Graf Akcie ERIC (Telefonaktiebolaget L M Ericsson). Diskuze k akciím ERIC. Aktuální informace ERIC.

Základní informace o společnosti Telefonaktiebolaget L M Ericsson (Akcie ERIC)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 39.68B
Hodnota podniku (EV) N/A
Tržby N/A
EBITDA N/A
Zisk 0
Růst v tržbách Q/Q 0.06 %
Růst v tržbách Y/Y 1.91 %
P/E (Cena vůči ziskům) 0.00
Forward P/E N/A
EV/Sales 0.16
EV/EBITDA N/A
EV/EBIT 12.39
PEG 3.53
Price/Sales 1.50
P/FCF 1.68
Price/Book 3.96
Účetní hodnota na akcii 3.08
Hotovost na akcii 1.79
FCF vůči ceně 6.89 %
Počet zaměstnanců 0
Tržba na zaměstnance N/A
Profit margin 7.52 %
Operating margin 0.00 %
Gross margin 40.64 %
EBIT margin 13.16 %
EBITDA margin 1.34 %
EPS - Zisk na akcii N/A
EPS - Kvartální růst 40.00 %
EPS - Očekávaný růst příští rok -5.00 %
Return on assets 6.80 %
Return on equity 22.14 %
ROIC 7.02 %
ROCE 19.69 %
Dluhy/Equity 2.15
Čistý dluh/EBITDA -20.09
Current ratio 1.27
Quick Ratio 1.01
Volatilita 1.67
Beta 0.67
RSI 66.72
Cílová cena analytiků 2
Známka akcie (dle analytiků) 1.67
Insider ownership 0.00 %
Institutional ownership 9.66 %
Počet akcií 3.072B
Procento shortovaných akcií 0.00 %
Short ratio 0.85 %
Dividenda 0.24
Procentuální dividenda 1.96 %
Dividenda/Zisk N/A %
Obchodovaná od 1981
Země Sweden

Finanční výsledky akcie ERIC

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$25,330.51$24,039.45$24,267.45$23,612.84$26,022.88$29,309.4
Cost Of Goods Sold$15,114.59$15,065.07$16,417.63$18,387.71$18,264.81$19,122.69
Gross Profit$10,215.92$8,974.38$7,849.818$5,225.129$7,758.068$10,186.71
Research And Development Expenses$4,328.826$4,106.627$4,478.426$4,444.145$3,698.132$4,135.983
SG&A Expenses$2,908.556$2,765.295$3,167.437$3,832.895$3,374.435$3,476.129
Other Operating Income Or Expenses$52.538$-984.786$-61.003$-1,420.269$50.852$13.651
Operating Expenses$22,299.44$22,921.78$24,124.5$28,085.02$25,286.52$26,721.15
Operating Income$3,031.07$1,117.672$142.951$-4,472.178$736.354$2,588.254
Total Non-Operating Income/Expense$-64.964$-190.652$-311.346$-141.229$-265.714$-229.447
Pre-Tax Income$2,966.108$927.02$-168.391$-4,613.409$470.639$2,358.806
Income Taxes$1,045.201$732.348$553.976$-500.519$249.114$735.821
Income After Taxes$1,920.907$194.672$-722.368$-4,112.89$221.526$1,622.985
Other Income------
Income From Continuous Operations$1,920.907$194.672$-722.368$-4,112.89$221.526$1,622.985
Income From Discontinued Operations------
Net Income$1,905.647$235.193$-751.603$-4,129.664$200.6$1,608.266
EBITDA$3,976.536$2,073.469$1,039.465$-1,774.278$1,775.127$3,801.724
EBIT$3,031.07$1,117.672$142.951$-4,472.178$736.354$2,588.254
Basic Shares Outstanding3,3233,3063,2913,2773,2633,249
Shares Outstanding3,3233,3063,2913,2773,2633,249
Basic EPS$0.57$0.07$-0.23$-1.26$0.06$0.49
EPS - Earnings Per Share$0.57$0.07$-0.23$-1.26$0.06$0.49
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio1.31751.45311.58651.85482.17622.0014
Long-term Debt / Capital0.25660.26020.23340.11720.13370.1308
Debt/Equity Ratio0.46040.37740.32990.18990.17050.1662
Gross Margin37.331932.347122.128329.812534.755836.1549
Operating Margin4.64930.5891-18.93962.82968.83087.372
EBIT Margin4.64930.5891-18.93962.82968.83087.372
EBITDA Margin8.62534.2834-7.5146.821412.97111.7263
Pre-Tax Profit Margin3.8562-0.6939-19.53771.80868.0486.9352
Net Profit Margin0.9784-3.0972-17.48910.77095.48725.0741
Asset Turnover0.82210.78450.77260.78560.86830.7766
Inventory Turnover Ratio4.61374.87576.28045.15535.66545.1661
Receiveable Turnover3.84842.862.30692.3392.60412.2471
Days Sales In Receivables94.8451127.6231158.2241156.0508140.1626162.4291
ROE - Return On Equity2.2472-7.1505-35.00141.34889.27837.6685
Return On Tangible Equity4.1679-12.546-55.11322.331414.948112.2619
ROA - Return On Assets0.6657-2.3352-13.45760.66884.80833.7958
ROI - Return On Investment1.6707-5.29-26.8321.19078.03776.6656
Book Value Per Share2.59823.033.52434.85835.29266.4322
Operating Cash Flow Per Share0.2133-0.017-0.1582-0.2506-0.08420.0166
Free Cash Flow Per Share0.1836-0.02260.0506-0.2358-0.179-0.0286

Porovnání s konkurencí: Akcie ERIC

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
ERIC 0.00 3.53 1.91 % -5.00 % 22.14 % 3.96 7.52 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie ERIC

Jméno Obchod Cena Objem

Diskuze k akciím ERIC