Graf Akcie EBS (Emergent Biosolutions Inc). Diskuze k akciím EBS. Aktuální informace EBS.

Základní informace o společnosti Emergent Biosolutions Inc (Akcie EBS)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 2.76B
Hodnota podniku (EV) 3.33B
Tržby 1.709B
EBITDA 489.3M
Zisk 299.2M
Růst v tržbách Q/Q 0.71 %
Růst v tržbách Y/Y 35.69 %
P/E (Cena vůči ziskům) 8.96
Forward P/E 0.40
EV/Sales 1.95
EV/EBITDA 6.80
EV/EBIT 7.67
PEG 1.81
Price/Sales 1.62
P/FCF 22.86
Price/Book 1.91
Účetní hodnota na akcii 26.54
Hotovost na akcii 11.40
FCF vůči ceně 4.37 %
Počet zaměstnanců 2,200
Tržba na zaměstnance 776.682k
Profit margin 19.62 %
Operating margin 25.12 %
Gross margin 66.31 %
EBIT margin 25.38 %
EBITDA margin 28.64 %
EPS - Zisk na akcii 5.66
EPS - Kvartální růst -83.33 %
EPS - Očekávaný růst příští rok 11.42 %
Return on assets 10.58 %
Return on equity 20.76 %
ROIC 16.83 %
ROCE 17.09 %
Dluhy/Equity 0.99
Čistý dluh/EBITDA 2.93
Current ratio 3.08
Quick Ratio 2.05
Volatilita 3.67
Beta 1.29
RSI 35.21
Cílová cena analytiků 111
Známka akcie (dle analytiků) 1.50
Insider ownership 9.46 %
Institutional ownership 85.84 %
Počet akcií 53.701M
Procento shortovaných akcií 8.29 %
Short ratio 4.27 %
Dividenda N/A
Procentuální dividenda N/A %
Dividenda/Zisk N/A %
Obchodovaná od 2006
Země United States

Finanční výsledky akcie EBS

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$1,555.4$1,106$782.4$560.9$488.8$489.331
Cost Of Goods Sold$524$433.5$322.3$187.7$126.3$107.486
Gross Profit$1,031.4$672.5$460.1$373.2$362.5$381.845
Research And Development Expenses$234.5$226.2$142.8$97.4$106.9$119.186
SG&A Expenses$303.3$273.5$202.5$142.9$143.1$121.145
Other Operating Income Or Expenses------
Operating Expenses$1,121.6$991.9$692.6$436.6$383.3$347.817
Operating Income$433.8$114.1$89.8$124.3$105.5$141.514
Total Non-Operating Income/Expense$-26.6$-36.7$-8.3$-5.7$-6.3$-5.798
Pre-Tax Income$407.2$77.4$81.5$118.6$99.2$135.716
Income Taxes$102.1$22.9$18.8$36$36.7$44.3
Income After Taxes$305.1$54.5$62.7$82.6$62.5$91.416
Other Income------
Income From Continuous Operations$305.1$54.5$62.7$82.6$62.5$91.416
Income From Discontinued Operations----$-10.7$-28.546
Net Income$305.1$54.5$62.7$82.6$51.8$62.87
EBITDA$551.8$227.8$152.9$168.6$143.7$176.849
EBIT$433.8$114.1$89.8$124.3$105.5$141.514
Basic Shares Outstanding535250424039
Shares Outstanding545251504947
Basic EPS$5.79$1.06$1.25$1.98$1.29$1.63
EPS - Earnings Per Share$5.67$1.04$1.22$1.71$1.13$1.41
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio3.11033.17243.09784.84924.81995.3951
Long-term Debt / Capital0.36760.42310.4370.01460.29380.2722
Debt/Equity Ratio0.60460.74530.7860.01480.44970.3741
Gross Margin66.310960.804758.806266.535974.161278.0341
Operating Margin27.889910.316511.477522.160821.583528.9199
EBIT Margin27.889910.316511.477522.160821.583528.9199
EBITDA Margin35.476420.596719.542430.058829.398536.141
Pre-Tax Profit Margin26.17986.998210.416721.144620.294627.735
Net Profit Margin19.61554.92778.013814.726310.597412.8482
Asset Turnover0.53950.47520.35090.52410.50390.4717
Inventory Turnover Ratio1.70681.94831.56611.31441.70671.7653
Receiveable Turnover6.73634.08572.8863.83923.29224.0615
Days Sales In Receivables54.184589.3359126.471895.0731110.869589.8673
ROE - Return On Equity21.0855.00696.20249.05410.48313.8506
Return On Tangible Equity58.990750-602.879611.108111.988415.8089
ROA - Return On Assets10.5822.34182.81247.71826.44268.8113
ROI - Return On Investment13.33482.88833.49238.9227.402610.08
Book Value Per Share27.250521.054219.744118.467614.694316.7487
Operating Cash Flow Per Share6.3752.7746-3.3243.02970.2078-1.5525
Free Cash Flow Per Share5.41262.4683-3.58663.4858-0.3895-1.8311

Porovnání s konkurencí: Akcie EBS

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
EBS 8.96 1.81 35.69 % 11.42 % 20.76 % 1.91 19.62 %
Akcie CLDX N/A N/A 96.00 % 2.78 % -32.38 % 8.86 -805.88 %
Akcie CMRX N/A N/A -59.93 % -16.67 % -135.11 % 7.25 -810.16 %
Akcie GSK 16.60 3.36 N/A % -14.00 % 29.69 % 4.85 16.86 %
Akcie MRK 35.60 1.38 2.87 % 13.14 % 19.42 % 7.90 14.72 %
Akcie PFE 17.66 1.97 4.96 % 50.00 % 19.81 % 3.72 22.95 %
Akcie SIGA 12.77 N/A 72.48 % N/A % 36.26 % 4.13 45.09 %
Akcie SIGA 12.77 N/A 72.48 % N/A % 36.26 % 4.13 45.09 %
Akcie SNGX 0.00 N/A -61.66 % 83.33 % -105.21 % 10.99 -749.69 %
Akcie TEVA N/A 0.79 -0.96 % 12.07 % -39.21 % 1.08 -23.95 %
Akcie XOMA 42.98 N/A 179.47 % 90.00 % 14.85 % 3.33 45.25 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie EBS

Jméno Obchod Cena Objem
Zsolt Harsanyi
Director
Prodej
17 Aug 2020
$133.71 $883,689
Sue Bailey
Director
Prodej
18 Aug 2020
$128.31 $598,566
Louis W Sullivan
Director
Prodej
2 Sep 2020
$111.22 $3,160,650
Fuad El Hibri
Chairman
Prodej
9 Sep 2020
$102.73 $4,109,200
Fuad El Hibri
Chairman
Prodej
16 Sep 2020
$101.58 $4,063,200
Fuad El Hibri
Chairman
Prodej
23 Sep 2020
$99.73 $2,546,606
Fuad El Hibri
Chairman
Option
2 Nov 2020
$26.45 $1,058,000
Fuad El Hibri
Chairman
Option
9 Nov 2020
$26.45 $1,041,892
Robert Kramer
President and CEO
Option
15 Jan 2021
$25.62 $487,446
Robert Kramer
President and CEO
Option
20 Jan 2021
$26.45 $638,291
Robert Kramer
President and CEO
Option
8 Feb 2021
$30.79 $1,397,774

Diskuze k akciím EBS