Graf Akcie DL (China Distance Education Holdings Ltd.). Diskuze k akciím DL. Aktuální informace DL.

Základní informace o společnosti China Distance Education Holdings Ltd. (Akcie DL)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 332.64M
Hodnota podniku (EV) N/A
Tržby N/A
EBITDA N/A
Zisk 10.352M
Růst v tržbách Q/Q -4.58 %
Růst v tržbách Y/Y -1.24 %
P/E (Cena vůči ziskům) 14.97
Forward P/E N/A
EV/Sales 0.94
EV/EBITDA N/A
EV/EBIT 10.52
PEG 1.23
Price/Sales 1.58
P/FCF N/A
Price/Book 4.27
Účetní hodnota na akcii 2.28
Hotovost na akcii 3.33
FCF vůči ceně N/A %
Počet zaměstnanců 0
Tržba na zaměstnance N/A
Profit margin 4.98 %
Operating margin 8.97 %
Gross margin 51.52 %
EBIT margin 8.97 %
EBITDA margin 15.95 %
EPS - Zisk na akcii 0.65
EPS - Kvartální růst -67.27 %
EPS - Očekávaný růst příští rok -120.00 %
Return on assets 3.12 %
Return on equity 6.49 %
ROIC 3.44 %
ROCE 9.00 %
Dluhy/Equity 3.48
Čistý dluh/EBITDA N/A
Current ratio 0.87
Quick Ratio 0.64
Volatilita 0.61
Beta 0.24
RSI 63.48
Cílová cena analytiků 9
Známka akcie (dle analytiků) N/A
Insider ownership 35.59 %
Institutional ownership 16.41 %
Počet akcií 34.187M
Procento shortovaných akcií 0.00 %
Short ratio 1.73 %
Dividenda 0.00
Procentuální dividenda 0.00 %
Dividenda/Zisk 0.00 %
Obchodovaná od 2008
Země China

Finanční výsledky akcie DL

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$209.558$211.822$166.668$130.988$117.548$108.177
Cost Of Goods Sold$101.598$104.741$87.883$57.412$48.334$44.343
Gross Profit$107.96$107.081$78.785$73.576$69.214$63.834
Research And Development Expenses------
SG&A Expenses$95.326$86.379$65.97$54.378$41.295$37.397
Other Operating Income Or Expenses$6.155$3.663$3.135$1.912$0.806$0.224
Operating Expenses$190.769$187.457$150.718$109.878$88.823$81.516
Operating Income$18.789$24.365$15.95$21.11$28.725$26.661
Total Non-Operating Income/Expense$-4.637$1.434$-1.168$-0.069$3.927$3.786
Pre-Tax Income$14.152$25.799$14.782$21.041$32.652$30.447
Income Taxes$5.46$8.121$2.307$4.62$6.15$5.874
Income After Taxes$8.692$17.678$12.475$16.421$26.502$24.573
Other Income------
Income From Continuous Operations$8.137$16.194$12.303$16.268$26.411$24.573
Income From Discontinued Operations------
Net Income$10.43$21.254$11.626$14.935$26.29$24.573
EBITDA$32.004$37.088$22.249$25.9$32.374$29.132
EBIT$18.789$24.365$15.95$21.11$28.725$26.661
Basic Shares Outstanding333333333436
Shares Outstanding343433333536
Basic EPS$0.32$0.64$0.36$0.44$0.76$0.69
EPS - Earnings Per Share$0.32$0.64$0.36$0.44$0.76$0.68
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio0.87140.92230.65770.9310.96851.8383
Long-term Debt / Capital0.1119-0.09880.2149--
Debt/Equity Ratio0.15760.31110.5740.68530.27540.1813
Gross Margin51.51850.552447.270656.1758.881559.0088
Operating Margin8.96611.50269.569916.11624.436824.6457
EBIT Margin8.96611.50269.569916.11624.436824.6457
EBITDA Margin15.272117.50913.349319.772827.541126.9299
Pre-Tax Profit Margin6.753312.17968.869116.063327.777628.1455
Net Profit Margin4.977110.03396.975511.401822.365322.7156
Asset Turnover0.52630.59610.50670.58330.78930.6213
Inventory Turnover Ratio20.89224.749831.589966.449149.777650.9105
Receiveable Turnover22.708927.000922.89423.708220.760937.2639
Days Sales In Receivables16.07313.518115.943115.395517.58129.795
ROE - Return On Equity6.409913.086511.208522.342546.768327.0601
Return On Tangible Equity32.78886.12-132.990848.6979171.444429.8571
ROA - Return On Assets2.04384.55723.74047.244717.73514.1127
ROI - Return On Investment5.692413.086510.101717.541146.768327.0601
Book Value Per Share3.75243.68813.29442.20881.71482.5507
Operating Cash Flow Per Share-1.22750.93380.37230.00730.0747-0.2044
Free Cash Flow Per Share-1.07191.1107-0.02920.02080.1288-0.2699

Porovnání s konkurencí: Akcie DL

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
DL 14.97 1.23 -1.24 % -120.00 % 6.49 % 4.27 4.98 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie DL

Jméno Obchod Cena Objem

Diskuze k akciím DL