Graf Akcie ABEV (Ambev S.A.). Diskuze k akciím ABEV. Aktuální informace ABEV.

Základní informace o společnosti Ambev S.A. (Akcie ABEV)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 42.49B
Hodnota podniku (EV) 43.66B
Tržby 0
EBITDA 0
Zisk 0
Růst v tržbách Q/Q 35.26 %
Růst v tržbách Y/Y 27.83 %
P/E (Cena vůči ziskům) 15.50
Forward P/E N/A
EV/Sales 3.62
EV/EBITDA 58.89
EV/EBIT 14.34
PEG 1.87
Price/Sales 3.52
P/FCF 2.89
Price/Book 3.17
Účetní hodnota na akcii 0.88
Hotovost na akcii 0.19
FCF vůči ceně 6.27 %
Počet zaměstnanců 2,020
Tržba na zaměstnance 0
Profit margin 19.49 %
Operating margin 25.24 %
Gross margin 53.64 %
EBIT margin 25.24 %
EBITDA margin 6.15 %
EPS - Zisk na akcii 0.18
EPS - Kvartální růst 100.00 %
EPS - Očekávaný růst příští rok 0.00 %
Return on assets 11.43 %
Return on equity 18.64 %
ROIC 10.68 %
ROCE 17.55 %
Dluhy/Equity 0.68
Čistý dluh/EBITDA -14.17
Current ratio 1.14
Quick Ratio 0.80
Volatilita 2.99
Beta 1.06
RSI 42.77
Cílová cena analytiků 1
Známka akcie (dle analytiků) 2.73
Insider ownership 0.00 %
Institutional ownership 9.82 %
Počet akcií 15.741B
Procento shortovaných akcií 0.00 %
Short ratio 2.65 %
Dividenda 0.10
Procentuální dividenda 3.49 %
Dividenda/Zisk 53.69 %
Obchodovaná od 2013
Země 0

Finanční výsledky akcie ABEV

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$13,328.76$13,743.28$15,002.06$13,074.27$14,263.65$16,271.5
Cost Of Goods Sold$5,493.256$5,272.163$5,650.692$4,781.583$4,903.545$5,475.679
Gross Profit$7,835.508$8,471.121$9,351.369$8,292.684$9,360.105$10,795.82
Research And Development Expenses------
SG&A Expenses$3,883.989$4,058.364$4,553.708$4,064.431$4,109.094$4,691.241
Other Operating Income Or Expenses$147.656$235.542$347.214$675.867$482.038$696.157
Operating Expenses$9,229.588$9,094.984$9,857.187$8,170.147$8,530.601$9,470.763
Operating Income$4,099.176$4,648.299$5,144.874$4,904.119$5,733.05$6,800.736
Total Non-Operating Income/Expense$-819.394$-1,045.809$-1,095.26$-1,062.797$-691.535$-661.033
Pre-Tax Income$3,279.781$3,602.491$4,049.613$3,841.321$5,041.541$6,139.703
Income Taxes$191.241$489.635$1,590.837$90.311$1,109.521$857.42
Income After Taxes$3,088.541$3,112.857$2,458.776$3,751.011$3,932.02$5,282.282
Other Income------
Income From Continuous Operations$3,088.541$3,112.857$2,458.776$3,751.011$3,932.02$5,282.282
Income From Discontinued Operations------
Net Income$2,985.052$3,016.358$2,296.382$3,597.11$3,792.986$5,155.588
EBITDA$5,283.872$5,749.019$6,276.184$5,911.009$6,671.725$7,823.052
EBIT$4,099.176$4,648.299$5,144.874$4,904.119$5,733.05$6,800.736
Basic Shares Outstanding15,72815,71815,70615,69715,73515,683
Shares Outstanding15,86915,85615,83815,82315,85915,820
Basic EPS$0.19$0.19$0.15$0.23$0.24$0.33
EPS - Earnings Per Share$0.19$0.19$0.14$0.23$0.24$0.32
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio1.10441.02020.86160.83020.93940.9498
Long-term Debt / Capital0.03710.01480.0250.03650.0440.0361
Debt/Equity Ratio0.0490.04210.05320.11570.07160.0624
Gross Margin58.786561.638362.333963.427565.622366.348
Operating Margin30.754433.822334.294537.509740.193441.7954
EBIT Margin30.754433.822334.294537.509740.193441.7954
EBITDA Margin39.642641.831541.835545.21146.774348.0783
Pre-Tax Profit Margin24.606826.212726.993729.380835.345437.7329
Net Profit Margin22.395621.947915.307127.512926.59231.6848
Asset Turnover0.5170.53370.55150.54390.51810.5278
Inventory Turnover Ratio3.6263.56734.17733.83663.70233.7565
Receiveable Turnover6.13797.14735.76034.65746.34738.2588
Days Sales In Receivables59.466251.068263.364678.369757.504644.1951
ROE - Return On Equity19.48419.770516.361128.045125.587628.3242
Return On Tangible Equity57.38565.272665.9362120.09590.137499.799
ROA - Return On Assets11.979612.08749.038915.604914.282217.1353
ROI - Return On Investment18.761319.478715.951527.022324.461627.3017
Book Value Per Share1.00771.00150.95610.8510.97771.1866
Operating Cash Flow Per Share-0.0156-0.04440.1298-0.23020.0246-0.1248
Free Cash Flow Per Share-0.0336-0.04290.1409-0.20340.0425-0.108

Porovnání s konkurencí: Akcie ABEV

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
ABEV 15.50 1.87 27.83 % 0.00 % 18.64 % 3.17 19.49 %
Akcie BUD 11.76 6.35 7.55 % -6.33 % 8.71 % 1.59 3.00 %
Akcie BUD 11.76 6.35 7.55 % -6.33 % 8.71 % 1.59 3.00 %
Akcie BUD 11.76 6.35 7.55 % -6.33 % 8.71 % 1.59 3.00 %
Akcie SAM 26.07 1.00 43.70 % -18.13 % 23.90 % 6.52 11.05 %
Akcie SAM 26.07 1.00 43.70 % -18.13 % 23.90 % 6.52 11.05 %
Akcie SAM 26.07 1.00 43.70 % -18.13 % 23.90 % 6.52 11.05 %
Akcie SAM 26.07 1.00 43.70 % -18.13 % 23.90 % 6.52 11.05 %
Akcie SAM 26.07 1.00 43.70 % -18.13 % 23.90 % 6.52 11.05 %
Akcie SAM 26.07 1.00 43.70 % -18.13 % 23.90 % 6.52 11.05 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie ABEV

Jméno Obchod Cena Objem

Diskuze k akciím ABEV