Graf Akcie CSGS (CSG Systems International Inc.). Diskuze k akciím CSGS. Aktuální informace CSGS.

Základní informace o společnosti CSG Systems International Inc. (Akcie CSGS)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 1.68B
Hodnota podniku (EV) 1.65B
Tržby 1.013B
EBITDA 144.956M
Zisk 65.783M
Růst v tržbách Q/Q 6.16 %
Růst v tržbách Y/Y 2.09 %
P/E (Cena vůči ziskům) 24.78
Forward P/E 18.15
EV/Sales 1.63
EV/EBITDA 11.39
EV/EBIT 14.84
PEG N/A
Price/Sales 1.66
P/FCF 12.48
Price/Book 3.97
Účetní hodnota na akcii 12.85
Hotovost na akcii 7.31
FCF vůči ceně 8.02 %
Počet zaměstnanců 4,807
Tržba na zaměstnance 210.703k
Profit margin 5.93 %
Operating margin 11.47 %
Gross margin 45.93 %
EBIT margin 10.98 %
EBITDA margin 14.31 %
EPS - Zisk na akcii 2.06
EPS - Kvartální růst 38.98 %
EPS - Očekávaný růst příští rok 11.84 %
Return on assets 5.09 %
Return on equity 15.48 %
ROIC 7.71 %
ROCE 16.64 %
Dluhy/Equity 2.15
Čistý dluh/EBITDA 6.88
Current ratio 1.09
Quick Ratio 1.09
Volatilita 2.09
Beta 0.86
RSI 70.99
Cílová cena analytiků 55
Známka akcie (dle analytiků) 1.00
Insider ownership N/A %
Institutional ownership N/A %
Počet akcií 32.743M
Procento shortovaných akcií 6.28 %
Short ratio 11.97 %
Dividenda 0.98
Procentuální dividenda 1.93 %
Dividenda/Zisk 47.82 %
Obchodovaná od 1996
Země United States

Finanční výsledky akcie CSGS

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$990.533$996.81$875.059$789.582$760.958$752.52
Cost Of Goods Sold$535.597$525.122$449.82$394.811$375.147$379.741
Gross Profit$454.936$471.688$425.239$394.771$385.811$372.779
Research And Development Expenses$122.847$127.994$124.034$113.215$98.683$101.95
SG&A Expenses$198.279$191.329$169.308$153.695$140.467$139.839
Other Operating Income Or Expenses------
Operating Expenses$884.977$870.701$770.127$683.897$628.329$639.38
Operating Income$105.556$126.109$104.932$105.685$132.629$113.14
Total Non-Operating Income/Expense$-20.2$-20.386$-17.945$-17.975$-32.63$-16.799
Pre-Tax Income$85.356$105.723$86.987$87.71$99.999$96.341
Income Taxes$26.645$22.953$20.857$26.346$37.117$33.774
Income After Taxes$58.711$82.77$66.13$61.364$62.882$62.567
Other Income------
Income From Continuous Operations$58.711$82.77$66.13$61.364$62.882$62.567
Income From Discontinued Operations------
Net Income$58.711$82.77$66.13$61.364$62.882$62.567
EBITDA$175.412$196.05$170.228$151.356$178.737$163.443
EBIT$105.556$126.109$104.932$105.685$132.629$113.14
Basic Shares Outstanding323232323131
Shares Outstanding323233333333
Basic EPS$1.83$2.58$2.04$1.89$2.03$2.01
EPS - Earnings Per Share$1.82$2.55$2.01$1.87$1.90$1.87
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio1.66271.5981.71112.492.21631.3914
Long-term Debt / Capital0.44390.46630.49390.47430.59340.2736
Debt/Equity Ratio0.83150.89960.99670.96791.6560.8071
Gross Margin45.928447.319848.595549.997550.700749.5374
Operating Margin10.656512.651311.991413.384917.429215.0348
EBIT Margin10.656512.651311.991413.384917.429215.0348
EBITDA Margin17.708919.667719.453319.169123.488421.7194
Pre-Tax Profit Margin8.617210.60619.940711.108413.141212.8025
Net Profit Margin5.92728.30357.55727.77178.26358.3143
Asset Turnover0.74360.77690.78530.87290.85320.8723
Inventory Turnover Ratio------
Receiveable Turnover3.71583.53723.12772.98453.02343.3594
Days Sales In Receivables98.2298103.188116.6979122.2967120.7248108.6492
ROE - Return On Equity13.899620.866618.317317.903625.016718.0911
Return On Tangible Equity77.6518165.98141972.82298.7608-301.7959121.9915
ROA - Return On Assets4.40776.45115.93436.7847.05057.2522
ROI - Return On Investment7.729711.13749.27039.411910.171913.1414
Book Value Per Share12.912112.059910.43949.80937.15889.768
Operating Cash Flow Per Share0.70680.29070.49261.3202-1.54591.6163
Free Cash Flow Per Share0.94560.8792-0.36480.8716-1.41431.823

Porovnání s konkurencí: Akcie CSGS

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
CSGS 24.78 N/A 2.09 % 11.84 % 15.48 % 3.97 5.93 %
Akcie CLGX 19.37 1.67 0.91 % 16.30 % 35.64 % 8.14 18.35 %
Akcie CLGX 19.37 1.67 0.91 % 16.30 % 35.64 % 8.14 18.35 %
Akcie DOX 29.48 1.15 2.60 % -4.07 % 19.05 % 2.74 11.94 %
Akcie DOX 29.48 1.15 2.60 % -4.07 % 19.05 % 2.74 11.94 %
Akcie EVOL 38.50 1.18 7.01 % -33.33 % 8.07 % 2.91 2.44 %
Akcie EVOL 38.50 1.18 7.01 % -33.33 % 8.07 % 2.91 2.44 %
Akcie ORCL 19.69 2.48 4.14 % 4.30 % 272.05 % 51.45 33.96 %
Akcie ORCL 19.69 2.48 4.14 % 4.30 % 272.05 % 51.45 33.96 %
Akcie ORCL 19.69 2.48 4.14 % 4.30 % 272.05 % 51.45 33.96 %
Akcie ORCL 19.69 2.48 4.14 % 4.30 % 272.05 % 51.45 33.96 %
Akcie SNCR N/A N/A -7.22 % -175.00 % -131.97 % 4.54 -16.69 %
Akcie SNCR N/A N/A -7.22 % -175.00 % -131.97 % 4.54 -16.69 %
Akcie SNCR N/A N/A -7.22 % -175.00 % -131.97 % 4.54 -16.69 %
Akcie SNCR N/A N/A -7.22 % -175.00 % -131.97 % 4.54 -16.69 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie CSGS

Jméno Obchod Cena Objem
Randy Wiese
Sr VP and Accounting
Prodej
5 Mar 2018
$46.53 $635,553
Randy Wiese
Sr VP and Accounting
Prodej
20 Mar 2018
$46.86 $560,680
Randy Wiese
Sr VP and Accounting
Prodej
27 Apr 2018
$43.41 $744,568
Bret C Griess
CEO and President
Prodej
21 Feb 2019
$40.88 $1,022,000
Kenneth M Kennedy
EVP, COO, and Pres-RMDM
Prodej
26 Feb 2019
$41.79 $177,482
Donald Reed
Director
Prodej
17 May 2019
$46.10 $9,220
Donald Reed
Director
Prodej
21 May 2019
$46.09 $313,412
Bret C Griess
CEO and President
Prodej
21 Feb 2020
$51.89 $1,556,700
Kenneth M Kennedy
EVP, COO, and Pres-RMDM
Prodej
28 Feb 2020
$44.31 $495,519
Kenneth M Kennedy
EVP, COO, and Pres-RMDM
Prodej
28 Apr 2020
$48.49 $225,624
Kenneth M Kennedy
EVP, COO, and Pres-RMDM
Prodej
19 Feb 2021
$45.63 $149,666

Diskuze k akciím CSGS