Graf Akcie AMRB (American River Bancshares). Diskuze k akciím AMRB. Aktuální informace AMRB.

Základní informace o společnosti American River Bancshares (Akcie AMRB)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 124.81M
Hodnota podniku (EV) N/A
Tržby N/A
EBITDA N/A
Zisk 8.895M
Růst v tržbách Q/Q 25.68 %
Růst v tržbách Y/Y 13.42 %
P/E (Cena vůči ziskům) 14.83
Forward P/E N/A
EV/Sales 3.46
EV/EBITDA N/A
EV/EBIT 10.06
PEG 0.53
Price/Sales 4.16
P/FCF 11.45
Price/Book 1.34
Účetní hodnota na akcii 15.60
Hotovost na akcii N/A
FCF vůči ceně 8.74 %
Počet zaměstnanců 100
Tržba na zaměstnance 279.030k
Profit margin 26.80 %
Operating margin 44.40 %
Gross margin 100.00 %
EBIT margin 40.65 %
EBITDA margin 29.87 %
EPS - Zisk na akcii 1.41
EPS - Kvartální růst 56.67 %
EPS - Očekávaný růst příští rok 13.33 %
Return on assets 1.00 %
Return on equity 9.59 %
ROIC 1.21 %
ROCE 1.24 %
Dluhy/Equity 8.33
Čistý dluh/EBITDA -3.16
Current ratio N/A
Quick Ratio N/A
Volatilita 2.19
Beta 0.00
RSI 76.79
Cílová cena analytiků 12
Známka akcie (dle analytiků) N/A
Insider ownership 10.16 %
Institutional ownership 43.68 %
Počet akcií 5.98M
Procento shortovaných akcií 0.05 %
Short ratio 0.26 %
Dividenda 0.21
Procentuální dividenda 1.00 %
Dividenda/Zisk 14.89 %
Obchodovaná od 2000
Země United States

Finanční výsledky akcie AMRB

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$27.358$23.755$22.01$23.198$22.983$22.142
Cost Of Goods Sold$2.461$1.596$1.061$0.91$0.961$1.168
Gross Profit$24.897$22.159$20.949$22.288$22.022$20.974
Research And Development Expenses------
SG&A Expenses$16.964$15.132$13.913$11.84$13.39$13.597
Other Operating Income Or Expenses------
Operating Expenses$19.967$17.281$15.56$13.402$15.041$15.489
Operating Income$7.391$6.474$6.45$9.796$7.942$6.653
Total Non-Operating Income/Expense------
Pre-Tax Income$7.391$6.474$6.45$9.796$7.942$6.653
Income Taxes$1.891$1.574$3.252$3.392$2.674$2.292
Income After Taxes$5.5$4.9$3.198$6.404$5.268$4.361
Other Income------
Income From Continuous Operations$5.5$4.9$3.198$6.404$5.268$4.361
Income From Discontinued Operations------
Net Income$5.5$4.9$3.198$6.404$5.268$4.361
EBITDA------
EBIT------
Basic Shares Outstanding666788
Shares Outstanding666788
Basic EPS$0.94$0.83$0.50$0.95$0.70$0.54
EPS - Earnings Per Share$0.94$0.83$0.50$0.94$0.70$0.54
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio------
Long-term Debt / Capital0.11240.12320.1350.12520.08010.0772
Debt/Equity Ratio0.23520.20740.20150.18490.12780.1227
Gross Margin------
Operating Margin------
EBIT Margin------
EBITDA Margin------
Pre-Tax Profit Margin30.494729.448731.46541.452336.063930.9226
Net Profit Margin22.692622.288915.600827.098923.921520.2696
Asset Turnover0.03360.03190.03130.03630.03470.0348
Inventory Turnover Ratio------
Receiveable Turnover------
Days Sales In Receivables------
ROE - Return On Equity6.63386.55774.15757.63746.12024.8646
Return On Tangible Equity8.25978.39045.27729.48337.55235.9474
ROA - Return On Assets0.76350.71210.48780.9830.83010.7059
ROI - Return On Investment5.88815.74983.59656.68135.62974.4891
Book Value Per Share14.054812.755412.544212.586311.720511.0812
Operating Cash Flow Per Share0.04080.1283-0.28260.29630.0551-0.184
Free Cash Flow Per Share0.01210.0567-0.44340.3885-0.0593-0.7901

Porovnání s konkurencí: Akcie AMRB

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
AMRB 14.83 0.53 13.42 % 13.33 % 9.59 % 1.34 26.80 %
Akcie BOCH 13.67 1.18 12.96 % 11.54 % 10.40 % 1.44 26.11 %
Akcie CVBF 12.73 1.50 10.05 % 2.86 % 10.54 % 1.34 40.04 %
Akcie CVCY 10.10 1.21 12.85 % 54.29 % 10.87 % 1.10 27.15 %
Akcie BMRC 14.93 1.29 4.78 % -69.09 % 9.57 % 1.40 30.06 %
Akcie HTBK 16.43 1.25 10.14 % 10.53 % 7.38 % 1.20 25.47 %
Akcie OVLY 8.59 N/A 19.89 % N/A % 12.80 % 1.14 28.75 %
Akcie OVLY 8.59 N/A 19.89 % N/A % 12.80 % 1.14 28.75 %
Akcie TCBK 12.69 1.64 15.04 % 57.63 % 11.06 % 1.39 24.00 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie AMRB

Jméno Obchod Cena Objem
Nicolas C Anderson
Director
Nákup
12 Feb 2019
$14.48 $4,706
William A Robotham
Director
Nákup
22 Feb 2019
$14.00 $13,062
William A Robotham
Director
Nákup
24 Apr 2019
$12.96 $10,148
Dan C. Mc Gregor
EVP - Chief Credit Officer
Nákup
29 Apr 2019
$12.95 $14,245
Nicolas C Anderson
Director
Nákup
8 May 2019
$12.81 $4,804
William A Robotham
Director
Nákup
16 May 2019
$13.23 $18,006
Julie A. Raney
Director
Nákup
29 Oct 2019
$14.65 $4,966
Philip Wright
Director
Prodej
6 Nov 2019
$14.53 $2,790
Nicolas C Anderson
Director
Nákup
11 Nov 2019
$14.59 $9,848
William A Robotham
Director
Nákup
23 Apr 2020
$9.50 $23,750
Nicolas C Anderson
Director
Nákup
27 Apr 2020
$10.00 $5,000
Nicolas C Anderson
Director
Nákup
12 Feb 2019
$14.48 $4,706
William A Robotham
Director
Nákup
22 Feb 2019
$14.00 $13,062
William A Robotham
Director
Nákup
24 Apr 2019
$12.96 $10,148
Dan C. Mc Gregor
EVP - Chief Credit Officer
Nákup
29 Apr 2019
$12.95 $14,245
Nicolas C Anderson
Director
Nákup
8 May 2019
$12.81 $4,804
William A Robotham
Director
Nákup
16 May 2019
$13.23 $18,006
Julie A. Raney
Director
Nákup
29 Oct 2019
$14.65 $4,966
Philip Wright
Director
Prodej
6 Nov 2019
$14.53 $2,790
Nicolas C Anderson
Director
Nákup
11 Nov 2019
$14.59 $9,848
William A Robotham
Director
Nákup
23 Apr 2020
$9.50 $23,750
Nicolas C Anderson
Director
Nákup
27 Apr 2020
$10.00 $5,000

Diskuze k akciím AMRB