Graf Akcie DE (Deere & Co.). Diskuze k akciím DE. Aktuální informace DE.

Základní informace o společnosti Deere & Co. (Akcie DE)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 103.51B
Hodnota podniku (EV) 96.27B
Tržby 42.428B
EBITDA 9.448B
Zisk 5.438B
Růst v tržbách Q/Q 29.15 %
Růst v tržbách Y/Y 18.83 %
P/E (Cena vůči ziskům) 19.15
Forward P/E 0.25
EV/Sales 2.27
EV/EBITDA 10.19
EV/EBIT 11.80
PEG 1.10
Price/Sales 2.44
P/FCF 14.28
Price/Book 8.00
Účetní hodnota na akcii 41.59
Hotovost na akcii 26.47
FCF vůči ceně 7.02 %
Počet zaměstnanců 69,600
Tržba na zaměstnance 609.598k
Profit margin 7.74 %
Operating margin 19.25 %
Gross margin 33.38 %
EBIT margin 19.23 %
EBITDA margin 22.27 %
EPS - Zisk na akcii 17.38
EPS - Kvartální růst 107.00 %
EPS - Očekávaný růst příští rok 71.13 %
Return on assets 7.01 %
Return on equity 37.61 %
ROIC 6.86 %
ROCE 10.11 %
Dluhy/Equity 4.80
Čistý dluh/EBITDA 16.78
Current ratio 2.23
Quick Ratio 1.98
Volatilita 2.54
Beta 1.07
RSI 38.95
Cílová cena analytiků 255
Známka akcie (dle analytiků) 1.80
Insider ownership 0.13 %
Institutional ownership 80.13 %
Počet akcií 310.061M
Procento shortovaných akcií 0.97 %
Short ratio 1.53 %
Dividenda 3.61
Procentuální dividenda 1.09 %
Dividenda/Zisk 20.77 %
Obchodovaná od 1978
Země United States

Finanční výsledky akcie DE

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$35,540$39,258$37,358$29,738$26,644$28,862.8
Cost Of Goods Sold$23,677$26,792$25,571$19,866$18,196.1$20,143.2
Gross Profit$11,863$12,466$11,787$9,872$8,447.9$8,719.602
Research And Development Expenses$1,644$1,783$1,658$1,373$1,393.7$1,425.1
SG&A Expenses$3,477$3,551$3,455$3,098$2,791.2$2,873.3
Other Operating Income Or Expenses$-1,612$-1,578$-1,399$-1,348$-1,275.3$-961.1
Operating Expenses$31,657$35,170$33,287$26,584$24,420$26,082.7
Operating Income$3,883$4,088$4,071$3,154$2,224.002$2,780.102
Total Non-Operating Income/Expense------
Pre-Tax Income$3,883$4,088$4,071$3,154$2,224$2,780.1
Income Taxes$1,082$852$1,727$971$700.1$840.1
Income After Taxes$2,801$3,236$2,344$2,183$1,523.9$1,940
Other Income------
Income From Continuous Operations$2,753$3,257$2,371$2,159$1,521.5$1,940.9
Income From Discontinued Operations------
Net Income$2,751$3,253$2,368$2,159$1,523.9$1,940
EBITDA$7,248$7,573$7,202$5,769$4,547.502$4,842.501
EBIT$5,130$5,554$5,275$4,053$2,987.702$3,460.102
Basic Shares Outstanding314317323320315334
Shares Outstanding317321327323317336
Basic EPS$8.77$10.28$7.34$6.76$4.83$5.81
EPS - Earnings Per Share$8.69$10.15$7.24$6.68$4.81$5.77
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio2.23932.03811.91542.12022.13232.0646
Long-term Debt / Capital0.71660.72590.70690.73030.7840.7791
Debt/Equity Ratio3.55363.97073.74254.18865.45295.453
Gross Margin33.379331.75431.551533.196631.706630.2105
Operating Margin10.925710.413210.897310.6068.34719.6321
EBIT Margin14.434414.147414.120113.62911.213411.9881
EBITDA Margin20.393919.290319.278319.399417.067616.7777
Pre-Tax Profit Margin10.925710.413210.897310.6068.34719.6321
Net Profit Margin7.74068.28626.33877.26015.71956.7215
Asset Turnover0.47330.53770.53290.4520.460.4981
Inventory Turnover Ratio4.73634.4844.15865.08855.44715.2772
Receiveable Turnover6.55485.80485.52475.76236.58487.0819
Days Sales In Receivables55.684662.878866.06763.342955.430951.5402
ROE - Return On Equity21.268528.527620.99922.582523.297328.7217
Return On Tangible Equity32.251645.744435.772525.983327.116432.5218
ROA - Return On Assets3.66624.4613.38193.28182.6273.3494
ROI - Return On Investment6.0277.82076.1546.095.03246.3448
Book Value Per Share41.268136.459735.455629.705720.74821.3384
Operating Cash Flow Per Share12.9935.0757-1.2257-5.11430.71991.5559
Free Cash Flow Per Share14.38774.9293-2.049-4.431.59462.4956

Porovnání s konkurencí: Akcie DE

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
DE 19.15 1.10 18.83 % 71.13 % 37.61 % 8.00 7.74 %
Akcie AGCO 13.31 1.34 22.37 % -10.53 % 24.18 % 3.22 4.67 %
Akcie ARTW 0.00 N/A -1.88 % N/A % -11.27 % 1.63 -9.39 %
Akcie CAT 24.72 1.02 -1.38 % 70.15 % 27.50 % 6.93 7.18 %
Akcie HMC 11.36 8.14 12.04 % N/A % 11.06 % 0.66 4.99 %
Akcie KUBTY 0.17 1.41 12.93 % 18.81 % 11.30 % 1.91 6.94 %
Akcie LNN 34.06 1.45 21.03 % -41.48 % 16.36 % 5.62 8.14 %
Akcie TTC 24.67 1.00 17.35 % -17.19 % 35.45 % 9.19 9.76 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie DE

Jméno Obchod Cena Objem
Marc A Howze
Group Pres., Life Sol, and CAO
Option
25 Aug 2020
$74.24 $593,623
Mary K.W. Jones
Sr VP, General Counsel, and PA
Option
25 Nov 2020
$88.19 $2,451,682
Ryan D Campbell
Sr VP and CFO
Option
1 Dec 2020
$89.26 $1,286,504
Rajesh Kalathur
President, JD Financial, and CIO
Option
2 Dec 2020
$86.86 $3,836,519
Marc A Howze
Group Pres., Life Sol, and CAO
Option
3 Dec 2020
$87.01 $1,780,834
Mary K.W. Jones
Sr VP, General Counsel, and PA
Option
4 Jan 2021
$93.63 $5,545,330
Mary K.W. Jones
Sr VP, General Counsel, and PA
Option
4 Jan 2021
$150.18 $2,763,763
Mary K.W. Jones
Sr VP, General Counsel, and PA
Option
4 Jan 2021
$169.70 $1,112,384
Marc A Howze
Group Pres., Life Sol, and CAO
Option
6 Jan 2021
$88.19 $1,289,250
Marc A Howze
Group Pres., Life Sol, and CAO
Option
7 Jan 2021
$79.24 $680,275
Marc A Howze
Group Pres., Life Sol, and CAO
Option
16 Feb 2021
$100.55 $622,203

Diskuze k akciím DE