Graf Akcie BURL (Burlington Stores Inc). Diskuze k akciím BURL. Aktuální informace BURL.

Základní informace o společnosti Burlington Stores Inc (Akcie BURL)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 17.73B
Hodnota podniku (EV) 20.07B
Tržby 8.359B
EBITDA 894.811M
Zisk 437.594M
Růst v tržbách Q/Q 118.89 %
Růst v tržbách Y/Y 44.03 %
P/E (Cena vůči ziskům) 40.75
Forward P/E N/A
EV/Sales 2.40
EV/EBITDA 22.43
EV/EBIT 31.43
PEG 3.35
Price/Sales 2.12
P/FCF 21.15
Price/Book 38.14
Účetní hodnota na akcii 7.07
Hotovost na akcii 21.11
FCF vůči ceně 4.73 %
Počet zaměstnanců 35,246
Tržba na zaměstnance 237.171k
Profit margin -3.76 %
Operating margin 8.05 %
Gross margin 38.32 %
EBIT margin 7.64 %
EBITDA margin 10.70 %
EPS - Zisk na akcii 6.62
EPS - Kvartální růst -446.43 %
EPS - Očekávaný růst příští rok 344.83 %
Return on assets 6.31 %
Return on equity 88.99 %
ROIC -5.49 %
ROCE 12.31 %
Dluhy/Equity 13.59
Čistý dluh/EBITDA 14.80
Current ratio 1.48
Quick Ratio 1.02
Volatilita 3.35
Beta 1.03
RSI 36.60
Cílová cena analytiků 240
Známka akcie (dle analytiků) 1.52
Insider ownership N/A %
Institutional ownership N/A %
Počet akcií 66.724M
Procento shortovaných akcií 3.64 %
Short ratio 2.77 %
Dividenda N/A
Procentuální dividenda N/A %
Dividenda/Zisk N/A %
Obchodovaná od 2013
Země United States

Finanční výsledky akcie BURL

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$7,286.398$6,668.479$6,110.043$5,590.95$5,129.843$4,849.634
Cost Of Goods Sold$4,228.74$3,868.119$3,559.158$3,297.373$3,059.641$2,900.819
Gross Profit$3,057.658$2,800.36$2,550.885$2,293.577$2,070.202$1,948.815
Research And Development Expenses------
SG&A Expenses$2,228.178$2,018.737$1,863.643$1,723.852$1,599.086$1,523.869
Other Operating Income Or Expenses$12.591$1.658$4.499$7.039$-0.493$5.762
Operating Expenses$6,655.048$6,103.082$5,619.405$5,197.772$4,831.319$4,586.506
Operating Income$631.35$565.397$490.638$393.178$298.523$263.128
Total Non-Operating Income/Expense$-50.826$-57.813$-61.658$-59.966$-59.648$-158.092
Pre-Tax Income$580.525$507.584$428.98$333.212$238.876$105.036
Income Taxes$115.409$92.839$44.128$117.339$88.394$39.081
Income After Taxes$465.116$414.745$384.852$215.873$150.482$65.955
Other Income------
Income From Continuous Operations$465.116$414.745$384.852$215.873$150.482$65.955
Income From Discontinued Operations------
Net Income$465.116$414.745$384.852$215.873$150.482$65.955
EBITDA$843.317$784.877$694.204$579.443$473.49$436.765
EBIT$631.35$565.397$490.638$393.178$298.523$263.128
Basic Shares Outstanding666768707474
Shares Outstanding676970727576
Basic EPS$7.05$6.21$5.64$3.06$2.03$0.89
EPS - Earnings Per Share$6.91$6.04$5.48$3.01$1.99$0.87
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio0.96951.01940.98290.93131.05231.0583
Long-term Debt / Capital0.65480.7530.92771.04621.08281.0557
Debt/Equity Ratio1.90343.057112.9874-22.695-13.0937-18.9602
Gross Margin41.963941.99441.749141.02340.35640.1848
Operating Margin8.66488.47878.037.03245.81935.4257
EBIT Margin8.66488.47878.037.03245.81935.4257
EBITDA Margin11.573911.7711.361710.3649.23019.0061
Pre-Tax Profit Margin7.96727.61177.02095.95984.65662.1659
Net Profit Margin6.38336.21956.29873.86112.93351.36
Asset Turnover1.30262.16572.17222.17171.99461.8478
Inventory Turnover Ratio5.44074.05394.72944.69783.9053.6779
Receiveable Turnover79.6258113.502285.2774129.2646132.997497.5468
Days Sales In Receivables4.58393.21584.28012.82372.74443.7418
ROE - Return On Equity88.0653128.5194443.5114-433.3757-151.9682-100.0061
Return On Tangible Equity191.916-327.4015-99.3842-39.3889-24.1607-10.6825
ROA - Return On Assets8.314813.469413.6828.38515.85122.513
ROI - Return On Investment30.402331.748332.055520.006212.58065.5737
Book Value Per Share8.01084.80621.2785-0.7098-1.374-0.8764
Operating Cash Flow Per Share3.93770.67420.05184.08890.51363.2106
Free Cash Flow Per Share3.27720.2709-1.25114.19450.80570.7485

Porovnání s konkurencí: Akcie BURL

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
BURL 40.75 3.35 44.03 % 344.83 % 88.99 % 38.14 -3.76 %
Akcie DDS 10.08 N/A 9.16 % 235.66 % 29.67 % 2.79 -1.62 %
Akcie CTRN 9.82 0.51 34.05 % 66.00 % 44.49 % 3.95 3.06 %
Akcie M 14.40 0.91 5.16 % -236.84 % 19.48 % 2.94 -22.74 %
Akcie TGT 19.14 1.83 18.52 % -0.36 % 43.82 % 8.08 4.67 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie BURL

Jméno Obchod Cena Objem
Fred Hand
Chief Operating Officer
Option
17 Jun 2020
$81.38 $1,169,593
Joyce Manning Magrini
Executive Vice President
Option
18 Jun 2020
$4.55 $50,050
Jennifer Vecchio
President and CMO
Option
1 Jul 2020
$53.01 $106,020
Jennifer Vecchio
President and CMO
Option
3 Aug 2020
$53.01 $106,020
Jennifer Vecchio
President and CMO
Option
1 Sep 2020
$53.01 $106,020
Jennifer Vecchio
President and CMO
Option
1 Oct 2020
$53.01 $106,020
Jennifer Vecchio
President and CMO
Option
2 Nov 2020
$53.01 $106,020
Fred Hand
Chief Operating Officer
Option
1 Dec 2020
$135.37 $1,683,326
Jennifer Vecchio
President and CMO
Option
1 Dec 2020
$53.01 $106,020
Joyce Manning Magrini
Executive Vice President
Option
2 Dec 2020
$107.62 $756,569
Jennifer Vecchio
President and CMO
Option
4 Dec 2020
$54.58 $818,700

Diskuze k akciím BURL