku ověříme, zda mobilní aplikace eToro splňuje všechny požadavky.

Celkově hodnotíme uživatelskou přívětivost aplikace jako nadprůměrnou

.
Mobilní aplikace eToro ve srovnání s podobnými brokery
eToro XTB Trading 212
Hodnocení mobilní aplikace (5 je nejlepší) 4.7 hvězdičky 4.4 hvězdičky 4,9 hvězdičky
Uživatelská přívětivost Skvělé Skvělé Skvělé
Dvoufázové ověřování Ano Ne Ano
Biometrické ověřování Ano Ano Ano

Podíváme se blíže na vyhledávací funkce, cenová upozornění a typy příkazů, tedy na všechny drobnosti, které rozhodují o tom, zda je obchodní aplikace uživatelsky přívětivá, nebo vyloženě těžkopádná. Pokud si chcete přečíst naši úplnou recenzi, včetně poplatků, možností vkladu a dalších platforem (jako je webová a desktopová), pak přeskočte na .

Odmítnutí odpovědnosti: 79 % účtů drobných investorů při obchodování s CFD u tohoto poskytovatele ztrácí peníze. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty svých peněz.


Začněme vyhledávacími funkcemi Ačkoli si většina makléřů vede v této oblasti dobře, najdou se i špatná jablka. Pokud například začnete zadávat "Emerging markets", najde vám software všechny ETF Emerging markets, i když jejich název nezačíná na "emerging"? Pokud jste někdy obchodovali pouze s americkými akciemi a začnete psát "Apple", ukáže vám umělá inteligence akcie společnosti Apple nebo obskurní irské akcie Applegreen?"

eToro dostalo zelenou, což znamená, že jeho vyhledávací funkce jsou přiměřeně dobré

Kontrolní seznam eToro
eToro XTB Trading 212
Vyhledávací funkce Skvělé Skvělé Skvělé
Dvoufázové ověřování Ano Ne Ano
Biometrické ověřování Ano Ano Ano
Upozornění na ceny v aplikaci Ano Ano Ano
Potvrzení po úspěšném obchodu Ano Ano Ano


Pro některé lidi může být překážkou, když nemůžete nastavit limit pro trailing stop - to naprosto chápeme. Jiným to může být jedno a také je nevzrušuje, pokud je aplikace k dispozici v 25 jazycích. Každopádně zde je náš kontrolní seznam drobných, příjemných funkcí:

eToro má ve své aplikaci k dispozici tyto typy objednávek: Trh, Limit, Stop-loss, Trailing stop-loss

Mobilní aplikace eToro v současné době podporuje následující jazyky: angličtina, španělština, italština, němčina, ruština, čínština (tradiční), čínština (zjednodušená), francouzština, arabština, polština, nizozemština, norština, portugalština, švédština, čeština, malajština, dánština, rumunština, vietnamština, finština, thajština


Odmítnutí odpovědnosti za rizika

eToro je platforma pro více aktiv, která nabízí jak investování do akcií a kryptoaktiv, tak obchodování s CFD.

Odmítnutí odpovědnosti: 79 % účtů drobných investorů při obchodování s CFD u tohoto poskytovatele ztrácí peníze. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz.

Předchozí výkonnost není ukazatelem budoucích výsledků. Prezentovaná historie obchodování je kratší než 5 kompletních let a nemusí být dostatečným podkladem pro investiční rozhodnutí.

Obchodování s kopiemi je služba správy portfolia poskytovaná společností eToro (Europe) Ltd., která je autorizovaná a regulovaná Kyperskou komisí pro cenné papíry.

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní a ve Spojeném království neregulovaná. Žádná ochrana spotřebitele. Může být uplatněna daň ze zisku.

eToro USA LLC nenabízí CFD a neposkytuje žádné záruky a nepřebírá žádnou odpovědnost za přesnost nebo úplnost obsahu této publikace, kterou připravil náš partner s využitím veřejně dostupných informací o společnosti eToro, které nejsou specifické pro daný subjekt.

Nejnovější články