Graf Akcie D (Dominion Energy Inc). Diskuze k akciím D. Aktuální informace D.

Základní informace o společnosti Dominion Energy Inc (Akcie D)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 59.56B
Hodnota podniku (EV) 99.71B
Tržby 14.036B
EBITDA 7.83B
Zisk 2.331B
Růst v tržbách Q/Q -15.26 %
Růst v tržbách Y/Y -16.58 %
P/E (Cena vůči ziskům) 26.76
Forward P/E 10.50
EV/Sales 7.10
EV/EBITDA 12.73
EV/EBIT 26.88
PEG 2.85
Price/Sales 4.20
P/FCF N/A
Price/Book 2.26
Účetní hodnota na akcii 32.70
Hotovost na akcii 0.22
FCF vůči ceně -2.71 %
Počet zaměstnanců 2,018
Tržba na zaměstnance 6955000
Profit margin -2.83 %
Operating margin 15.13 %
Gross margin 45.38 %
EBIT margin 26.43 %
EBITDA margin 55.79 %
EPS - Zisk na akcii 2.76
EPS - Kvartální růst -7.32 %
EPS - Očekávaný růst příští rok -2.78 %
Return on assets 2.36 %
Return on equity 8.82 %
ROIC 1.07 %
ROCE 4.30 %
Dluhy/Equity 2.66
Čistý dluh/EBITDA 19.48
Current ratio 0.59
Quick Ratio 0.46
Volatilita 1.82
Beta 0.41
RSI 44.62
Cílová cena analytiků 85
Známka akcie (dle analytiků) 2.33
Insider ownership 0.28 %
Institutional ownership 69.31 %
Počet akcií 808.487M
Procento shortovaných akcií 0.91 %
Short ratio 2.35 %
Dividenda 2.52
Procentuální dividenda 3.41 %
Dividenda/Zisk 91.30 %
Obchodovaná od 1978
Země United States

Finanční výsledky akcie D

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$14,172$16,572$13,366$12,586$11,737$11,683
Cost Of Goods Sold$3,185$4,562$3,581$3,008$2,891$3,606
Gross Profit$10,987$12,010$9,785$9,578$8,846$8,077
Research And Development Expenses------
SG&A Expenses$5,729$4,428$3,458$3,200$3,279$2,595
Other Operating Income Or Expenses$-871$-2,413$-726$-536$-560$-551
Operating Expenses$12,117$14,058$9,765$8,649$8,289$8,147
Operating Income$2,055$2,514$3,601$3,937$3,448$3,536
Total Non-Operating Income/Expense$-644$-787$-472$-847$-581$-708
Pre-Tax Income$1,411$1,727$3,129$3,090$2,867$2,828
Income Taxes$83$351$580$-30$655$905
Income After Taxes$1,328$1,376$2,549$3,120$2,212$1,923
Other Income------
Income From Continuous Operations$1,328$1,376$2,549$3,120$2,212$1,923
Income From Discontinued Operations$-1,878-----
Net Income$-401$1,358$2,447$2,999$2,123$1,899
EBITDA$2,055$5,491$5,881$6,139$5,297$5,205
EBIT$2,055$2,514$3,601$3,937$3,448$3,536
Basic Shares Outstanding-809654636616592
Shares Outstanding831809655636617594
Basic EPS-$1.66$3.74$4.72$3.44$3.21
EPS - Earnings Per Share$-0.57$1.62$3.74$4.72$3.44$3.20
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio0.61250.67490.44980.52350.5160.7801
Long-term Debt / Capital0.49850.58550.6150.64220.63310.6458
Debt/Equity Ratio1.11351.59541.92692.0842.11752.1707
Gross Margin72.471673.208276.100475.368569.134658.8614
Operating Margin15.170226.941531.280829.377230.266221.88
EBIT Margin15.170226.941531.280829.377230.266221.88
EBITDA Margin33.134243.999748.776445.130844.551934.4243
Pre-Tax Profit Margin10.421223.410124.551124.42724.206114.2972
Net Profit Margin8.194518.307723.828118.088116.254410.5339
Asset Turnover0.15960.17150.16430.16390.19920.2289
Inventory Turnover Ratio2.61882.52542.03661.8972.67513.6284
Receiveable Turnover6.26546.4267.0476.87988.5347.6154
Days Sales In Receivables58.256456.800851.794953.053642.770347.929
ROE - Return On Equity4.348111.561116.107413.135414.137611.0897
Return On Tangible Equity5.663517.029725.407222.518619.747415.8936
ROA - Return On Assets1.32533.27164.07393.0893.27892.4408
ROI - Return On Investment2.02784.79216.20064.69935.18753.9275
Book Value Per Share40.612232.375930.03126.815322.822220.4393
Operating Cash Flow Per Share-0.85470.20950.352-0.81091.6538-0.0404
Free Cash Flow Per Share-0.51562.3681.5585-1.28121.4081-2.1703

Porovnání s konkurencí: Akcie D

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
D 26.76 2.85 -16.58 % -2.78 % 8.82 % 2.26 -2.83 %
Akcie AEE 22.48 2.93 3.11 % 8.84 % 10.26 % 2.33 15.03 %
Akcie AEP 18.41 3.50 N/A % 2.04 % 11.13 % 1.97 14.81 %
Akcie CMS 19.35 4.17 5.51 % -22.08 % 16.13 % 3.22 11.30 %
Akcie CNP 18.53 4.67 -18.00 % -8.82 % 10.90 % 1.75 -10.42 %
Akcie DUK 26.43 4.37 -0.03 % -3.21 % 6.30 % 1.63 5.77 %
Akcie ETR 16.74 4.31 4.77 % 5.33 % 11.52 % 1.82 13.91 %
Akcie EXC 49.20 8.77 4.30 % -0.96 % 3.00 % 1.45 5.94 %
Akcie EXC 49.20 8.77 4.30 % -0.96 % 3.00 % 1.45 5.94 %
Akcie FE 18.03 3.16 0.37 % -4.76 % 14.91 % 2.74 10.00 %
Akcie NI 46.09 2.95 -5.14 % 0.00 % 4.52 % 1.67 -0.38 %
Akcie SRE 17.93 2.38 4.97 % 23.66 % 9.16 % 1.64 34.59 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie D

Jméno Obchod Cena Objem
James R. Chapman
EVP, CFO, and Treasurer
Nákup
19 Dec 2018
$74.04 $300,010
Robert H Jr Spilman
Director
Prodej
7 Mar 2019
$76.01 $92,352
James A Bennett
Director
Nákup
13 Mar 2019
$76.34 $500,027
D Maybank Hagood
Director
Nákup
13 Mar 2019
$76.37 $149,991
Michael E Szymanczyk
Director
Nákup
13 Sep 2019
$78.85 $1,687,390
Diane Leopold
EVP and COO
Prodej
5 Nov 2019
$82.33 $1,065,927
Thomas F Ii Farrell
Executive Chairman
Prodej
14 Sep 2020
$80.63 $4,031,500
Thomas F Ii Farrell
Executive Chairman
Prodej
5 Oct 2020
$80.28 $4,014,000
Thomas F Ii Farrell
Executive Chairman
Prodej
2 Nov 2020
$81.49 $4,074,500
Diane Leopold
EVP and COO
Prodej
9 Nov 2020
$85.17 $251,422
Thomas F Ii Farrell
Executive Chairman
Prodej
7 Dec 2020
$75.87 $3,793,500

Diskuze k akciím D