Graf Akcie CWEN (Clearway Energy Inc). Diskuze k akciím CWEN. Aktuální informace CWEN.

Základní informace o společnosti Clearway Energy Inc (Akcie CWEN)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 6.27B
Hodnota podniku (EV) 11.38B
Tržby 1.229B
EBITDA 804M
Zisk 45M
Růst v tržbách Q/Q 15.50 %
Růst v tržbách Y/Y 9.93 %
P/E (Cena vůči ziskům) 82.85
Forward P/E N/A
EV/Sales 9.26
EV/EBITDA 14.15
EV/EBIT 33.56
PEG 2.04
Price/Sales 5.11
P/FCF 13.41
Price/Book 3.44
Účetní hodnota na akcii 9.40
Hotovost na akcii 2.39
FCF vůči ceně 7.46 %
Počet zaměstnanců 301
Tržba na zaměstnance 4083000
Profit margin 2.09 %
Operating margin 21.97 %
Gross margin 69.47 %
EBIT margin 27.58 %
EBITDA margin 65.42 %
EPS - Zisk na akcii 0.39
EPS - Kvartální růst N/A %
EPS - Očekávaný růst příští rok 3.03 %
Return on assets 0.41 %
Return on equity 2.47 %
ROIC 4.72 %
ROCE 3.05 %
Dluhy/Equity 4.32
Čistý dluh/EBITDA 36.95
Current ratio 1.02
Quick Ratio 0.96
Volatilita 2.09
Beta 1.01
RSI 61.85
Cílová cena analytiků 29
Známka akcie (dle analytiků) 2.50
Insider ownership 0.72 %
Institutional ownership 91.11 %
Počet akcií 81.761M
Procento shortovaných akcií 3.24 %
Short ratio 4.95 %
Dividenda 1.31
Procentuální dividenda 4.06 %
Dividenda/Zisk 334.74 %
Obchodovaná od 2015
Země United States

Finanční výsledky akcie CWEN

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$1,032$1,053$1,009$1,035$968$828
Cost Of Goods Sold$342$332$326$308$323$277
Gross Profit$690$721$683$727$645$551
Research And Development Expenses$5$3----
SG&A Expenses$29$20$19$16$12$8
Other Operating Income Or Expenses$-33-$-44$-185$-1-
Operating Expenses$808$706$726$813$642$522
Operating Income$224$347$283$222$326$306
Total Non-Operating Income/Expense$-328$-231$-235$-221$-242$-194
Pre-Tax Income$-104$116$48$1$84$112
Income Taxes$-8$62$72$-1$12$4
Income After Taxes$-96$54$-24$2$72$108
Other Income------
Income From Continuous Operations$-96$54$-24$2$72$108
Income From Discontinued Operations------
Net Income$-11$48$-16$57$33$16
EBITDA$715$772$712$621$700$580
EBIT$224$347$283$222$326$306
Basic Shares Outstanding10910499988456
Shares Outstanding10910499988456
Basic EPS$-0.10$0.46$-0.16$0.58$0.40$0.30
EPS - Earnings Per Share$-0.10$0.46$-0.16$0.58$0.40$0.30
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio0.29561.07390.89261.32670.85071.6039
Long-term Debt / Capital0.68650.71010.72380.68810.66060.6415
Debt/Equity Ratio2.9962.68972.77812.33092.04271.8747
Gross Margin66.860568.47167.690870.241666.632266.5459
Operating Margin21.705432.953528.047621.449333.677736.9565
EBIT Margin21.705432.953528.047621.449333.677736.9565
EBITDA Margin69.282973.314370.56496072.314170.0483
Pre-Tax Profit Margin-10.077511.01614.75720.09668.677713.5266
Net Profit Margin-1.06594.5584-1.58575.50723.40911.9324
Asset Turnover0.10640.12390.11890.11550.11140.1053
Inventory Turnover Ratio8.558.38.3597.89748.97228.6563
Receiveable Turnover8.745810.1259.34269.32438.20347.0169
Days Sales In Receivables41.734536.049439.068439.144944.493852.0169
ROE - Return On Equity-4.24222.4281-1.11160.0772.62974.1143
Return On Tangible Equity-11.4975.0562-2.57790.15435.23268.9925
ROA - Return On Assets-0.98970.6353-0.28270.02230.82861.374
ROI - Return On Investment-1.32980.7039-0.3070.0240.89251.475
Book Value Per Share11.382111.508311.684114.21414.974316.9739
Operating Cash Flow Per Share-0.4124-0.4337-0.66560.8283-1.40483.8556
Free Cash Flow Per Share-1.7060.6874-2.38070.9694-0.678610.4581

Porovnání s konkurencí: Akcie CWEN

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
CWEN 82.85 2.04 9.93 % 3.03 % 2.47 % 3.44 2.09 %
Akcie ETR 16.74 4.31 4.77 % 5.33 % 11.52 % 1.89 13.91 %
Akcie ETR 16.74 4.31 4.77 % 5.33 % 11.52 % 1.89 13.91 %
Akcie ETR 16.74 4.31 4.77 % 5.33 % 11.52 % 1.89 13.91 %
Akcie HNP 10.77 0.27 9.60 % N/A % 2.52 % 0.42 2.69 %
Akcie HNP 10.77 0.27 9.60 % N/A % 2.52 % 0.42 2.69 %
Akcie HNP 10.77 0.27 9.60 % N/A % 2.52 % 0.42 2.69 %
Akcie MGEE 25.52 N/A 4.45 % 2.27 % 14.12 % 3.73 17.16 %
Akcie MGEE 25.52 N/A 4.45 % 2.27 % 14.12 % 3.73 17.16 %
Akcie MGEE 25.52 N/A 4.45 % 2.27 % 14.12 % 3.73 17.16 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie CWEN

Jméno Obchod Cena Objem
John Chlebowski
Director
Prodej
10 May 2018
$17.81 $452,677
Infrastructure Investors Ii...
Nákup
7 Nov 2018
$19.75 $1,179,608
Infrastructure Investors Ii...
Nákup
26 Dec 2018
$16.59 $2,200,033
Kevin P. Malcarney
SVP, Gen Counsel, and Corp Secr
Nákup
1 Mar 2019
$14.58 $149,445
Christopher S Sotos
President and CEO
Nákup
6 Mar 2019
$14.49 $94,185
Chad Plotkin
SVP and CFO
Nákup
6 Mar 2019
$14.79 $39,933
Christopher S Sotos
President and CEO
Option
3 Jan 2020
$20.01 $1,324,062
Chad Plotkin
SVP and CFO
Option
3 Jan 2020
$20.01 $370,725
Infrastructure Investors Ii...
Nákup
30 Mar 2020
$19.13 $2,295,600
Christopher S Sotos
President and CEO
Option
2 Jan 2021
$31.93 $2,006,226
Chad Plotkin
SVP and CFO
Option
2 Jan 2021
$31.93 $561,744

Diskuze k akciím CWEN