Graf Akcie EMIS (Emisphere Technologies, Inc.). Diskuze k akciím EMIS. Aktuální informace EMIS.

Základní informace o společnosti Emisphere Technologies, Inc. (Akcie EMIS)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 497.77M
Hodnota podniku (EV) 563.91M
Tržby 1.044M
EBITDA -6.21
Zisk -2.15
Růst v tržbách Q/Q -40.48 %
Růst v tržbách Y/Y 34.36 %
P/E (Cena vůči ziskům) N/A
Forward P/E N/A
EV/Sales 540.14
EV/EBITDA N/A
EV/EBIT N/A
PEG N/A
Price/Sales 457.16
P/FCF N/A
Price/Book -3.06
Účetní hodnota na akcii -2.55
Hotovost na akcii 0.08
FCF vůči ceně N/A %
Počet zaměstnanců 6
Tržba na zaměstnance N/A
Profit margin -205.75 %
Operating margin -595.59 %
Gross margin -26.53 %
EBIT margin N/A %
EBITDA margin -594.54 %
EPS - Zisk na akcii N/A
EPS - Kvartální růst N/A %
EPS - Očekávaný růst příští rok N/A %
Return on assets -43.27 %
Return on equity N/A %
ROIC 11.72 %
ROCE -679.44 %
Dluhy/Equity -0.42
Čistý dluh/EBITDA N/A
Current ratio 0.78
Quick Ratio 0.74
Volatilita 1.43
Beta 1.41
RSI 61.98
Cílová cena analytiků 3
Známka akcie (dle analytiků) N/A
Insider ownership 0.00 %
Institutional ownership 0.09 %
Počet akcií 60.853M
Procento shortovaných akcií 0.00 %
Short ratio 1.65 %
Dividenda N/A
Procentuální dividenda N/A %
Dividenda/Zisk N/A %
Obchodovaná od 1989
Země United States

Finanční výsledky akcie EMIS

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$1.195$0.411----
Cost Of Goods Sold$1.5$0.892----
Gross Profit$-0.305$-0.481----
Research And Development Expenses$0.373$0.475$1.128$0.836$1.867$1.951
SG&A Expenses$7.151$17.126$8.162$6.749$4.935$5.31
Other Operating Income Or Expenses---$-0.01$0.01$-0.598
Operating Expenses$9.036$18.507$9.305$7.604$6.821$8.136
Operating Income$-7.841$-18.096$-9.305$-7.604$-6.821$-8.136
Total Non-Operating Income/Expense$-2.2$-22.87$-18.094$-13.307$1.919$23.187
Pre-Tax Income$-10.041$-40.966$-27.399$-20.911$-4.902$15.051
Income Taxes-$-0.585$-2.019$0.028$-2.974-
Income After Taxes$-10.041$-40.381$-25.38$-20.939$-1.928$15.051
Other Income------
Income From Continuous Operations$-10.041$-40.381$-25.38$-20.939$-1.928$15.051
Income From Discontinued Operations------
Net Income$-10.041$-40.381$-25.38$-20.939$-1.928$15.051
EBITDA$-7.829$-18.082$-9.29$-7.595$-6.792$-7.859
EBIT$-7.841$-18.096$-9.305$-7.604$-6.821$-8.136
Basic Shares Outstanding616161616156
Shares Outstanding616161616159
Basic EPS$-0.17$-0.67$-0.42$-0.35$-0.03$0.27
EPS - Earnings Per Share$-0.17$-0.67$-0.42$-0.35$-0.03$0.25
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio0.67460.69020.77810.77820.05140.1058
Long-term Debt / Capital-0.7204-0.5542-0.6609-0.5992--
Debt/Equity Ratio-0.4187-0.4027-0.3979-0.3811-0.5087-0.4032
Gross Margin-25.523-117.0316----
Operating Margin-656.1506-4402.92----
EBIT Margin-656.1506-4402.92----
EBITDA Margin-655.1464-4399.513----
Pre-Tax Profit Margin-840.251-9967.396----
Net Profit Margin-840.251-9825.061----
Asset Turnover0.18150.026----
Inventory Turnover Ratio22.38810.6657----
Receiveable Turnover3.97010.9033----
Days Sales In Receivables91.9372404.0754----
ROE - Return On Equity6.220926.580822.670824.1232.9183-23.3251
Return On Tangible Equity6.220926.580822.670824.1232.9183-23.3251
ROA - Return On Assets-152.5061-255.4143-423.8477-420.5463-88.6029356.5742
ROI - Return On Investment10.702541.312237.653638.57732.9183-23.3251
Book Value Per Share-2.6597-2.5033-1.8447-1.4303-1.0886-1.0633
Operating Cash Flow Per Share-0.06640.092-0.18510.09660.114-0.0576
Free Cash Flow Per Share-0.06640.092-0.18440.09570.1142-0.0576

Porovnání s konkurencí: Akcie EMIS

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
EMIS N/A N/A 34.36 % N/A % N/A % -3.06 -205.75 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie EMIS

Jméno Obchod Cena Objem

Diskuze k akciím EMIS