Graf Akcie FOX (Fox Corporation). Diskuze k akciím FOX. Aktuální informace FOX.

Základní informace o společnosti Fox Corporation (Akcie FOX)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 23.25B
Hodnota podniku (EV) N/A
Tržby 12.909B
EBITDA N/A
Zisk 2.15B
Růst v tržbách Q/Q 19.52 %
Růst v tržbách Y/Y 4.93 %
P/E (Cena vůči ziskům) 16.27
Forward P/E N/A
EV/Sales 1.83
EV/EBITDA N/A
EV/EBIT 7.24
PEG 11.72
Price/Sales 1.80
P/FCF 10.79
Price/Book 2.09
Účetní hodnota na akcii 18.65
Hotovost na akcii N/A
FCF vůči ceně 9.27 %
Počet zaměstnanců 9,000
Tržba na zaměstnance 1434000
Profit margin 16.66 %
Operating margin 21.42 %
Gross margin 37.74 %
EBIT margin 21.42 %
EBITDA margin 23.07 %
EPS - Zisk na akcii 2.39
EPS - Kvartální růst N/A %
EPS - Očekávaný růst příští rok -9.26 %
Return on assets 9.44 %
Return on equity 19.58 %
ROIC 9.46 %
ROCE 13.88 %
Dluhy/Equity 1.04
Čistý dluh/EBITDA 5.09
Current ratio 2.91
Quick Ratio 2.64
Volatilita 2.00
Beta 0.67
RSI 68.42
Cílová cena analytiků 31
Známka akcie (dle analytiků) 2.29
Insider ownership 40.94 %
Institutional ownership 57.07 %
Počet akcií 251.381M
Procento shortovaných akcií 1.31 %
Short ratio 2.42 %
Dividenda 0.47
Procentuální dividenda 1.19 %
Dividenda/Zisk 19.63 %
Obchodovaná od 1986
Země United States

Finanční výsledky akcie FOX

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$12,303$11,389$10,153$9,921
Cost Of Goods Sold$7,807$7,327$6,505$6,100
Gross Profit$4,496$4,062$3,648$3,821
Research And Development Expenses----
SG&A Expenses$1,741$1,419$1,209$1,092
Other Operating Income Or Expenses----
Operating Expenses$9,806$8,958$7,885$7,361
Operating Income$2,497$2,431$2,268$2,560
Total Non-Operating Income/Expense$-1,033$-207$-98$-319
Pre-Tax Income$1,464$2,224$2,170$2,241
Income Taxes$402$581$-58$832
Income After Taxes$1,062$1,643$2,228$1,409
Other Income----
Income From Continuous Operations$1,062$1,643$2,228$1,409
Income From Discontinued Operations----
Net Income$999$1,595$2,187$1,372
EBITDA$2,779$2,681$2,492$2,786
EBIT$2,497$2,431$2,268$2,560
Basic Shares Outstanding613621621621
Shares Outstanding616621621621
Basic EPS$1.63$2.57$3.52$2.21
EPS - Earnings Per Share$1.62$2.57$3.52$2.21
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio3.92763.78393.1723-
Long-term Debt / Capital0.44010.404--
Debt/Equity Ratio0.78590.6779--
Gross Margin36.543935.66635.930338.5143
Operating Margin20.295921.345222.338225.8039
EBIT Margin20.295921.345222.338225.8039
EBITDA Margin22.58823.540324.544528.0819
Pre-Tax Profit Margin11.899519.527621.37322.5885
Net Profit Margin8.1214.004721.540413.8293
Asset Turnover0.56570.58380.7738-
Inventory Turnover Ratio9.12036.48985.5127-
Receiveable Turnover6.51645.795.539-
Days Sales In Receivables56.012463.039365.8963-
ROE - Return On Equity10.503416.499323.2229-
Return On Tangible Equity30.308237.205655.9658-
ROA - Return On Assets4.88288.421816.9804-
ROI - Return On Investment5.88149.83323.2229-
Book Value Per Share16.721116.0459--
Operating Cash Flow Per Share-0.22511.9436-0.54432.6651
Free Cash Flow Per Share-0.42951.9114-0.58292.3575

Porovnání s konkurencí: Akcie FOX

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
FOX 16.27 11.72 4.93 % -9.26 % 19.58 % 2.09 16.66 %
Akcie AMCX 7.43 1.76 0.45 % -6.06 % 40.30 % 3.09 8.53 %
Akcie DIS 289.28 1.10 -8.82 % -360.00 % 1.32 % 3.79 -4.38 %
Akcie GHC 5.35 0.49 4.51 % 4.33 % 14.64 % 0.79 10.40 %
Akcie GCI 0.00 N/A 44.76 % -145.83 % -60.29 % 2.39 -19.69 %
Akcie CMCSA 19.93 1.03 3.26 % 15.38 % 13.70 % 2.63 10.17 %
Akcie DISCA 11.88 0.65 4.87 % -51.85 % 12.89 % 1.15 11.42 %
Akcie NWSA 42.96 2.58 3.89 % 75.00 % 4.10 % 1.68 3.53 %
Akcie NYT 65.46 3.02 6.92 % -9.09 % 10.39 % 6.68 5.61 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie FOX

Jméno Obchod Cena Objem
Keith Rupert Murdoch
Chairman
Option
20 Jun 2020
$27.82 $1,729,681
Lachlan K Murdoch
Executive Chairman and CEO
Option
20 Jun 2020
$27.82 $2,731,145
John Nallen
Chief Operating Officer
Option
20 Jun 2020
$27.82 $1,213,814
Steven Tomsic
Chief Financial Officer
Option
20 Jun 2020
$27.82 $227,540
Viet D Dinh
Chief Legal and Policy Officer
Option
30 Jun 2020
$26.84 $1,851,155
John Nallen
Chief Operating Officer
Option
15 Aug 2020
$25.82 $5,219,513
Viet D Dinh
Chief Legal and Policy Officer
Option
15 Aug 2020
$25.82 $310,950
Keith Rupert Murdoch
Chairman
Option
15 Aug 2020
$25.82 $7,429,989
Steven Tomsic
Chief Financial Officer
Option
15 Aug 2020
$25.82 $939,538
Lachlan K Murdoch
Executive Chairman and CEO
Option
15 Aug 2020
$25.82 $11,728,322
Viet D Dinh
Chief Legal and Policy Officer
Prodej
14 Sep 2020
$28.71 $2,009,700

Diskuze k akciím FOX