Graf Akcie AMKR (AMKOR Technology Inc.). Diskuze k akciím AMKR. Aktuální informace AMKR.

Základní informace o společnosti AMKOR Technology Inc. (Akcie AMKR)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 5.48B
Hodnota podniku (EV) 6.44B
Tržby 5.458B
EBITDA 1.124B
Zisk 464.44M
Růst v tržbách Q/Q 19.92 %
Růst v tržbách Y/Y 18.96 %
P/E (Cena vůči ziskům) 11.62
Forward P/E 0.16
EV/Sales 1.18
EV/EBITDA 5.73
EV/EBIT 11.16
PEG 0.53
Price/Sales 1.00
P/FCF 18.55
Price/Book 2.36
Účetní hodnota na akcii 9.42
Hotovost na akcii 3.39
FCF vůči ceně 5.39 %
Počet zaměstnanců 2,020
Tržba na zaměstnance 2702000
Profit margin 6.70 %
Operating margin 10.74 %
Gross margin 17.84 %
EBIT margin 10.57 %
EBITDA margin 20.59 %
EPS - Zisk na akcii 1.91
EPS - Kvartální růst 88.46 %
EPS - Očekávaný růst příští rok 104.35 %
Return on assets 8.94 %
Return on equity 19.54 %
ROIC 9.28 %
ROCE 14.84 %
Dluhy/Equity 1.15
Čistý dluh/EBITDA 1.31
Current ratio 1.41
Quick Ratio 1.19
Volatilita 4.25
Beta 1.88
RSI 27.76
Cílová cena analytiků 15
Známka akcie (dle analytiků) 3.00
Insider ownership N/A %
Institutional ownership N/A %
Počet akcií 244.344M
Procento shortovaných akcií 4.21 %
Short ratio 3.40 %
Dividenda 0.16
Procentuální dividenda 0.71 %
Dividenda/Zisk 8.38 %
Obchodovaná od 1998
Země United States

Finanční výsledky akcie AMKR

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$5,050.589$4,052.65$4,316.466$4,207.031$3,927.849$2,884.603
Cost Of Goods Sold$4,149.775$3,403.211$3,605.901$3,445.952$3,217.958$2,405.338
Gross Profit$900.814$649.439$710.565$761.079$709.891$479.265
Research And Development Expenses$140.727$137.638$157.182$166.627$117.21$82.017
SG&A Expenses$302.842$278.631$295.239$297.021$284.094$232.409
Other Operating Income Or Expenses---$108.109--
Operating Expenses$4,593.344$3,819.48$4,058.322$3,801.491$3,619.262$2,719.764
Operating Income$457.245$233.17$258.144$405.54$308.587$164.839
Total Non-Operating Income/Expense$-70.563$-73.36$-72.329$-98.044$-78.892$-96.927
Pre-Tax Income$386.682$159.81$185.815$307.496$229.695$67.912
Income Taxes$46.183$37.182$56.25$39.791$51.042$28.035
Income After Taxes$340.499$122.628$129.565$267.705$178.653$39.877
Other Income------
Income From Continuous Operations$340.499$122.628$129.565$267.705$178.653$53.893
Income From Discontinued Operations------
Net Income$338.138$120.888$127.092$263.55$175.53$51.098
EBITDA$969.62$758.987$831.225$988.715$865.176$660.704
EBIT$457.245$233.17$258.144$405.54$308.587$164.839
Basic Shares Outstanding242240239239237237
Shares Outstanding242240240240238237
Basic EPS$1.40$0.50$0.53$1.10$0.74$0.22
EPS - Earnings Per Share$1.40$0.50$0.53$1.10$0.74$0.22
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio1.62081.88861.44271.24731.40181.294
Long-term Debt / Capital0.29930.39620.39620.41910.50640.5537
Debt/Equity Ratio0.49040.72870.71790.79341.05091.3035
Gross Margin17.835816.025116.461718.090618.073316.6146
Operating Margin9.05335.75355.98049.63967.85645.7144
EBIT Margin9.05335.75355.98049.63967.85645.7144
EBITDA Margin19.198218.728219.257123.501522.026722.9045
Pre-Tax Profit Margin7.65623.94334.30487.30915.84792.3543
Net Profit Margin6.6952.98292.94446.26454.46891.7714
Asset Turnover1.00560.86310.96020.93320.95990.7164
Inventory Turnover Ratio13.958515.426915.637816.12912.007810.0978
Receiveable Turnover5.24664.76365.95825.27026.97535.4825
Days Sales In Receivables69.569176.622761.259969.25752.327466.5749
ROE - Return On Equity14.4656.16156.981215.566912.734.4264
Return On Tangible Equity14.63486.2437.079415.796912.95264.5132
ROA - Return On Assets6.77972.61152.88215.93794.36581.3385
ROI - Return On Investment10.1363.72054.21549.04326.28391.9757
Book Value Per Share9.69398.26497.75287.18995.88025.1372
Operating Cash Flow Per Share0.8305-0.4190.1873-0.48440.5978-0.13
Free Cash Flow Per Share0.4888-0.0741-0.37460.34640.29760.4963

Porovnání s konkurencí: Akcie AMKR

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
AMKR 11.62 0.53 18.96 % 104.35 % 19.54 % 2.36 6.70 %
Akcie ASX 28.67 0.37 18.24 % 100.00 % 15.94 % 1.85 5.78 %
Akcie INTC 12.02 2.07 -1.70 % 0.00 % 23.15 % 2.69 26.84 %
Akcie IMOS 14.16 2.59 11.31 % -48.00 % 12.43 % 1.52 10.29 %
Akcie MU 12.94 0.27 29.25 % 114.81 % 14.06 % 1.70 21.16 %
Akcie QCOM 15.84 0.72 62.88 % 55.86 % 126.70 % 23.96 22.09 %
Akcie TXN 26.48 2.15 22.45 % 40.69 % 69.27 % 18.95 38.69 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie AMKR

Jméno Obchod Cena Objem
Gil C. Tily
Director
Option
1 Mar 2021
$9.86 $107,849
J. Kim 2008 Trust Fbo Dylan...
Prodej
17 Dec 2020
$15.41 $12,584,006
Megan Faust
CFO
Option
17 Dec 2020
$8.88 $39,960
Guillaume Marie Jean Rutten
President and CEO
Option
15 Jan 2021
$9.86 $147,900
Megan Faust
CFO
Option
21 Jan 2021
$8.88 $39,960
Mary Frances Mc Court
Director
Option
11 Feb 2021
$7.77 $207,125
John Charles Stone
Executive Vice President
Option
11 Feb 2021
$9.56 $806,625
Gil C. Tily
Director
Option
11 Feb 2021
$9.20 $773,370
John Charles Stone
Executive Vice President
Option
11 Feb 2021
$9.48 $88,875
Guillaume Marie Jean Rutten
President and CEO
Option
11 Feb 2021
$13.33 $1,033,075
Mark N Rogers
EVP and General Counsel
Option
12 Feb 2021
$7.40 $370,000
Winston J Churchill
Director
Prodej
12 Feb 2021
$24.21 $198,691
J. Kim 2008 Trust Fbo Dylan...
Prodej
17 Dec 2020
$15.41 $12,584,006
Megan Faust
CFO
Option
17 Dec 2020
$8.88 $39,960
Guillaume Marie Jean Rutten
President and CEO
Option
15 Jan 2021
$9.86 $147,900
Megan Faust
CFO
Option
21 Jan 2021
$8.88 $39,960
Mary Frances Mc Court
Director
Option
11 Feb 2021
$7.77 $207,125
John Charles Stone
Executive Vice President
Option
11 Feb 2021
$9.56 $806,625
Gil C. Tily
Director
Option
11 Feb 2021
$9.20 $773,370
John Charles Stone
Executive Vice President
Option
11 Feb 2021
$9.48 $88,875
Guillaume Marie Jean Rutten
President and CEO
Option
11 Feb 2021
$13.33 $1,033,075
Mark N Rogers
EVP and General Counsel
Option
12 Feb 2021
$7.40 $370,000
Winston J Churchill
Director
Prodej
12 Feb 2021
$24.21 $198,691

Diskuze k akciím AMKR