Graf Akcie BSAC (Banco Santander Chile SA). Diskuze k akciím BSAC. Aktuální informace BSAC.

Základní informace o společnosti Banco Santander Chile SA (Akcie BSAC)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 8.44B
Hodnota podniku (EV) N/A
Tržby CLP1.711T
EBITDA N/A
Zisk 0
Růst v tržbách Q/Q 38.51 %
Růst v tržbách Y/Y 18.02 %
P/E (Cena vůči ziskům) 9.47
Forward P/E N/A
EV/Sales 12.66
EV/EBITDA N/A
EV/EBIT N/A
PEG 0.94
Price/Sales 4.06
P/FCF 0.01
Price/Book 1.95
Účetní hodnota na akcii 8.80
Hotovost na akcii 7.19
FCF vůči ceně -1.48 %
Počet zaměstnanců 2,020
Tržba na zaměstnance 0
Profit margin 34.26 %
Operating margin 48.30 %
Gross margin 98.56 %
EBIT margin 0.00 %
EBITDA margin 9.01 %
EPS - Zisk na akcii 1.81
EPS - Kvartální růst 150.00 %
EPS - Očekávaný růst příští rok 100.00 %
Return on assets 1.16 %
Return on equity 18.59 %
ROIC 0.00 %
ROCE 0.00 %
Dluhy/Equity 14.61
Čistý dluh/EBITDA N/A
Current ratio 0.40
Quick Ratio 0.31
Volatilita 3.40
Beta 0.83
RSI 20.48
Cílová cena analytiků 0
Známka akcie (dle analytiků) 2.23
Insider ownership 0.00 %
Institutional ownership 12.72 %
Počet akcií 471.115M
Procento shortovaných akcií 0.00 %
Short ratio 2.91 %
Dividenda 1.39
Procentuální dividenda 8.01 %
Dividenda/Zisk 76.99 %
Obchodovaná od 1997
Země Chile

Finanční výsledky akcie BSAC

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$3,952.424$4,261.461$3,793.916$3,299.729$3,497.532$4,599.94
Cost Of Goods Sold$1,266.184$1,327.918$1,097.632$1,112.381$1,173.752$1,637.84
Gross Profit$2,686.24$2,933.542$2,696.283$2,187.348$2,323.78$2,962.1
Research And Development Expenses------
SG&A Expenses$1,421.332$1,579.693$1,490.662$1,338.375$1,501.854$1,799.23
Other Operating Income Or Expenses------
Operating Expenses$2,836.044$3,034.459$2,705.029$2,535.723$2,751.353$3,516.57
Operating Income$1,116.379$1,227.001$1,088.886$764.006$746.179$1,083.37
Total Non-Operating Income/Expense$-3.816$-0.062$-8.466$-0.304$-0.03-
Pre-Tax Income$1,112.563$1,226.939$1,080.42$763.702$746.149$1,083.35
Income Taxes$245.104$267.43$217.547$141.74$107.933$81.99
Income After Taxes$867.46$959.509$862.874$621.962$638.216$1,001.36
Other Income------
Income From Continuous Operations$867.46$959.509$862.874$621.962$638.216$904.659
Income From Discontinued Operations$2.379-----
Net Income$866.727$952.533$844.202$618.887$633.606$1,001.35
EBITDA------
EBIT------
Basic Shares Outstanding471471471471471443
Shares Outstanding471471471471471443
Basic EPS$1.84$2.02$1.80$1.31$1.34$2.04
EPS - Earnings Per Share$1.84$2.02$1.80$1.31$1.34$2.04
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio------
Long-term Debt / Capital0.77560.75320.43340.75880.72160.6864
Debt/Equity Ratio3.45573.05160.76493.14572.59222.8032
Gross Margin------
Operating Margin------
EBIT Margin------
EBITDA Margin------
Pre-Tax Profit Margin41.417141.824540.070734.914532.109329.3332
Net Profit Margin32.265532.470431.309828.29427.266227.1129
Asset Turnover0.03790.04690.05020.04540.04750.0672
Inventory Turnover Ratio------
Receiveable Turnover------
Days Sales In Receivables------
ROE - Return On Equity17.812718.477918.273916.283216.118519.0161
Return On Tangible Equity18.196618.866918.648516.611616.418119.3155
ROA - Return On Assets1.22511.53251.60581.2921.30421.646
ROI - Return On Investment3.99784.560610.35433.92774.48715.9633
Book Value Per Share10.33711.022210.02288.10778.4046-
Operating Cash Flow Per Share2.02244.7984-3.3571-0.03130.8803-1.0913
Free Cash Flow Per Share2.10744.7177-3.3165-0.0070.9252-1.1593

Porovnání s konkurencí: Akcie BSAC

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
BSAC 9.47 0.94 18.02 % 100.00 % 18.59 % 1.95 34.26 %
Akcie BCH 9.92 0.60 -1.22 % 86.36 % 14.28 % 1.86 31.37 %
Akcie BMA 1.60 N/A 7.20 % -39.23 % 11.60 % 0.71 32.37 %
Akcie CIB 7.94 0.38 49.32 % 126.67 % 6.16 % 1.22 3.33 %
Akcie BAP 8.66 0.86 14.42 % 558.33 % 8.63 % 1.70 4.68 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie BSAC

Jméno Obchod Cena Objem

Diskuze k akciím BSAC