Graf Akcie FBMS (First Bancshares Inc Miss). Diskuze k akciím FBMS. Aktuální informace FBMS.

Základní informace o společnosti First Bancshares Inc Miss (Akcie FBMS)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 811.53M
Hodnota podniku (EV) 811.26M
Tržby 184.291M
EBITDA 89.877M
Zisk 59.495M
Růst v tržbách Q/Q -0.81 %
Růst v tržbách Y/Y 17.05 %
P/E (Cena vůči ziskům) 13.78
Forward P/E 260.07
EV/Sales 4.40
EV/EBITDA 9.03
EV/EBIT 10.85
PEG N/A
Price/Sales 4.40
P/FCF 10.46
Price/Book 1.26
Účetní hodnota na akcii 30.77
Hotovost na akcii N/A
FCF vůči ceně 9.97 %
Počet zaměstnanců 744
Tržba na zaměstnance 247.703k
Profit margin 30.99 %
Operating margin 40.56 %
Gross margin 100.00 %
EBIT margin 40.56 %
EBITDA margin 48.77 %
EPS - Zisk na akcii 2.81
EPS - Kvartální růst 42.31 %
EPS - Očekávaný růst příští rok 33.93 %
Return on assets 1.12 %
Return on equity 9.20 %
ROIC 1.39 %
ROCE 1.36 %
Dluhy/Equity 6.99
Čistý dluh/EBITDA -21.20
Current ratio N/A
Quick Ratio N/A
Volatilita 2.76
Beta 1.20
RSI 46.19
Cílová cena analytiků 30
Známka akcie (dle analytiků) N/A
Insider ownership 4.48 %
Institutional ownership 63.40 %
Počet akcií 21.02M
Procento shortovaných akcií 1.14 %
Short ratio 4.12 %
Dividenda 0.54
Procentuální dividenda 1.38 %
Dividenda/Zisk 19.22 %
Obchodovaná od 2003
Země United States

Finanční výsledky akcie FBMS

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$175.476$120.539$80.432$55.851$47.79$44.174
Cost Of Goods Sold$26.723$15.091$6.909$4.315$3.207$2.973
Gross Profit$148.753$105.448$73.523$51.536$44.583$41.201
Research And Development Expenses------
SG&A Expenses$92.307$78.431$55.952$37.487$32.571$32.152
Other Operating Income Or Expenses------
Operating Expenses$119.03$93.522$62.861$41.802$35.779$35.125
Operating Income$56.446$27.017$17.571$14.049$12.012$9.05
Total Non-Operating Income/Expense------
Pre-Tax Income$56.446$27.017$17.571$14.049$12.012$9.05
Income Taxes$12.701$5.792$6.955$3.93$3.213$2.436
Income After Taxes$43.745$21.225$10.616$10.119$8.799$6.614
Other Income------
Income From Continuous Operations$43.745$21.225$10.616$10.119$8.799$6.614
Income From Discontinued Operations------
Net Income$43.745$21.225$10.616$9.666$8.456$6.251
EBITDA------
EBIT------
Basic Shares Outstanding17139555
Shares Outstanding171310655
Basic EPS$2.57$1.63$1.12$1.78$1.57$1.20
EPS - Earnings Per Share$2.55$1.62$1.11$1.57$1.55$1.19
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio------
Long-term Debt / Capital0.35180.31370.33960.33920.53840.509
Debt/Equity Ratio0.54260.4570.51420.51321.16621.0368
Gross Margin------
Operating Margin------
EBIT Margin------
EBITDA Margin------
Pre-Tax Profit Margin38.924326.146824.064327.595227.192622.7472
Net Profit Margin30.165920.541414.539118.986119.143515.712
Asset Turnover0.03680.03440.04030.03990.03860.0364
Inventory Turnover Ratio------
Receiveable Turnover------
Days Sales In Receivables------
ROE - Return On Equity8.04645.8434.77196.548410.19398.362
Return On Tangible Equity11.35987.76045.24237.18939.81347.8791
ROA - Return On Assets1.10980.70660.58550.79220.76840.6047
ROI - Return On Investment5.21614.01023.15164.32743.92683.3748
Book Value Per Share28.914924.492919.923717.186819.236818.0078
Operating Cash Flow Per Share0.19560.14670.9783-0.10610.0478-2.7762
Free Cash Flow Per Share0.050.32580.9218-0.4870.1693-2.7785

Porovnání s konkurencí: Akcie FBMS

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
FBMS 13.78 N/A 17.05 % 33.93 % 9.20 % 1.26 30.99 %
Akcie BXS 18.17 1.70 3.16 % -7.25 % 10.33 % 1.16 19.18 %
Akcie CIZN 13.05 N/A 15.89 % -8.82 % 7.16 % 0.86 16.46 %
Akcie FHN 7.30 0.57 119.84 % 20.00 % 16.41 % 1.14 31.87 %
Akcie PFBX 52.89 N/A 5.53 % N/A % 1.60 % 0.85 -14.67 %
Akcie PFBX 52.89 N/A 5.53 % N/A % 1.60 % 0.85 -14.67 %
Akcie RF 8.67 0.76 54.74 % 1.92 % 13.59 % 1.16 19.99 %
Akcie RNST 13.52 0.90 20.59 % 24.53 % 7.44 % 1.00 14.54 %
Akcie RNST 13.52 0.90 20.59 % 24.53 % 7.44 % 1.00 14.54 %
Akcie TRMK 10.26 1.75 16.50 % -45.35 % 11.77 % 1.20 24.06 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie FBMS

Jméno Obchod Cena Objem
Donna T Rutland
Chief Financial Officer
Nákup
31 Oct 2017
$29.00 $21,750
E Ricky Gibson
Chairman of the Board
Nákup
31 Oct 2017
$29.00 $14,500
M Ray Jr Cole
PRESIDENT AND CEO
Nákup
31 Oct 2017
$29.00 $14,500
M Ray Jr Cole
PRESIDENT AND CEO
Prodej
30 Nov 2018
$35.36 $192,217
E Ricky Gibson
Chairman of the Board
Prodej
15 Nov 2019
$33.00 $198,000
E Ricky Gibson
Chairman of the Board
Nákup
15 May 2020
$17.60 $35,200
Andrew D Stetelman
Director
Nákup
20 May 2020
$20.12 $20,120
Thomas Eugene Mitchell
Director
Nákup
10 Jul 2020
$19.99 $99,950
Andrew D Stetelman
Director
Nákup
25 Nov 2020
$29.07 $29,506
Diana Renee Moore
Director
Nákup
25 Nov 2020
$28.57 $5,714
M Ray Jr Cole
PRESIDENT AND CEO
Prodej
22 Feb 2021
$33.00 $165,000

Diskuze k akciím FBMS