Graf Akcie BMTC (Bryn Mawr Bank Corp.). Diskuze k akciím BMTC. Aktuální informace BMTC.

Základní informace o společnosti Bryn Mawr Bank Corp. (Akcie BMTC)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 986.29M
Hodnota podniku (EV) 767.3M
Tržby 230.788M
EBITDA 88.665M
Zisk 67.126M
Růst v tržbách Q/Q 17.03 %
Růst v tržbách Y/Y 22.18 %
P/E (Cena vůči ziskům) 14.53
Forward P/E 4.13
EV/Sales 3.32
EV/EBITDA 8.65
EV/EBIT 8.92
PEG 1.27
Price/Sales 4.27
P/FCF 13.31
Price/Book 1.58
Účetní hodnota na akcii 30.94
Hotovost na akcii N/A
FCF vůči ceně 8.17 %
Počet zaměstnanců 620
Tržba na zaměstnance 372.239k
Profit margin 17.69 %
Operating margin 37.24 %
Gross margin 100.00 %
EBIT margin 37.26 %
EBITDA margin 38.42 %
EPS - Zisk na akcii 3.37
EPS - Kvartální růst 44.00 %
EPS - Očekávaný růst příští rok 7.58 %
Return on assets 1.32 %
Return on equity 10.72 %
ROIC 0.78 %
ROCE 1.73 %
Dluhy/Equity 7.72
Čistý dluh/EBITDA 5.33
Current ratio N/A
Quick Ratio N/A
Volatilita 2.67
Beta 1.14
RSI 77.72
Cílová cena analytiků 33
Známka akcie (dle analytiků) N/A
Insider ownership 1.40 %
Institutional ownership 82.04 %
Počet akcií 19.878M
Procento shortovaných akcií 1.80 %
Short ratio 5.44 %
Dividenda 1.09
Procentuální dividenda 2.23 %
Dividenda/Zisk 32.34 %
Obchodovaná od 1985
Země United States

Finanční výsledky akcie BMTC

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$275.573$257.037$188.691$170.959$164.327$131.228
Cost Of Goods Sold$45.748$31.584$14.432$10.755$8.415$6.078
Gross Profit$229.825$225.453$174.259$160.204$155.912$125.15
Research And Development Expenses------
SG&A Expenses$151.221$136.079$108.175$102.502$125.772$77.27
Other Operating Income Or Expenses------
Operating Expenses$200.77$171.319$125.341$116.755$138.014$86.007
Operating Income$74.803$85.718$63.35$54.204$26.313$45.221
Total Non-Operating Income/Expense-$-7.761$-6.104-$-0.387$-2.373
Pre-Tax Income$74.803$77.957$57.246$54.204$25.926$42.848
Income Taxes$15.607$14.165$34.23$18.168$9.172$15.005
Income After Taxes$59.196$63.792$23.016$36.036$16.754$27.843
Other Income------
Income From Continuous Operations$59.196$63.792$23.016$36.036$16.754$27.843
Income From Discontinued Operations------
Net Income$59.206$63.792$23.016$36.036$16.754$27.843
EBITDA------
EBIT------
Basic Shares Outstanding202017171714
Shares Outstanding202017171814
Basic EPS$2.94$3.15$1.34$2.14$0.96$2.05
EPS - Earnings Per Share$2.93$3.13$1.32$2.12$0.94$2.01
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio------
Long-term Debt / Capital0.16440.17540.18490.07190.0746-
Debt/Equity Ratio1.08770.75760.94081.1111.0351.1568
Gross Margin------
Operating Margin------
EBIT Margin------
EBITDA Margin------
Pre-Tax Profit Margin33.798935.717533.352234.773417.111134.4809
Net Profit Margin26.751629.227513.409423.118111.057622.406
Asset Turnover0.0420.04690.03860.04560.050.0553
Inventory Turnover Ratio------
Receiveable Turnover------
Days Sales In Receivables------
ROE - Return On Equity9.66911.29654.35819.45514.581211.3425
Return On Tangible Equity14.629518.1137.274314.39287.224615.2642
ROA - Return On Assets1.12471.37110.51721.05320.55281.2394
ROI - Return On Investment8.07939.31533.55218.77524.239511.3425
Book Value Per Share30.419728.006926.195122.498621.422317.828
Operating Cash Flow Per Share0.72931.9931-1.29181.0486-0.5823-0.2202
Free Cash Flow Per Share1.32681.5177-1.74561.3853-0.6677-0.2764

Porovnání s konkurencí: Akcie BMTC

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
BMTC 14.53 1.27 22.18 % 7.58 % 10.72 % 1.58 17.69 %
Akcie ASRV 11.91 N/A 7.94 % N/A % 5.24 % 0.63 9.15 %
Akcie CCNE 10.34 N/A 28.41 % 11.59 % 10.44 % 1.00 22.21 %
Akcie CZNC 16.10 N/A 35.08 % -8.00 % 8.49 % 1.40 21.80 %
Akcie FULT 10.95 1.22 16.93 % -13.16 % 9.70 % 0.98 22.78 %
Akcie FNB 11.35 0.69 4.73 % 15.38 % 7.03 % 0.77 26.17 %
Akcie NWFL 9.43 N/A 50.38 % N/A % 11.17 % 1.08 28.56 %
Akcie PWOD 10.88 N/A 2.72 % N/A % 9.37 % 1.02 26.32 %
Akcie STBA 11.77 0.96 50.37 % 41.86 % 8.69 % 1.03 10.13 %
Akcie TSC 15.56 0.52 11.78 % 57.69 % 7.67 % 0.94 25.74 %
Akcie UVSP 8.65 2.26 47.18 % -3.23 % 13.81 % 1.19 22.14 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie BMTC

Jméno Obchod Cena Objem
Scott Mahaley Jenkins
Director
Option
11 Aug 2020
$28.74 $1,954
A John Iii May
Director
Option
11 Aug 2020
$28.74 $1,954
Lynn Mckee
Director
Option
11 Aug 2020
$28.74 $1,954
Britton Murdoch
Director
Option
11 Aug 2020
$28.74 $2,788
Francis J Leto
President and CEO
Option
11 Aug 2020
$28.74 $34,086
Lori Goldman
General Counsel and Secretary
Option
11 Aug 2020
$28.74 $7,242
Michael W Harrington
CFO
Option
11 Aug 2020
$28.74 $14,226
Michael W Harrington
CFO
Nákup
18 Nov 2020
$30.43 $91,290
Michael La Plante
Chief Accounting Officer
Nákup
19 Nov 2020
$30.20 $45,300
Jennifer Dempsey Fox
EVP of BMTC and a sub. of BMBC
Option
15 Dec 2020
$31.69 $75,549
Francis J Leto
President and CEO
Option
7 Feb 2021
$33.58 $26,864

Diskuze k akciím BMTC