Graf Akcie ARCB (ArcBest Corp). Diskuze k akciím ARCB. Aktuální informace ARCB.

Základní informace o společnosti ArcBest Corp (Akcie ARCB)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 2.22B
Hodnota podniku (EV) 1.79B
Tržby 3.39B
EBITDA 179.061M
Zisk 137.66M
Růst v tržbách Q/Q 51.26 %
Růst v tržbách Y/Y 19.61 %
P/E (Cena vůči ziskům) 16.25
Forward P/E 0.45
EV/Sales 0.53
EV/EBITDA 9.99
EV/EBIT 9.71
PEG N/A
Price/Sales 0.66
P/FCF 10.26
Price/Book 2.68
Účetní hodnota na akcii 32.66
Hotovost na akcii 14.56
FCF vůči ceně 9.75 %
Počet zaměstnanců 13,000
Tržba na zaměstnance 260.737k
Profit margin 2.42 %
Operating margin 5.21 %
Gross margin 100.00 %
EBIT margin 5.44 %
EBITDA margin 5.28 %
EPS - Zisk na akcii 5.39
EPS - Kvartální růst 194.03 %
EPS - Očekávaný růst příští rok 61.48 %
Return on assets 7.72 %
Return on equity 16.28 %
ROIC 6.08 %
ROCE 14.38 %
Dluhy/Equity 1.15
Čistý dluh/EBITDA 0.25
Current ratio 1.51
Quick Ratio 1.51
Volatilita 3.96
Beta 1.61
RSI 72.20
Cílová cena analytiků 42
Známka akcie (dle analytiků) 1.73
Insider ownership 1.63 %
Institutional ownership 93.10 %
Počet akcií 25.558M
Procento shortovaných akcií 6.48 %
Short ratio 3.55 %
Dividenda 0.32
Procentuální dividenda 0.37 %
Dividenda/Zisk 5.94 %
Obchodovaná od 1992
Země United States

Finanční výsledky akcie ARCB

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$2,940.163$2,988.31$3,093.788$2,826.457$2,700.219$2,666.905
Cost Of Goods Sold$2,841.885$2,924.54$2,984.69$2,765.109$2,666.154$2,591.409
Gross Profit$98.278$63.77$109.098$61.348$34.065$75.496
Research And Development Expenses------
SG&A Expenses------
Other Operating Income Or Expenses------
Operating Expenses$2,841.885$2,924.54$2,984.69$2,765.109$2,666.154$2,591.409
Operating Income$98.278$63.77$109.098$61.348$34.065$75.496
Total Non-Operating Income/Expense$-5.782$-12.299$-24.712$-9.772$-5.778$-2.762
Pre-Tax Income$92.496$51.471$84.386$51.576$28.287$72.734
Income Taxes$21.396$11.486$17.124$-8.15$9.635$27.88
Income After Taxes$71.1$39.985$67.262$59.726$18.652$44.854
Other Income------
Income From Continuous Operations$71.1$39.985$67.262$59.726$18.652$44.854
Income From Discontinued Operations------
Net Income$71.1$39.985$67.262$59.726$18.652$44.854
EBITDA$216.669$176.236$217.733$164.416$137.118$168.538
EBIT$98.278$63.77$109.098$61.348$34.065$75.496
Basic Shares Outstanding252626262626
Shares Outstanding262627262627
Basic EPS$2.80$1.56$2.61$2.32$0.72$1.71
EPS - Earnings Per Share$2.69$1.51$2.51$2.25$0.71$1.67
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio1.49551.43851.29751.23961.51421.5112
Long-term Debt / Capital0.25860.24870.24110.23060.22160.1545
Debt/Equity Ratio0.4240.40640.41280.40680.3610.2277
Gross Margin2.1343.52642.17051.26162.83092.6501
Operating Margin2.1343.52642.17051.26162.83092.6501
EBIT Margin2.1343.52642.17051.26162.83092.6501
EBITDA Margin5.89757.03785.8175.0786.31965.9502
Pre-Tax Profit Margin1.72242.72761.82481.04762.72732.7027
Net Profit Margin1.3382.17412.11310.69081.68191.7674
Asset Turnover1.80982.012.06972.10612.11172.317
Inventory Turnover Ratio------
Receiveable Turnover9.91639.78449.09249.552110.2211.135
Days Sales In Receivables36.80837.304440.143638.211635.714232.7795
ROE - Return On Equity5.24029.37219.1683.11367.61888.2329
Return On Tangible Equity6.492212.446412.71654.552910.795811.2354
ROA - Return On Assets2.42164.36984.37351.45483.55164.0951
ROI - Return On Investment3.88487.04116.95742.39565.93056.9611
Book Value Per Share30.03428.048725.404123.392422.767721.536
Operating Cash Flow Per Share-3.12293.81481.4859-1.3580.09051.8944
Free Cash Flow Per Share-4.6194.64821.4496-0.9949-1.43691.6334

Porovnání s konkurencí: Akcie ARCB

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
ARCB 16.25 N/A 19.61 % 61.48 % 16.28 % 2.68 2.42 %
Akcie FDX 11.63 1.04 21.19 % 3.29 % 22.28 % 2.81 6.23 %
Akcie FWRD 43.69 1.18 7.16 % 76.67 % 9.85 % 4.30 1.87 %
Akcie JBHT 29.94 1.92 16.19 % 52.54 % 22.56 % 7.03 5.25 %
Akcie ODFL 40.05 2.06 16.14 % 36.84 % 26.30 % 10.30 16.75 %
Akcie RRTS N/A 0.69 -16.62 % -82.31 % -18,544.30 % 0.17 -18.45 %
Akcie RRTS N/A 0.69 -16.62 % -82.31 % -18,544.30 % 0.17 -18.45 %
Akcie SAIA 37.94 1.08 13.33 % 50.00 % 18.43 % 6.95 7.59 %
Akcie SAIA 37.94 1.08 13.33 % 50.00 % 18.43 % 6.95 7.59 %
Akcie YRCW N/A N/A -7.34 % -241.67 % 14.79 % -1.22 -1.19 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie ARCB

Jméno Obchod Cena Objem
Steven Spinner
Director
Prodej
15 Nov 2017
$32.00 $128,000
Janice E Stipp
Director
Prodej
8 Dec 2017
$38.09 $140,933
William Legg
Director
Prodej
11 Dec 2017
$37.52 $230,861
Michael E Newcity
SVP - Chf Innovation Offcr(1)
Prodej
15 May 2018
$47.00 $262,683
William Legg
Director
Prodej
24 May 2018
$47.06 $468,106
James David Darter
Chief Sales Officer
Prodej
9 Nov 2018
$40.54 $83,593
Daniel E Loe
Chief Yield Officer
Prodej
15 Nov 2018
$40.12 $159,999
Michael R Johns
VP - Gen Counsel and Corp Sec
Prodej
16 Nov 2018
$40.16 $177,065
James A Ingram
COO and Asset-Light Logistics
Prodej
4 Aug 2020
$31.35 $397,299
Michael R Johns
VP - Gen Counsel and Corp Sec
Prodej
11 Aug 2020
$33.00 $165,000
Michael E Newcity
SVP - Chf Innovation Offcr(1)
Prodej
24 Nov 2020
$42.52 $411,168

Diskuze k akciím ARCB