Graf Akcie CAL (Caleres Inc). Diskuze k akciím CAL. Aktuální informace CAL.

Základní informace o společnosti Caleres Inc (Akcie CAL)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 847.96M
Hodnota podniku (EV) 1.12B
Tržby 2.533B
EBITDA 169.556M
Zisk -19.02
Růst v tržbách Q/Q 34.72 %
Růst v tržbách Y/Y 5.97 %
P/E (Cena vůči ziskům) N/A
Forward P/E 0.29
EV/Sales 0.44
EV/EBITDA 6.60
EV/EBIT 18.28
PEG 0.18
Price/Sales 0.33
P/FCF 4.94
Price/Book 4.23
Účetní hodnota na akcii 5.23
Hotovost na akcii 2.31
FCF vůči ceně 20.23 %
Počet zaměstnanců 6,650
Tržba na zaměstnance 380.843k
Profit margin -20.74 %
Operating margin 1.79 %
Gross margin 37.18 %
EBIT margin 2.42 %
EBITDA margin 6.69 %
EPS - Zisk na akcii N/A
EPS - Kvartální růst -308.77 %
EPS - Očekávaný růst příští rok 137.50 %
Return on assets -1.01 %
Return on equity -8.45 %
ROIC -21.85 %
ROCE 7.17 %
Dluhy/Equity 8.31
Čistý dluh/EBITDA 22.88
Current ratio 0.82
Quick Ratio 0.25
Volatilita 4.85
Beta 2.20
RSI 45.02
Cílová cena analytiků 16
Známka akcie (dle analytiků) 2.00
Insider ownership 4.18 %
Institutional ownership 89.18 %
Počet akcií 38.268M
Procento shortovaných akcií 6.13 %
Short ratio 2.95 %
Dividenda 0.28
Procentuální dividenda 1.22 %
Dividenda/Zisk 18.30 %
Obchodovaná od 1978
Země United States

Finanční výsledky akcie CAL

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$2,921.562$2,834.846$2,785.584$2,579.388$2,577.43$2,571.709
Cost Of Goods Sold$1,737.202$1,678.502$1,616.935$1,517.397$1,529.627$1,531.609
Gross Profit$1,184.36$1,156.344$1,168.649$1,061.991$1,047.803$1,040.1
Research And Development Expenses------
SG&A Expenses$1,065.76$1,041.765$1,036.051$942.595$912.696$910.682
Other Operating Income Or Expenses------
Operating Expenses$2,817.749$2,834.445$2,657.901$2,483.396$2,442.323$2,445.775
Operating Income$103.813$0.401$127.683$95.992$135.107$125.934
Total Non-Operating Income/Expense$-25.22$-6.155$-4.977$1.262$-26.341$-15.807
Pre-Tax Income$78.593$-5.754$122.706$97.254$108.766$110.127
Income Taxes$16.511$-0.273$35.475$31.168$26.942$27.184
Income After Taxes$62.082$-5.481$87.231$66.086$81.824$82.943
Other Income------
Income From Continuous Operations$62.082$-5.481$87.231$66.086$81.824$82.943
Income From Discontinued Operations------
Net Income$60.831$-5.441$84.816$63.908$81.479$79.782
EBITDA$182.591$65.308$193.514$153.849$187.713$179.949
EBIT$103.813$0.401$127.683$95.992$135.107$125.934
Basic Shares Outstanding404242424242
Shares Outstanding404242424342
Basic EPS$1.53$-0.13$2.03$1.52$1.86$1.90
EPS - Earnings Per Share$1.53$-0.13$2.02$1.52$1.85$1.89
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio1.03681.14431.96851.59922.2422.1382
Long-term Debt / Capital0.23410.23750.21550.24280.2460.2664
Debt/Equity Ratio0.72930.83870.27470.49960.32620.3632
Gross Margin40.538640.790441.953541.172240.65340.4439
Operating Margin3.55330.01414.58373.72155.24194.8969
EBIT Margin3.55330.01414.58373.72155.24194.8969
EBITDA Margin6.24982.30386.9475.96467.2836.9973
Pre-Tax Profit Margin2.6901-0.2034.4053.77044.21994.2822
Net Profit Margin2.0821-0.19193.04482.47763.16133.1023
Asset Turnover1.20141.54191.87031.74841.97762.1178
Inventory Turnover Ratio2.80922.45692.83982.59052.79772.8201
Receiveable Turnover17.35214.419618.252615.845915.638818.7352
Days Sales In Receivables21.03525.312819.997223.034423.339419.482
ROE - Return On Equity9.5639-0.862612.132910.754713.581415.3138
Return On Tangible Equity56.6695-6.407722.96824.410517.351320.3774
ROA - Return On Assets2.553-0.29815.85674.47966.27816.8304
ROI - Return On Investment7.3251-0.65779.51858.143810.240611.2338
Book Value Per Share16.068915.170416.707614.302713.799212.3794
Operating Cash Flow Per Share1.1819-1.45520.20550.85660.68610.3129
Free Cash Flow Per Share1.5416-1.83830.39851.17410.14010.3106

Porovnání s konkurencí: Akcie CAL

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
CAL N/A 0.18 5.97 % 137.50 % -8.45 % 4.23 -20.74 %
Akcie DECK 22.91 0.87 29.37 % 12.29 % 31.19 % 6.73 15.03 %
Akcie SKX 19.17 0.94 22.66 % 43.40 % 13.87 % 2.74 2.14 %
Akcie SKX 19.17 0.94 22.66 % 43.40 % 13.87 % 2.74 2.14 %
Akcie SHOO 45.45 1.38 1.78 % 94.87 % 9.52 % 4.39 -1.53 %
Akcie SHOO 45.45 1.38 1.78 % 94.87 % 9.52 % 4.39 -1.53 %
Akcie WWW N/A 1.30 8.89 % 82.86 % -10.18 % 4.39 -7.64 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie CAL

Jméno Obchod Cena Objem
Diane M Sullivan
CEO and Chair. of Board
Prodej
14 Jun 2018
$38.28 $765,600
Douglas Koch
SVP and Strategic Projects
Prodej
22 Aug 2018
$38.00 $380,000
Diane M Sullivan
CEO and Chair. of Board
Prodej
12 Sep 2018
$37.33 $373,300
Daniel R Freidman
Div Pres, Whls Prod, and Source
Prodej
21 Feb 2019
$30.00 $150,000
Patricia G Mcginnis
Director
Option
30 May 2019
$19.46 $89,010
Todd E Hasty
SVP and Chief Accounting Officer
Prodej
30 Dec 2019
$23.70 $19,244
Steven W Korn
Director
Nákup
17 Mar 2020
$4.16 $20,800
Patricia G Mcginnis
Director
Nákup
24 Mar 2020
$5.03 $7,545
Douglas Koch
SVP and Strategic Projects
Prodej
29 Dec 2020
$14.46 $216,900
Ken Hannah
SVP and Chief Financial Officer
Prodej
4 Jan 2021
$15.46 $115,950
Diane M Sullivan
CEO and Chair. of Board
Prodej
8 Feb 2021
$15.98 $990,760

Diskuze k akciím CAL