Graf Akcie ESLT (Elbit Systems Ltd.). Diskuze k akciím ESLT. Aktuální informace ESLT.

Základní informace o společnosti Elbit Systems Ltd. (Akcie ESLT)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 6.31B
Hodnota podniku (EV) 7.24B
Tržby 4.933B
EBITDA 499.292M
Zisk 259.054M
Růst v tržbách Q/Q 20.65 %
Růst v tržbách Y/Y 7.85 %
P/E (Cena vůči ziskům) 36.42
Forward P/E 20.26
EV/Sales 1.47
EV/EBITDA 14.49
EV/EBIT 19.28
PEG 1.67
Price/Sales 1.28
P/FCF 51.54
Price/Book 2.85
Účetní hodnota na akcii 52.09
Hotovost na akcii 6.58
FCF vůči ceně 1.94 %
Počet zaměstnanců 16,676
Tržba na zaměstnance 295.788k
Profit margin 5.10 %
Operating margin 7.61 %
Gross margin 26.26 %
EBIT margin 7.61 %
EBITDA margin 10.12 %
EPS - Zisk na akcii 4.07
EPS - Kvartální růst 34.62 %
EPS - Očekávaný růst příští rok 15.24 %
Return on assets 3.18 %
Return on equity 11.35 %
ROIC 3.84 %
ROCE 7.87 %
Dluhy/Equity 2.63
Čistý dluh/EBITDA 2.52
Current ratio 1.12
Quick Ratio 0.73
Volatilita 1.34
Beta 0.72
RSI 60.53
Cílová cena analytiků 125
Známka akcie (dle analytiků) 3.00
Insider ownership 44.38 %
Institutional ownership 16.91 %
Počet akcií 44.204M
Procento shortovaných akcií 0.47 %
Short ratio 1.92 %
Dividenda 1.78
Procentuální dividenda 1.20 %
Dividenda/Zisk 43.73 %
Obchodovaná od 1996
Země Israel

Finanční výsledky akcie ESLT

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$4,508.4$3,683.684$3,377.825$3,260.219$3,107.581$2,958.248
Cost Of Goods Sold$3,371.933$2,707.505$2,374.775$2,300.636$2,210.528$2,133.151
Gross Profit$1,136.467$976.179$1,003.05$959.583$897.053$825.097
Research And Development Expenses$331.757$287.352$265.06$255.792$243.416$228.011
SG&A Expenses$516.149$441.362$413.56$422.39$385.059$356.171
Other Operating Income Or Expenses$33.049$45.367-$17.575-$5.951
Operating Expenses$4,186.791$3,390.852$3,053.395$2,961.243$2,839.003$2,711.382
Operating Income$321.609$292.832$324.43$298.976$268.578$246.866
Total Non-Operating Income/Expense$-75.315$-55.51$-39.584$-19.775$-20.024$-47.378
Pre-Tax Income$246.295$237.322$284.846$279.201$248.554$199.488
Income Taxes$19.414$26.445$55.585$45.617$46.235$25.624
Income After Taxes$226.881$210.877$229.261$233.584$202.319$173.864
Other Income------
Income From Continuous Operations$228.655$208.655$240.622$238.808$206.861$179.413
Income From Discontinued Operations------
Net Income$227.857$206.738$239.109$236.909$202.509$170.98
EBITDA$458.662$410.945$438.355$421.772$390.84$369.183
EBIT$321.609$292.832$324.43$298.976$268.578$246.866
Basic Shares Outstanding444343434343
Shares Outstanding444343434343
Basic EPS$5.20$4.83$5.59$5.54$4.74$4.01
EPS - Earnings Per Share$5.20$4.83$5.59$5.54$4.74$4.01
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio1.15721.12661.24991.25811.39381.3847
Long-term Debt / Capital0.16930.22030.12450.09870.21910.2935
Debt/Equity Ratio0.39280.42890.25940.25880.36160.482
Gross Margin25.207826.500129.695129.433128.866627.8914
Operating Margin7.13367.94949.60479.17048.64278.345
EBIT Margin7.13367.94949.60479.17048.64278.345
EBITDA Margin10.173511.155812.977412.936912.57712.4798
Pre-Tax Profit Margin5.4636.44258.43288.56397.99836.7435
Net Profit Margin5.05415.61237.07887.26676.51665.7798
Asset Turnover0.61460.5710.71640.74920.75360.7356
Inventory Turnover Ratio2.76412.37092.632.7382.64072.4553
Receiveable Turnover2.0231.92662.19982.44112.79142.7536
Days Sales In Receivables180.4253189.4579165.9236149.5246130.759132.5536
ROE - Return On Equity10.586711.251814.006215.237514.781814.4817
Return On Tangible Equity43.644835.216824.920228.40132.879429.8344
ROA - Return On Assets3.11723.23465.10345.48755.01654.4616
ROI - Return On Investment8.79458.773112.261913.734211.542610.2315
Book Value Per Share48.867443.338440.185536.66432.750529.0241
Operating Cash Flow Per Share-5.69522.1193-2.5054-5.31026.00850.2191
Free Cash Flow Per Share2.15732.2077-2.3448-5.79725.04170.5368

Porovnání s konkurencí: Akcie ESLT

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
ESLT 36.42 1.67 7.85 % 15.24 % 11.35 % 2.85 5.10 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie ESLT

Jméno Obchod Cena Objem

Diskuze k akciím ESLT