Graf Akcie AWR (American States Water Co.). Diskuze k akciím AWR. Aktuální informace AWR.

Základní informace o společnosti American States Water Co. (Akcie AWR)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 3.27B
Hodnota podniku (EV) 3.83B
Tržby 503.362M
EBITDA 175.633M
Zisk 92.585M
Růst v tržbách Q/Q 5.88 %
Růst v tržbách Y/Y 5.34 %
P/E (Cena vůči ziskům) 36.08
Forward P/E 36.07
EV/Sales 7.60
EV/EBITDA 21.78
EV/EBIT 26.31
PEG 6.58
Price/Sales 6.50
P/FCF N/A
Price/Book 5.10
Účetní hodnota na akcii 17.77
Hotovost na akcii 1.02
FCF vůči ceně -0.82 %
Počet zaměstnanců 2,018
Tržba na zaměstnance 249.436k
Profit margin 17.70 %
Operating margin 27.27 %
Gross margin 64.19 %
EBIT margin 28.89 %
EBITDA margin 34.89 %
EPS - Zisk na akcii 2.51
EPS - Kvartální růst 4.35 %
EPS - Očekávaný růst příští rok 4.17 %
Return on assets 5.18 %
Return on equity 14.30 %
ROIC 7.99 %
ROCE 8.40 %
Dluhy/Equity 1.79
Čistý dluh/EBITDA 12.91
Current ratio 1.22
Quick Ratio 1.15
Volatilita 1.69
Beta 0.55
RSI 60.40
Cílová cena analytiků 82
Známka akcie (dle analytiků) 2.00
Insider ownership 1.04 %
Institutional ownership 75.55 %
Počet akcií 36.932M
Procento shortovaných akcií 1.98 %
Short ratio 2.85 %
Dividenda 1.37
Procentuální dividenda 1.53 %
Dividenda/Zisk 54.58 %
Obchodovaná od 1978
Země United States

Finanční výsledky akcie AWR

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$488.243$473.869$436.816$440.603$436.087$458.641
Cost Of Goods Sold$115.503$111.707$108.905$106.178$98.485$95.757
Gross Profit$372.74$362.162$327.911$334.425$337.602$362.884
Research And Development Expenses------
SG&A Expenses$121.516$118.542$116.681$114.724$114.789$113.338
Other Operating Income Or Expenses$-83.875$-81.15$-69.822$-53.575$-69.771$-89.024
Operating Expenses$357.744$346.796$335.833$313.508$321.895$340.152
Operating Income$130.499$127.073$100.983$127.095$114.192$118.489
Total Non-Operating Income/Expense$-15.877$-18.061$-19.095$-18.754$-19.714$-20.274
Pre-Tax Income$114.622$109.012$81.888$108.341$94.478$98.215
Income Taxes$28.197$24.67$18.017$38.974$34.735$37.731
Income After Taxes$86.425$84.342$63.871$69.367$59.743$60.484
Other Income------
Income From Continuous Operations$86.425$84.342$63.871$69.367$59.743$60.484
Income From Discontinued Operations------
Net Income$86.136$83.987$63.538$68.994$59.411$60.104
EBITDA$167.703$162.786$141.646$166.368$153.301$161.163
EBIT$130.499$127.073$100.983$127.095$114.192$118.489
Basic Shares Outstanding373737373737
Shares Outstanding373737373738
Basic EPS$2.34$2.28$1.73$1.88$1.63$1.61
EPS - Earnings Per Share$2.33$2.28$1.72$1.88$1.62$1.60
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio1.32511.05570.89690.99230.93781.0744
Long-term Debt / Capital0.47240.44430.40280.37730.39370.4078
Debt/Equity Ratio0.89590.80850.74680.71770.83210.7495
Gross Margin76.343176.426675.068575.901777.416279.1216
Operating Margin26.728326.816123.11828.845726.185625.8348
EBIT Margin26.728326.816123.11828.845726.185625.8348
EBITDA Margin34.348334.352532.426937.759235.153835.1392
Pre-Tax Profit Margin23.476423.004718.746624.589321.664921.4144
Net Profit Margin17.64217.723714.545715.65913.623713.1048
Asset Turnover0.27250.28870.29090.3110.29660.3413
Inventory Turnover Ratio13.40117.375518.85822.143522.935517.6837
Receiveable Turnover8.35939.06048.700610.28498.813812.1026
Days Sales In Receivables43.663840.285141.950935.489141.412530.1588
ROE - Return On Equity13.468714.021311.441813.089512.086512.9809
Return On Tangible Equity13.492214.047311.464813.117112.113813.0121
ROA - Return On Assets4.82395.13864.2544.89634.06284.5004
ROI - Return On Investment7.1067.79126.83258.15147.32797.6869
Book Value Per Share17.394716.325115.186414.447413.516112.7649
Operating Cash Flow Per Share0.1407-0.5414-0.22041.28530.1086-1.6698
Free Cash Flow Per Share0.7237-1.2229-1.50612.6803-1.1051-2.1255

Porovnání s konkurencí: Akcie AWR

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
AWR 36.08 6.58 5.34 % 4.17 % 14.30 % 5.10 17.70 %
Akcie ARTNA 21.67 6.06 5.37 % 2.94 % 9.95 % 2.14 19.08 %
Akcie AWK 41.45 4.29 5.39 % 4.79 % 11.42 % 4.85 18.77 %
Akcie CDZI N/A N/A 15.73 % N/A % 182.10 % -11.70 -6,990.20 %
Akcie CWT 22.79 2.70 20.22 % -55.67 % 15.73 % 3.38 12.19 %
Akcie MSEX 47.28 10.10 4.53 % 9.72 % 11.17 % 5.23 27.14 %
Akcie PCYO 16.86 N/A -11.88 % N/A % 21.30 % 4.13 26.11 %
Akcie PCYO 16.86 N/A -11.88 % N/A % 21.30 % 4.13 26.11 %
Akcie SJW 31.25 5.52 13.08 % -19.78 % 6.61 % 2.23 10.90 %
Akcie SJW 31.25 5.52 13.08 % -19.78 % 6.61 % 2.23 10.90 %
Akcie YORW 36.12 7.23 3.10 % 8.33 % 11.50 % 4.20 30.82 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie AWR

Jméno Obchod Cena Objem
Patrick Ronald Scanlon
Prodej
8 Oct 2019
$91.06 $100,621
Bryan K Switzer
Vice President
Prodej
1 Nov 2019
$95.38 $38,152
Lloyd E Ross
Prodej
5 Nov 2019
$91.24 $45,620
Bryan K Switzer
Vice President
Prodej
2 Dec 2019
$85.13 $34,052
William C Gedney
Option
3 Dec 2019
$16.68 $32,226
Bryan K Switzer
Vice President
Prodej
2 Jan 2020
$86.60 $34,640
Bryan K Switzer
Vice President
Prodej
3 Feb 2020
$88.73 $35,492
Bryan K Switzer
Vice President
Prodej
2 Mar 2020
$76.59 $30,636
Bryan K Switzer
Vice President
Prodej
1 Apr 2020
$78.83 $31,532
Bryan K Switzer
Vice President
Prodej
1 May 2020
$78.57 $31,428
Bryan K Switzer
Vice President
Prodej
1 Jun 2020
$82.00 $32,800

Diskuze k akciím AWR