Graf Akcie EXLS (Exlservice Hldgs Inc). Diskuze k akciím EXLS. Aktuální informace EXLS.

Základní informace o společnosti Exlservice Hldgs Inc (Akcie EXLS)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 4.15B
Hodnota podniku (EV) 3.86B
Tržby 1.026B
EBITDA 199.938M
Zisk 118.588M
Růst v tržbách Q/Q 23.64 %
Růst v tržbách Y/Y 5.09 %
P/E (Cena vůči ziskům) 35.47
Forward P/E 4.49
EV/Sales 3.76
EV/EBITDA 19.30
EV/EBIT 23.77
PEG 2.27
Price/Sales 4.14
P/FCF 26.67
Price/Book 5.91
Účetní hodnota na akcii 21.00
Hotovost na akcii 11.97
FCF vůči ceně 3.75 %
Počet zaměstnanců 31,900
Tržba na zaměstnance 32.177k
Profit margin 9.34 %
Operating margin 14.62 %
Gross margin 34.90 %
EBIT margin 15.82 %
EBITDA margin 19.48 %
EPS - Zisk na akcii 3.50
EPS - Kvartální růst 115.09 %
EPS - Očekávaný růst příští rok 1.92 %
Return on assets 9.75 %
Return on equity 16.45 %
ROIC 10.39 %
ROCE 16.87 %
Dluhy/Equity 0.74
Čistý dluh/EBITDA -1.12
Current ratio 2.61
Quick Ratio 2.61
Volatilita 2.48
Beta 0.82
RSI 51.21
Cílová cena analytiků 82
Známka akcie (dle analytiků) 2.70
Insider ownership 2.64 %
Institutional ownership 97.26 %
Počet akcií 33.175M
Procento shortovaných akcií 3.87 %
Short ratio 4.79 %
Dividenda N/A
Procentuální dividenda N/A %
Dividenda/Zisk N/A %
Obchodovaná od 2006
Země United States

Finanční výsledky akcie EXLS

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$958.434$991.346$883.112$762.31$685.988$628.492
Cost Of Goods Sold$623.936$655.49$584.855$495.142$447.718$402.917
Gross Profit$334.498$335.856$298.257$267.168$238.27$225.575
Research And Development Expenses------
SG&A Expenses$174.014$198.751$179.814$155.894$139.195$126.767
Other Operating Income Or Expenses-$-8.671$-20.056---
Operating Expenses$848.412$914.893$833.291$689.585$621.493$561.149
Operating Income$110.022$76.453$49.821$72.725$64.495$67.343
Total Non-Operating Income/Expense$5.307$6.647$10.549$12.309$19.389$8.433
Pre-Tax Income$115.329$83.1$60.37$85.034$83.884$75.776
Income Taxes$25.626$15.172$3.397$36.146$22.151$24.211
Income After Taxes$89.703$67.928$56.973$48.888$61.733$51.565
Other Income------
Income From Continuous Operations$89.476$67.659$56.726$48.888$61.733$51.565
Income From Discontinued Operations------
Net Income$89.476$67.659$56.726$48.888$61.733$51.565
EBITDA$110.022$158.453$98.54$111.709$99.075$98.808
EBIT$110.022$76.453$49.821$72.725$64.495$67.343
Basic Shares Outstanding343434343433
Shares Outstanding353535353534
Basic EPS$2.61$1.97$1.65$1.44$1.84$1.55
EPS - Earnings Per Share$2.59$1.95$1.62$1.39$1.79$1.51
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio2.363.22343.13913.04943.16773.2752
Long-term Debt / Capital0.22470.29890.07790.06220.11460.1076
Debt/Equity Ratio0.35070.46130.10220.08560.15170.1225
Gross Margin33.878833.773435.047234.733935.891533.3968
Operating Margin7.7125.64159.54019.401810.7156.8179
EBIT Margin7.7125.64159.54019.401810.7156.8179
EBITDA Margin15.983611.226214.65414.442715.721412.4316
Pre-Tax Profit Margin8.38256.836111.154812.228212.05687.5385
Net Profit Margin6.8256.42346.41318.99918.20466.4984
Asset Turnover0.83790.83160.92350.97090.96570.8705
Inventory Turnover Ratio------
Receiveable Turnover5.61475.0645.27535.74976.615.5384
Days Sales In Receivables65.007772.077769.190663.481955.219465.9039
ROE - Return On Equity10.09839.17428.147411.600111.07097.7405
Return On Tangible Equity27.44932.819914.104821.167721.351713.95
ROA - Return On Assets5.71885.34185.92248.73757.92355.6568
ROI - Return On Investment7.82976.43247.512410.87859.80236.9073
Book Value Per Share19.599318.067917.706215.825414.075512.7384
Operating Cash Flow Per Share2.2103-0.58430.26040.13360.8473-0.4647
Free Cash Flow Per Share2.2091-0.73740.0070.13420.9216-0.8172

Porovnání s konkurencí: Akcie EXLS

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
EXLS 35.47 2.27 5.09 % 1.92 % 16.45 % 5.91 9.34 %
Akcie BR 38.04 2.22 10.26 % 0.00 % 35.06 % 11.43 10.96 %
Akcie AXR 13.82 N/A 154.47 % N/A % 9.78 % 1.21 18.45 %
Akcie G 26.51 1.02 4.58 % 0.00 % 19.69 % 5.04 8.31 %
Akcie INFY 43.30 2.80 11.37 % 13.33 % 27.92 % 9.24 19.27 %
Akcie INOD 146.43 N/A 10.44 % N/A % 5.62 % 7.98 1.06 %
Akcie WLDN 0.00 N/A -16.46 % -41.18 % -5.71 % 2.49 -3.71 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie EXLS

Jméno Obchod Cena Objem
Ajay Ayyappan
SVP and Gen Counsel/Corp Sec'y
Prodej
4 Jan 2021
$85.38 $13,832
Nalin Kumar Miglani
EVP and Chief HR Officer
Prodej
2 Feb 2021
$79.11 $144,376
Maurizio Nicolelli
Executive Vice President and CFO
Option
3 Feb 2021
$78.41 $115,576
Garen K Staglin
Director
Option
4 Feb 2021
$79.60 $107,301
Maurizio Nicolelli
Executive Vice President and CFO
Option
19 Feb 2021
$80.55 $87,880
Nalin Kumar Miglani
EVP and Chief HR Officer
Option
19 Feb 2021
$80.55 $265,171
Ajay Ayyappan
SVP and Gen Counsel/Corp Sec'y
Option
19 Feb 2021
$80.55 $109,226
Pavan Bagai
President and COO
Option
19 Feb 2021
$80.55 $422,243
Vikas Bhalla
EVP and Head of Outsourcing.
Option
19 Feb 2021
$80.55 $304,721
Vivek Jetley
EVP and Head of Analytics
Option
19 Feb 2021
$80.55 $146,118
Samuel Meckey
Executive Vice President
Option
19 Feb 2021
$80.55 $240,361

Diskuze k akciím EXLS