Graf Akcie CTBI (Community Trust Bancorp, Inc.). Diskuze k akciím CTBI. Aktuální informace CTBI.

Základní informace o společnosti Community Trust Bancorp, Inc. (Akcie CTBI)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 767.41M
Hodnota podniku (EV) 698.34M
Tržby 221.159M
EBITDA 103.868M
Zisk 80.822M
Růst v tržbách Q/Q 16.34 %
Růst v tržbách Y/Y 21.50 %
P/E (Cena vůči ziskům) 9.42
Forward P/E 1.63
EV/Sales 3.16
EV/EBITDA 6.72
EV/EBIT 6.97
PEG 2.26
Price/Sales 3.47
P/FCF 7.23
Price/Book 1.17
Účetní hodnota na akcii 36.57
Hotovost na akcii N/A
FCF vůči ceně 13.94 %
Počet zaměstnanců 998
Tržba na zaměstnance 221.602k
Profit margin 31.40 %
Operating margin 45.33 %
Gross margin 100.00 %
EBIT margin 45.33 %
EBITDA margin 46.97 %
EPS - Zisk na akcii 4.55
EPS - Kvartální růst 20.72 %
EPS - Očekávaný růst příští rok 17.35 %
Return on assets 1.54 %
Return on equity 12.22 %
ROIC 1.48 %
ROCE 1.82 %
Dluhy/Equity 6.85
Čistý dluh/EBITDA 2.57
Current ratio N/A
Quick Ratio N/A
Volatilita 1.90
Beta 0.80
RSI 58.08
Cílová cena analytiků 32
Známka akcie (dle analytiků) N/A
Insider ownership 4.14 %
Institutional ownership 60.36 %
Počet akcií 17.837M
Procento shortovaných akcií 1.22 %
Short ratio 5.53 %
Dividenda 1.56
Procentuální dividenda 3.62 %
Dividenda/Zisk 34.18 %
Obchodovaná od 1991
Země United States

Finanční výsledky akcie CTBI

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$235.582$223.402$204.204$195.017$190.829$188.948
Cost Of Goods Sold$40.513$29.295$18.294$13.555$11.773$11.797
Gross Profit$195.069$194.107$185.91$181.462$179.056$177.151
Research And Development Expenses------
SG&A Expenses$119.655$121.038$114.98$112.375$111.513$113.895
Other Operating Income Or Expenses------
Operating Expenses$163.59$152.86$135.693$128.553$125.866$126.551
Operating Income$71.992$70.542$68.511$66.464$64.963$62.397
Total Non-Operating Income/Expense------
Pre-Tax Income$71.992$70.542$68.511$66.464$64.963$62.397
Income Taxes$7.452$11.314$17.018$19.118$18.531$19.146
Income After Taxes$64.54$59.228$51.493$47.346$46.432$43.251
Other Income------
Income From Continuous Operations$64.54$59.228$51.493$47.346$46.432$43.251
Income From Discontinued Operations------
Net Income$64.54$59.228$51.493$47.346$46.432$43.251
EBITDA------
EBIT------
Basic Shares Outstanding181818181717
Shares Outstanding181818181717
Basic EPS$3.64$3.35$2.92$2.70$2.66$2.50
EPS - Earnings Per Share$3.64$3.35$2.92$2.70$2.66$2.49
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio------
Long-term Debt / Capital0.0880.09520.10060.10920.11420.1205
Debt/Equity Ratio0.4790.52060.58660.63560.87730.8233
Gross Margin------
Operating Margin------
EBIT Margin------
EBITDA Margin------
Pre-Tax Profit Margin37.840737.534338.405438.287938.122537.0537
Net Profit Margin33.923831.514328.865627.274627.247925.6841
Asset Turnover0.04360.04470.04310.04410.04360.0452
Inventory Turnover Ratio------
Receiveable Turnover------
Days Sales In Receivables------
ROE - Return On Equity10.496310.49869.70299.45769.76329.6569
Return On Tangible Equity11.817611.96411.152310.970911.420511.4136
ROA - Return On Assets1.47821.40961.24491.20411.18941.1615
ROI - Return On Investment9.57319.49948.7278.42528.64788.4936
Book Value Per Share34.557831.813629.994928.397227.118825.6428
Operating Cash Flow Per Share1.00530.16720.03520.3521-0.1621-1.9551
Free Cash Flow Per Share1.01760.14720.09930.2683-0.162-1.9507

Porovnání s konkurencí: Akcie CTBI

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
CTBI 9.42 2.26 21.50 % 17.35 % 12.22 % 1.17 31.40 %
Akcie BXS 18.17 1.70 3.16 % -7.25 % 10.33 % 1.16 19.18 %
Akcie CIZN 13.05 N/A 15.89 % -8.82 % 7.16 % 0.86 16.46 %
Akcie BXS 18.17 1.70 3.16 % -7.25 % 10.33 % 1.16 19.18 %
Akcie CIZN 13.05 N/A 15.89 % -8.82 % 7.16 % 0.86 16.46 %
Akcie RNST 13.52 0.90 20.59 % 24.53 % 7.44 % 1.00 14.54 %
Akcie RNST 13.52 0.90 20.59 % 24.53 % 7.44 % 1.00 14.54 %
Akcie RNST 13.52 0.90 20.59 % 24.53 % 7.44 % 1.00 14.54 %
Akcie RNST 13.52 0.90 20.59 % 24.53 % 7.44 % 1.00 14.54 %
Akcie SYBT 23.95 1.21 15.42 % 17.19 % 12.05 % 3.68 34.45 %
Akcie SYBT 23.95 1.21 15.42 % 17.19 % 12.05 % 3.68 34.45 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie CTBI

Jméno Obchod Cena Objem
Franky Minnifield
Director
Nákup
15 Aug 2019
$39.33 $39,330
David Andrew Jones
Executive Vice President
Option
4 Nov 2019
$22.81 $9,421
James J Gartner
Executive Vice President
Prodej
5 Nov 2019
$45.18 $17,304
Charles Wayne Ii Hancock
Executive Vice President
Option
12 Nov 2019
$34.75 $347,500
Kevin J Stumbo
EVP, CFO, and Treasurer
Prodej
27 Jan 2020
$44.72 $51,473
Franky Minnifield
Director
Nákup
18 Mar 2020
$30.89 $15,445
Franky Minnifield
Director
Nákup
13 May 2020
$28.37 $14,185
James J Gartner
Executive Vice President
Prodej
10 Sep 2020
$30.94 $16,058
Franky Minnifield
Director
Nákup
15 Sep 2020
$29.96 $29,960
Franky Minnifield
Director
Nákup
21 Sep 2020
$28.26 $28,260
Charles Anthony W. St.
Director
Nákup
23 Sep 2020
$28.40 $28,400

Diskuze k akciím CTBI