Graf Akcie ATUS (Altice USA Inc). Diskuze k akciím ATUS. Aktuální informace ATUS.

Základní informace o společnosti Altice USA Inc (Akcie ATUS)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 7.99B
Hodnota podniku (EV) 38.31B
Tržby 9.964B
EBITDA 4.338B
Zisk 797.573M
Růst v tržbách Q/Q 1.66 %
Růst v tržbách Y/Y 1.28 %
P/E (Cena vůči ziskům) 11.07
Forward P/E N/A
EV/Sales 3.84
EV/EBITDA 8.83
EV/EBIT 16.60
PEG 0.32
Price/Sales 0.79
P/FCF 4.27
Price/Book -6.93
Účetní hodnota na akcii -2.51
Hotovost na akcii 0.61
FCF vůči ceně 23.41 %
Počet zaměstnanců 8,900
Tržba na zaměstnance 1120000
Profit margin 4.41 %
Operating margin 24.02 %
Gross margin 66.24 %
EBIT margin 23.16 %
EBITDA margin 43.54 %
EPS - Zisk na akcii 1.57
EPS - Kvartální růst 126.32 %
EPS - Očekávaný růst příští rok -5,300.00 %
Return on assets 2.38 %
Return on equity -104.96 %
ROIC 5.72 %
ROCE 7.58 %
Dluhy/Equity -30.28
Čistý dluh/EBITDA 24.30
Current ratio 0.26
Quick Ratio 0.26
Volatilita 5.48
Beta 0.72
RSI 22.58
Cílová cena analytiků 38
Známka akcie (dle analytiků) 1.31
Insider ownership 12.89 %
Institutional ownership 65.49 %
Počet akcií 457.128M
Procento shortovaných akcií 18.02 %
Short ratio 8.05 %
Dividenda 0.00
Procentuální dividenda 0.00 %
Dividenda/Zisk 0.00 %
Obchodovaná od 2017
Země United States

Finanční výsledky akcie ATUS

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$9,894.642$9,760.859$9,566.608$9,306.95$6,017.212
Cost Of Goods Sold$3,340.442$3,300.528$3,173.076$3,035.655$1,911.23
Gross Profit$6,554.2$6,460.331$6,393.532$6,271.295$4,105.982
Research And Development Expenses-----
SG&A Expenses-----
Other Operating Income Or Expenses$-2,264.473$-2,300.398$-2,290.266$-2,347.315$-1,702.472
Operating Expenses$7,779.353$7,937.048$7,884.229$8,465.941$5,554.403
Operating Income$2,115.289$1,823.812$1,682.379$841.009$462.809
Total Non-Operating Income/Expense$-1,532.062$-1,636.682$-1,700.44$-2,208.596$-1,553.954
Pre-Tax Income$583.227$187.129$-18.061$-1,367.588$-1,091.145
Income Taxes$139.748$47.19$-38.655$-2,862.352$-259.666
Income After Taxes$443.479$139.939$20.594$1,494.764$-831.479
Other Income-----
Income From Continuous Operations$443.479$139.939$20.594$1,494.764$-831.479
Income From Discontinued Operations-----
Net Income$436.183$138.936$18.833$1,493.177$-832.03
EBITDA$4,289.781$4,193.17$4,149.84$3,802.626$2,190.914
EBIT$2,115.289$1,823.812$1,682.379$841.009$462.809
Basic Shares Outstanding581660730696650
Shares Outstanding584663730696650
Basic EPS$0.75$0.21$0.03$2.15$-1.28
EPS - Earnings Per Share$0.75$0.21$0.03$2.15$-1.28
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio0.31520.69820.44690.35850.4602
Long-term Debt / Capital1.04960.91410.86020.7950.917
Debt/Equity Ratio-22.210510.71416.19873.985911.8384
Gross Margin66.239966.186166.831867.382968.2373
Operating Margin21.378118.68517.5869.03647.6914
EBIT Margin21.378118.68517.5869.03647.6914
EBITDA Margin43.354642.95943.378440.857936.4108
Pre-Tax Profit Margin5.89441.9171-0.1888-14.6943-18.1337
Net Profit Margin4.40831.42340.196916.0437-13.8275
Asset Turnover0.29650.28620.28460.26730.165
Inventory Turnover Ratio-----
Receiveable Turnover22.356721.35321.33525.10217.2104
Days Sales In Receivables16.326217.093617.10814.540721.2081
ROE - Return On Equity-36.86026.13970.559627.1541-40.9628
Return On Tangible Equity-1.7589-0.6257-0.0956-7.25563.2819
ROA - Return On Assets1.32870.41030.06134.2938-2.2796
ROI - Return On Investment1.8270.52750.07825.5665-3.3996
Book Value Per Share-2.52513.60085.19047.4684-
Operating Cash Flow Per Share1.25060.41950.5361.0761.8236
Free Cash Flow Per Share1.4564-0.04620.30880.67720.8696

Porovnání s konkurencí: Akcie ATUS

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
ATUS 11.07 0.32 1.28 % -5,300.00 % -104.96 % -6.93 4.41 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie ATUS

Jméno Obchod Cena Objem
Alt S.A.R.L.Drahi Patrick A...
Prodej
19 Jun 2020
$24.23 $21,462,934
Alt S.A.R.L.Drahi Patrick A...
Prodej
22 Jun 2020
$23.70 $424,529,236
Michael Olsen
EVP, Gen. Counsel, and Secy
Prodej
31 Jul 2020
$27.00 $540,000
Abdelhakim Boubazine
President and COO
Prodej
4 Aug 2020
$27.57 $13,955,631
Michael Olsen
EVP, Gen. Counsel, and Secy
Prodej
31 Aug 2020
$27.50 $550,000
Colleen Schmidt
EVP Human Resources
Prodej
31 Aug 2020
$27.70 $3,047,000
Abdelhakim Boubazine
President and COO
Prodej
2 Sep 2020
$28.74 $14,265,243
Alt S.A.R.L.Drahi Patrick A...
Prodej
3 Sep 2020
$28.07 $92,631,000
Alt S.A.R.L.Drahi Patrick A...
Prodej
23 Nov 2020
$35.10 $35,100,000
Michael Grau
Chief Financial Officer
Prodej
20 Jan 2021
$36.15 $1,446,000
Michael Olsen
EVP, Gen. Counsel, and Secy
Prodej
17 Feb 2021
$34.00 $170,000

Diskuze k akciím ATUS