Graf Akcie DOC (Physicians Realty Trust). Diskuze k akciím DOC. Aktuální informace DOC.

Základní informace o společnosti Physicians Realty Trust (Akcie DOC)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 3.96B
Hodnota podniku (EV) 5.32B
Tržby 447.275M
EBITDA 266.417M
Zisk 68.57M
Růst v tržbách Q/Q 3.54 %
Růst v tržbách Y/Y 3.65 %
P/E (Cena vůči ziskům) 58.00
Forward P/E N/A
EV/Sales 11.89
EV/EBITDA 19.95
EV/EBIT 42.94
PEG 4.64
Price/Sales 8.86
P/FCF 28.61
Price/Book 1.50
Účetní hodnota na akcii 12.38
Hotovost na akcii 0.01
FCF vůči ceně 3.50 %
Počet zaměstnanců 81
Tržba na zaměstnance 5522000
Profit margin 15.11 %
Operating margin 27.23 %
Gross margin 70.70 %
EBIT margin 27.68 %
EBITDA margin 59.56 %
EPS - Zisk na akcii 0.32
EPS - Kvartální růst -11.11 %
EPS - Očekávaný růst příští rok 14.29 %
Return on assets 1.58 %
Return on equity 2.60 %
ROIC 2.88 %
ROCE 2.84 %
Dluhy/Equity 0.63
Čistý dluh/EBITDA 21.98
Current ratio 0.98
Quick Ratio 0.90
Volatilita 1.80
Beta 0.73
RSI 57.02
Cílová cena analytiků 20
Známka akcie (dle analytiků) 2.00
Insider ownership 0.77 %
Institutional ownership 91.79 %
Počet akcií 217.406M
Procento shortovaných akcií 4.90 %
Short ratio 4.82 %
Dividenda 0.92
Procentuální dividenda 4.94 %
Dividenda/Zisk 287.50 %
Obchodovaná od 2013
Země United States

Finanční výsledky akcie DOC

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$415.281$422.551$343.584$241.034$129.441$53.334
Cost Of Goods Sold$124.819$122.62$97.035$65.999$31.026$10.154
Gross Profit$290.462$299.931$246.549$175.035$98.415$43.18
Research And Development Expenses------
SG&A Expenses$33.099$28.816$22.957$18.397$14.908$11.44
Other Operating Income Or Expenses--$-17.709$-14.778$-14.893$-12.647
Operating Expenses$304.354$309.825$262.86$185.763$106.298$50.972
Operating Income$110.927$112.726$80.724$55.271$23.143$2.362
Total Non-Operating Income/Expense$-33.741$-54.405$-40.951$-23.749$-10.402$-6.78
Pre-Tax Income$77.186$58.321$39.773$31.522$12.741$-4.418
Income Taxes------
Income After Taxes$77.186$58.321$39.773$31.522$12.741$-4.418
Other Income------
Income From Continuous Operations$77.186$58.321$39.773$31.522$12.741$-4.418
Income From Discontinued Operations------
Net Income$73.274$54.89$37.415$28.124$10.599$-4.037
EBITDA$265.179$278.717$213.364$147.855$72.391$20.761
EBIT$110.927$112.726$80.724$55.271$23.143$2.362
Basic Shares Outstanding1861821631267333
Shares Outstanding1921881681307733
Basic EPS$0.39$0.30$0.23$0.22$0.15$-0.12
EPS - Earnings Per Share$0.39$0.30$0.23$0.22$0.15$-0.12
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio------
Long-term Debt / Capital0.39720.38510.36710.35740.310.2752
Debt/Equity Ratio0.65880.62630.57990.55610.44930.3797
Gross Margin------
Operating Margin26.711326.677523.494722.930817.87924.4287
EBIT Margin26.711326.677523.494722.930817.87924.4287
EBITDA Margin63.855365.960662.099561.34255.925938.9264
Pre-Tax Profit Margin18.586513.802111.575913.07789.8431-8.2836
Net Profit Margin17.644412.990210.889611.66818.1883-7.5693
Asset Turnover0.09550.1020.08250.08350.0790.0657
Inventory Turnover Ratio------
Receiveable Turnover------
Days Sales In Receivables------
ROE - Return On Equity3.11112.38271.56121.76861.1836-0.7762
Return On Tangible Equity3.11112.38271.56121.76861.1836-0.7762
ROA - Return On Assets1.77581.40780.95511.09140.7774-0.5444
ROI - Return On Investment1.87551.46520.98811.13660.8167-0.5626
Book Value Per Share13.059513.41814.041213.108612.392511.2401
Operating Cash Flow Per Share-0.06310.04010.09790.2020.37080.3114
Free Cash Flow Per Share-0.46547.30892.13540.43635.719-5.1417

Porovnání s konkurencí: Akcie DOC

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
DOC 58.00 4.64 3.65 % 14.29 % 2.60 % 1.50 15.11 %
Akcie CHMI 19.74 N/A -145.75 % -37.50 % 5.76 % 0.50 91.13 %
Akcie SPG 30.49 3.31 -11.92 % 122.92 % 53.53 % 14.79 24.15 %
Akcie SNR N/A N/A 14.31 % 20.00 % -13.74 % 3.60 -1.12 %
Akcie UBP 31.24 N/A 3.61 % N/A % 11.64 % 2.32 17.40 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie DOC

Jméno Obchod Cena Objem
Daniel M Klein
SVP - Deputy CIO
Prodej
18 Aug 2020
$18.04 $75,912
Albert Jr Black
Director
Nákup
28 Aug 2020
$18.13 $50,764
Amy M Hall
SVP-Leasing and Physician Strategy
Option
17 Feb 2021
$17.80 $45,283
Laurie P Becker
SVP - Controller
Option
17 Feb 2021
$17.80 $40,922
John W. Lucey
Chief Acctg. and Admin Officer
Option
17 Feb 2021
$17.80 $539,002
Daniel M Klein
SVP - Deputy CIO
Option
17 Feb 2021
$17.80 $617,927
Bradley D. Page
SVP - General Counsel
Option
17 Feb 2021
$17.80 $566,414
Del Mar Deeni Taylor
EVP - Chief Investment Officer
Option
17 Feb 2021
$17.80 $1,079,143
Mark D. Theine
EVP - Asset Management
Option
17 Feb 2021
$17.80 $718,693
John T Thomas
President and CEO
Option
17 Feb 2021
$17.80 $2,281,515
Jeffrey Theiler
EVP - CFO
Option
17 Feb 2021
$17.80 $1,079,143

Diskuze k akciím DOC