Graf Akcie ENSG (Ensign Group Inc). Diskuze k akciím ENSG. Aktuální informace ENSG.

Základní informace o společnosti Ensign Group Inc (Akcie ENSG)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 3.92B
Hodnota podniku (EV) 4.14B
Tržby 2.494B
EBITDA 294.161M
Zisk 188.012M
Růst v tržbách Q/Q 9.21 %
Růst v tržbách Y/Y 19.56 %
P/E (Cena vůči ziskům) 20.87
Forward P/E 0.03
EV/Sales 1.66
EV/EBITDA 14.07
EV/EBIT 17.14
PEG 1.31
Price/Sales 1.57
P/FCF 16.65
Price/Book 4.79
Účetní hodnota na akcii 15.20
Hotovost na akcii 4.65
FCF vůči ceně 6.01 %
Počet zaměstnanců 24,400
Tržba na zaměstnance 102.216k
Profit margin 7.10 %
Operating margin 9.60 %
Gross margin 16.96 %
EBIT margin 9.68 %
EBITDA margin 11.79 %
EPS - Zisk na akcii 3.49
EPS - Kvartální růst 14.10 %
EPS - Očekávaný růst příští rok 15.38 %
Return on assets 7.39 %
Return on equity 22.20 %
ROIC 9.22 %
ROCE 11.04 %
Dluhy/Equity 2.11
Čistý dluh/EBITDA 13.16
Current ratio 1.23
Quick Ratio 1.23
Volatilita 2.65
Beta 0.98
RSI 35.59
Cílová cena analytiků 70
Známka akcie (dle analytiků) 1.50
Insider ownership 5.43 %
Institutional ownership 90.79 %
Počet akcií 55.138M
Procento shortovaných akcií 4.90 %
Short ratio 6.47 %
Dividenda 0.21
Procentuální dividenda 0.29 %
Dividenda/Zisk 6.02 %
Obchodovaná od 2007
Země United States

Finanční výsledky akcie ENSG

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$2,402.596$2,036.524$1,754.601$1,598.326$1,654.864$1,341.826
Cost Of Goods Sold$1,995.127$1,745.417$1,535.925$1,425.431$1,466.395$1,156.47
Gross Profit$407.469$291.107$218.676$172.895$188.469$185.356
Research And Development Expenses------
SG&A Expenses$129.743$110.873$90.563$74.12$69.165$64.163
Other Operating Income Or Expenses--$1.664$-13.321$11.225-
Operating Expenses$2,179.441$1,907.344$1,669.688$1,555.14$1,563.017$1,248.744
Operating Income$223.155$129.18$84.913$43.186$91.847$93.082
Total Non-Operating Income/Expense$-5.549$-13.013$-13.166$-12.007$-6.029$-1.983
Pre-Tax Income$217.606$116.167$71.747$31.179$85.818$91.099
Income Taxes$46.242$23.954$12.685$14.206$32.975$35.182
Income After Taxes$171.364$92.213$59.062$16.973$52.843$55.917
Other Income------
Income From Continuous Operations$171.364$92.213$59.062$16.973$52.843$55.917
Income From Discontinued Operations-$19.473$33.466$23.86--
Net Income$170.478$110.534$92.364$40.475$49.99$55.432
EBITDA$278.566$181.324$130.294$86.072$131.354$121.784
EBIT$223.155$129.18$84.913$43.186$91.847$93.082
Basic Shares Outstanding535352515150
Shares Outstanding565654535252
Basic EPS$3.19$2.07$1.78$0.79$0.99$1.10
EPS - Earnings Per Share$3.06$1.97$1.70$0.77$0.96$1.06
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio1.03661.19791.29291.62991.57541.5543
Long-term Debt / Capital0.12090.33140.2790.37730.37430.1883
Debt/Equity Ratio0.14120.49980.40380.62580.61590.2334
Gross Margin16.959514.294312.46310.817311.388813.8137
Operating Margin9.28816.34324.83942.7025.55016.937
EBIT Margin9.28816.34324.83942.7025.55016.937
EBITDA Margin11.59448.90367.42585.38517.93749.076
Pre-Tax Profit Margin9.05715.70424.08911.95075.18586.7892
Net Profit Margin7.09565.42765.26412.53233.02084.1311
Asset Turnover0.94380.86221.48451.44981.65321.7945
Inventory Turnover Ratio------
Receiveable Turnover7.87586.5916.96516.02996.77026.4194
Days Sales In Receivables46.344755.378452.404560.53253.912656.8587
ROE - Return On Equity20.943314.05389.80543.394211.475313.0958
Return On Tangible Equity22.63315.492111.37194.702415.600217.3643
ROA - Return On Assets6.73183.90424.9971.53965.27897.4779
ROI - Return On Investment18.4119.39647.06932.11367.179910.6299
Book Value Per Share14.978712.267411.45489.73649.05818.312
Operating Cash Flow Per Share3.2587-0.43242.36040.08840.7782-1.1985
Free Cash Flow Per Share5.5938-1.69050.93231.9022-0.5619-1.3158

Porovnání s konkurencí: Akcie ENSG

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
ENSG 20.87 1.31 19.56 % 15.38 % 22.20 % 4.79 7.10 %
Akcie CSU N/A N/A -30.87 % -95.96 % 60.88 % -0.24 -76.95 %
Akcie DVCR 7.75 N/A -3.27 % N/A % -29.42 % -2.19 1.08 %
Akcie FVE N/A N/A -13.90 % -233.33 % -1.14 % 0.63 -0.65 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie ENSG

Jméno Obchod Cena Objem
Spencer Burton
President and COO
Option
11 Nov 2020
$16.05 $94,679
Lee A Daniels
Director
Option
20 Nov 2020
$10.89 $10,705
Daren Shaw
Director
Prodej
30 Nov 2020
$71.53 $44,706
Christopher R. Christensen
Executive Chairman
Prodej
2 Dec 2020
$70.65 $5,298,750
Lee A Daniels
Director
Option
21 Dec 2020
$10.89 $10,705
Suzanne D. Snapper
CFO and EVP
Option
14 Jan 2021
$6.12 $102,583
Daren Shaw
Director
Prodej
15 Jan 2021
$85.37 $42,685
Lee A Daniels
Director
Option
15 Jan 2021
$10.89 $10,705
Daren Shaw
Director
Prodej
25 Jan 2021
$85.19 $74,541
Daren Shaw
Director
Prodej
29 Jan 2021
$80.80 $50,500
Lee A Daniels
Director
Option
22 Feb 2021
$10.89 $10,705

Diskuze k akciím ENSG