Graf Akcie ATVI (Activision Blizzard Inc). Diskuze k akciím ATVI. Aktuální informace ATVI.

Základní informace o společnosti Activision Blizzard Inc (Akcie ATVI)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 60.11B
Hodnota podniku (EV) 51.19B
Tržby 8.937B
EBITDA 3.718B
Zisk 2.608B
Růst v tržbách Q/Q 18.84 %
Růst v tržbách Y/Y 27.89 %
P/E (Cena vůči ziskům) 23.03
Forward P/E 0.01
EV/Sales 5.73
EV/EBITDA 13.77
EV/EBIT 16.54
PEG 1.40
Price/Sales 6.73
P/FCF 24.18
Price/Book 4.00
Účetní hodnota na akcii 19.41
Hotovost na akcii 11.16
FCF vůči ceně 4.14 %
Počet zaměstnanců 9,500
Tržba na zaměstnance 940.737k
Profit margin 27.17 %
Operating margin 34.99 %
Gross margin 72.05 %
EBIT margin 34.64 %
EBITDA margin 41.60 %
EPS - Zisk na akcii 3.37
EPS - Kvartální růst -6.19 %
EPS - Očekávaný růst příští rok -1.41 %
Return on assets 11.38 %
Return on equity 17.09 %
ROIC 12.59 %
ROCE 14.52 %
Dluhy/Equity 0.54
Čistý dluh/EBITDA -5.41
Current ratio 4.83
Quick Ratio 4.83
Volatilita 2.66
Beta 0.79
RSI 47.90
Cílová cena analytiků 97
Známka akcie (dle analytiků) 1.48
Insider ownership 0.72 %
Institutional ownership 89.16 %
Počet akcií 777.708M
Procento shortovaných akcií 1.81 %
Short ratio 1.54 %
Dividenda 0.47
Procentuální dividenda 0.61 %
Dividenda/Zisk 13.95 %
Obchodovaná od 1993
Země United States

Finanční výsledky akcie ATVI

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$8,086$6,489$7,500$7,017$6,608$4,664
Cost Of Goods Sold$2,260$2,094$2,517$2,501$2,394$1,585
Gross Profit$5,826$4,395$4,983$4,516$4,214$3,079
Research And Development Expenses$1,150$998$1,101$1,069$958$646
SG&A Expenses$1,848$1,658$1,884$2,123$1,844$1,114
Other Operating Income Or Expenses------
Operating Expenses$5,352$4,882$5,512$5,708$5,196$3,345
Operating Income$2,734$1,607$1,988$1,309$1,412$1,319
Total Non-Operating Income/Expense$-118$26$-111$-158$-306$-198
Pre-Tax Income$2,616$1,633$1,877$1,151$1,106$1,121
Income Taxes$419$130$29$878$140$229
Income After Taxes$2,197$1,503$1,848$273$966$892
Other Income------
Income From Continuous Operations$2,197$1,503$1,848$273$966$892
Income From Discontinued Operations------
Net Income$2,197$1,503$1,848$273$962$881
EBITDA$3,180$2,160$2,986$2,508$2,583$1,820
EBIT$2,734$1,607$1,988$1,309$1,412$1,319
Basic Shares Outstanding771767762754740728
Shares Outstanding778771771766754739
Basic EPS$2.85$1.96$2.43$0.36$1.30$1.21
EPS - Earnings Per Share$2.82$1.95$2.40$0.36$1.28$1.19
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio2.50152.31111.781.81851.29722.4101
Long-term Debt / Capital0.17280.18990.31690.34890.33550.3741
Debt/Equity Ratio0.20890.23450.4640.53590.5050.5978
Gross Margin67.7366.4464.35863.771266.016365.4038
Operating Margin24.76526.506718.654721.36828.280526.8376
EBIT Margin24.76526.506718.654721.36828.280526.8376
EBITDA Margin33.287139.813335.741839.08939.022334.8457
Pre-Tax Profit Margin25.165725.026716.40316.737324.035222.255
Net Profit Margin23.162324.643.890614.558118.889418.5345
Asset Turnover0.3270.41920.37590.37860.30590.3011
Inventory Turnover Ratio65.437558.534954.369648.857112.382812.3984
Receiveable Turnover7.65217.24647.64389.02736.86896.6889
Days Sales In Receivables47.699250.3747.751240.432853.137954.5678
ROE - Return On Equity11.737616.22192.885210.593311.05611.5443
Return On Tangible Equity59.8805206.4805-19.403-38.5321181.6701-250.7508
ROA - Return On Assets7.573710.32981.46245.53525.85075.7028
ROI - Return On Investment9.709313.14091.97086.8977.34647.2251
Book Value Per Share16.656714.922412.49112.232310.984310.019
Operating Cash Flow Per Share0.0531-0.56730.03091.1544-0.12960.612
Free Cash Flow Per Share0.0726-0.53490.0091.1242-0.13250.5362

Porovnání s konkurencí: Akcie ATVI

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
ATVI 23.03 1.40 27.89 % -1.41 % 17.09 % 4.00 27.17 %
Akcie GLUU 96.15 1.47 31.39 % 33.33 % 5.91 % 5.28 3.78 %
Akcie EA 59.57 9.32 -1.14 % 2,200.00 % 8.56 % 5.05 14.87 %
Akcie MSFT 36.31 2.78 17.53 % 13.74 % 46.23 % 13.76 36.45 %
Akcie TTWO 29.94 3.70 -0.74 % -33.50 % 20.07 % 5.95 17.46 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie ATVI

Jméno Obchod Cena Objem
Daniel Alegre
President and COO
Prodej
24 Feb 2021
$95.74 $1,771,190
Christopher B Walther
Chief Legal Officer
Prodej
14 Mar 2020
$55.00 $8,769,860
Collister Johnson
Special Advisor; Former Pres.
Prodej
7 May 2020
$72.31 $1,735,440
Brian G Kelly
Director
Prodej
14 May 2020
$72.72 $27,270,000
Jesse Yang
Chief Accounting Officer
Nákup
19 May 2020
$73.00 $36,500
Jesse Yang
Chief Accounting Officer
Nákup
27 May 2020
$68.52 $27,408
Claudine Macartney
Chief People Officer
Prodej
6 Aug 2020
$86.06 $1,110,346
Jesse Yang
Chief Accounting Officer
Nákup
14 Aug 2020
$80.00 $80,000
Dennis M Durkin
Chief Financial Officer
Option
27 Aug 2020
$11.73 $586,500
Casey Wasserman
Director
Prodej
31 Aug 2020
$83.09 $166
Brian G Kelly
Director
Prodej
2 Nov 2020
$77.10 $28,912,500
Casey Wasserman
Director
Prodej
4 Dec 2020
$80.75 $807,500

Diskuze k akciím ATVI