Graf Akcie EPD (Enterprise Products Partners L P). Diskuze k akciím EPD. Aktuální informace EPD.

Základní informace o společnosti Enterprise Products Partners L P (Akcie EPD)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 52.43B
Hodnota podniku (EV) 75.17B
Tržby 32.572B
EBITDA 7.377B
Zisk 3.843B
Růst v tržbách Q/Q 64.32 %
Růst v tržbách Y/Y 11.54 %
P/E (Cena vůči ziskům) 13.94
Forward P/E N/A
EV/Sales 2.31
EV/EBITDA 10.19
EV/EBIT 14.54
PEG 18.07
Price/Sales 1.61
P/FCF 12.78
Price/Book 2.16
Účetní hodnota na akcii 11.24
Hotovost na akcii 0.64
FCF vůči ceně 7.82 %
Počet zaměstnanců 2,020
Tržba na zaměstnance 16125000
Profit margin 13.88 %
Operating margin 14.73 %
Gross margin 17.75 %
EBIT margin 15.87 %
EBITDA margin 22.65 %
EPS - Zisk na akcii 1.74
EPS - Kvartální růst 6.38 %
EPS - Očekávaný růst příští rok 8.33 %
Return on assets 5.97 %
Return on equity 15.52 %
ROIC 7.99 %
ROCE 9.53 %
Dluhy/Equity 1.59
Čistý dluh/EBITDA 15.25
Current ratio 0.98
Quick Ratio 0.66
Volatilita 1.84
Beta 0.88
RSI 72.91
Cílová cena analytiků 25
Známka akcie (dle analytiků) 1.20
Insider ownership 32.45 %
Institutional ownership 29.56 %
Počet akcií 2.185B
Procento shortovaných akcií 2.45 %
Short ratio 6.12 %
Dividenda 1.80
Procentuální dividenda 7.45 %
Dividenda/Zisk 103.16 %
Obchodovaná od 1998
Země United States

Finanční výsledky akcie EPD

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$32,789.2$36,534.2$29,241.5$23,022.3$27,027.9$47,951.2
Cost Of Goods Sold$27,061.8$31,397.3$25,557.5$19,643.5$23,668.7$44,220.5
Gross Profit$5,727.398$5,136.9$3,684$3,378.801$3,359.201$3,730.699
Research And Development Expenses------
SG&A Expenses$211.7$208.3$181.1$160.1$192.6$214.5
Other Operating Income Or Expenses$563$480$426$362$373.6$259.5
Operating Expenses$26,710.5$31,125.6$25,312.6$19,441.6$23,487.7$44,175.5
Operating Income$6,078.699$5,408.6$3,928.9$3,580.701$3,540.201$3,775.699
Total Non-Operating Income/Expense$-1,346$-1,109.8$-1,047.6$-1,004.3$-984.3$-919.1
Pre-Tax Income$4,732.7$4,298.8$2,881.3$2,576.4$2,555.9$2,856.6
Income Taxes$45.6$60.3$25.7$23.4$-2.5$23.1
Income After Taxes$4,687.1$4,238.5$2,855.6$2,553$2,558.4$2,833.5
Other Income------
Income From Continuous Operations$4,687.1$4,238.5$2,855.6$2,553$2,558.4$2,833.5
Income From Discontinued Operations------
Net Income$4,563.6$4,150.9$2,783.4$2,513.1$2,521.2$2,787.4
EBITDA$8,027.999$7,200.2$5,572.9$5,132.701$5,056.201$5,136.199
EBIT$6,078.699$5,408.6$3,928.9$3,580.701$3,540.201$3,775.699
Basic Shares Outstanding2,1892,1772,1452,0811,9671,849
Shares Outstanding2,2022,1872,1542,0891,9991,895
Basic EPS$2.09$1.91$1.30$1.20$1.28$1.51
EPS - Earnings Per Share$2.09$1.91$1.30$1.20$1.26$1.47
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio0.86120.84560.70.79120.59980.6973
Long-term Debt / Capital0.49820.50390.48810.48680.50210.4931
Debt/Equity Ratio1.06961.07761.07891.06431.09951.0849
Gross Margin17.467314.060512.598514.676212.42867.7802
Operating Margin18.538714.804213.43615.553213.09837.874
EBIT Margin18.538714.804213.43615.553213.09837.874
EBITDA Margin24.483719.708119.058222.294518.707310.7113
Pre-Tax Profit Margin14.433711.76659.853511.19099.45655.9573
Net Profit Margin13.91811.36179.518710.91599.32815.813
Asset Turnover0.53110.64130.53730.44110.55381.0159
Inventory Turnover Ratio12.939620.627615.876211.094922.843.6014
Receiveable Turnover6.72459.97496.70656.912410.512212.5336
Days Sales In Receivables54.279436.591754.425252.80434.721629.1216
ROE - Return On Equity18.147717.44812.539711.465912.479314.389
Return On Tangible Equity28.17928.372821.411320.171123.868625.5503
ROA - Return On Assets7.59257.43995.24754.89145.24246.0031
ROI - Return On Investment9.10638.65526.41915.88436.2137.2935
Book Value Per Share11.797611.118410.537510.514810.186610.1646
Operating Cash Flow Per Share0.16040.63520.2193-0.0559-0.19360.0983
Free Cash Flow Per Share-0.03120.19910.2043-0.35030.22110.2692

Porovnání s konkurencí: Akcie EPD

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
EPD 13.94 18.07 11.54 % 8.33 % 15.52 % 2.16 13.88 %
Akcie KMI 24.61 1.79 17.68 % 14.29 % 5.45 % 1.28 1.02 %
Akcie PAA N/A 0.45 N/A % 76.92 % 6.92 % 0.81 -11.12 %
Akcie PAA N/A 0.45 N/A % 76.92 % 6.92 % 0.81 -11.12 %
Akcie SE N/A 2.56 128.63 % -10.14 % -64.92 % 55.12 -36.98 %
Akcie WMB 31.24 1.99 14.36 % 12.00 % 9.82 % 2.96 2.73 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie EPD

Jméno Obchod Cena Objem
Aj Teague
Co-Chief Executive Officer
Nákup
3 Dec 2020
$20.07 $100,852
Michael W Hanson
Vice President and Principal Acctg Officer
Option
16 Feb 2021
$21.92 $405,520
Daniel Boss
EVP-Acctg, Risk Control, and IT
Option
16 Feb 2021
$21.92 $707,183
Brent B. Secrest
EVP and Chief Commercial Officer
Option
16 Feb 2021
$21.92 $1,150,800
Christian M. Nelly
EVP-Fin/Sustain. and Treasurer
Option
16 Feb 2021
$21.92 $504,270
Graham W. Bacon
Executive Vice President and COO
Option
16 Feb 2021
$21.92 $1,649,480
Aj Teague
Co-Chief Executive Officer
Option
16 Feb 2021
$21.92 $4,042,048
W Randall Fowler
Co-CEO and CFO
Option
16 Feb 2021
$21.92 $3,557,068
Harry Weitzel
EVP, General Counsel, and Sec
Option
16 Feb 2021
$21.92 $855,428
Richard H Bachmann
Director
Option
16 Feb 2021
$21.92 $3,288,000
Randa Duncan Enterprise Pro...
Option
16 Feb 2021
$21.92 $6,576,000

Diskuze k akciím EPD