Graf Akcie FUN (Cedar Fair L.P.). Diskuze k akciím FUN. Aktuální informace FUN.

Základní informace o společnosti Cedar Fair L.P. (Akcie FUN)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 2.57B
Hodnota podniku (EV) N/A
Tržby 355.213M
EBITDA N/A
Zisk -411.00
Růst v tržbách Q/Q 3,303.23 %
Růst v tržbách Y/Y -65.58 %
P/E (Cena vůči ziskům) 0.00
Forward P/E -1,325.97
EV/Sales 14.74
EV/EBITDA N/A
EV/EBIT N/A
PEG 1.06
Price/Sales 7.22
P/FCF N/A
Price/Book -3.85
Účetní hodnota na akcii -12.15
Hotovost na akcii 6.87
FCF vůči ceně -11.84 %
Počet zaměstnanců 2,700
Tržba na zaměstnance 131.560k
Profit margin -325.10 %
Operating margin -105.98 %
Gross margin -106.97 %
EBIT margin -88.19 %
EBITDA margin 119.58 %
EPS - Zisk na akcii N/A
EPS - Kvartální růst -55.74 %
EPS - Očekávaný růst příští rok -189.21 %
Return on assets -15.68 %
Return on equity 57.89 %
ROIC -21.90 %
ROCE -14.10 %
Dluhy/Equity -5.04
Čistý dluh/EBITDA 18.60
Current ratio 1.18
Quick Ratio 1.08
Volatilita 2.66
Beta 1.07
RSI 59.19
Cílová cena analytiků 37
Známka akcie (dle analytiků) 1.22
Insider ownership 1.70 %
Institutional ownership 58.47 %
Počet akcií 56.828M
Procento shortovaných akcií 9.26 %
Short ratio 10.47 %
Dividenda 0.00
Procentuální dividenda 0.00 %
Dividenda/Zisk 399.29 %
Obchodovaná od 1987
Země United States

Finanční výsledky akcie FUN

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$181.555$1,474.925$1,348.53$1,321.967$1,288.721$1,235.778
Cost Of Goods Sold$27.991$126.264$114.733$110.811$106.608$104.827
Gross Profit$153.564$1,348.661$1,233.797$1,211.156$1,182.113$1,130.951
Research And Development Expenses------
SG&A Expenses$108.118$222.252$193.333$193.77$181.83$171.49
Other Operating Income Or Expenses$-355.906$-646.514$-594.416$-568.953$-551.468$-538.499
Operating Expenses$753.563$1,165.486$1,058.011$1,026.756$971.782$940.447
Operating Income$-572.008$309.439$290.519$295.211$316.939$295.331
Total Non-Operating Income/Expense$-156.15$-94.285$-129.123$-78.623$-67.833$-160.917
Pre-Tax Income$-728.158$215.154$161.396$216.588$249.106$134.414
Income Taxes$-137.915$42.789$34.743$1.112$71.418$22.192
Income After Taxes$-590.243$172.365$126.653$215.476$177.688$112.222
Other Income------
Income From Continuous Operations$-590.243$172.365$126.653$215.476$177.688$112.222
Income From Discontinued Operations------
Net Income$-590.237$172.363$126.652$215.474$177.686$112.221
EBITDA$-310.46$479.895$446.048$448.433$448.815$420.962
EBIT$-572.008$309.439$290.519$295.211$316.939$295.331
Basic Shares Outstanding565656565656
Shares Outstanding565757575756
Basic EPS$-10.45$3.06$2.25$3.84$3.18$2.01
EPS - Earnings Per Share$-10.45$3.03$2.23$3.79$3.14$1.99
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio1.84850.90760.8531.09530.80630.9263
Long-term Debt / Capital1.29131.00470.98080.95240.96210.9642
Debt/Equity Ratio-4.4329-216.07351.307820.019225.396826.9984
Gross Margin84.582691.439391.49291.617791.727691.5173
Operating Margin-315.060520.9821.543422.331224.593323.8984
EBIT Margin-315.060520.9821.543422.331224.593323.8984
EBITDA Margin-171.000532.536933.076633.921734.826434.0645
Pre-Tax Profit Margin-401.067514.587511.968316.383819.329710.8769
Net Profit Margin-325.10111.68629.391916.299513.78789.081
Asset Turnover0.06740.57140.66620.64040.65310.6295
Inventory Turnover Ratio0.58953.83763.73083.72864.05724.1882
Receiveable Turnover5.270923.372226.175935.04536.390241.8993
Days Sales In Receivables69.248615.616913.944110.415210.03028.7114
ROE - Return On Equity88.567-1729.531390.7114259.7787293.607196.8496
Return On Tangible Equity60.0032-40.1298-69.3309-155.0766-113.193-59.1586
ROA - Return On Assets-21.91436.67796.25710.43899.00525.7168
ROI - Return On Investment-25.79958.06987.494312.359111.14227.0417
Book Value Per Share-11.7525-0.17590.57311.47171.07681.0177
Operating Cash Flow Per Share-14.45620.91220.3379-0.50490.19750.1174
Free Cash Flow Per Share-6.1863-6.30510.3121-0.9770.4774-0.0499

Porovnání s konkurencí: Akcie FUN

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
FUN 0.00 1.06 -65.58 % -189.21 % 57.89 % -3.85 -325.10 %
Akcie DIS 289.28 1.10 -8.82 % -360.00 % 1.32 % 3.79 -4.38 %
Akcie DIS 289.28 1.10 -8.82 % -360.00 % 1.32 % 3.79 -4.38 %
Akcie SIX N/A 1.47 -22.62 % -212.41 % 19.63 % -3.21 -118.74 %
Akcie SIX N/A 1.47 -22.62 % -212.41 % 19.63 % -3.21 -118.74 %
Akcie SEAS N/A 0.56 -7.57 % -262.38 % 49.37 % -42.92 -72.33 %
Akcie SIX N/A 1.47 -22.62 % -212.41 % 19.63 % -3.21 -118.74 %
Akcie SIX N/A 1.47 -22.62 % -212.41 % 19.63 % -3.21 -118.74 %
Akcie SEAS N/A 0.56 -7.57 % -262.38 % 49.37 % -42.92 -72.33 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie FUN

Jméno Obchod Cena Objem
Carlos Ruisanchez
Director
Nákup
26 Feb 2020
$44.81 $224,050
John M Iii Scott
Director
Nákup
28 Feb 2020
$43.25 $246,525
David R. Hoffman
Senior VP and CAO
Nákup
6 Mar 2020
$37.49 $56,235
Milkie Duffield
Executive VP - General Counsel
Nákup
6 Mar 2020
$37.15 $200,239
John M Iii Scott
Director
Nákup
6 Mar 2020
$37.78 $49,114
Brian C Witherow
Executive VP and CFO
Nákup
6 Mar 2020
$37.73 $188,650
Richard Zimmerman
President and CEO
Nákup
6 Mar 2020
$37.19 $185,950
Craig Heckman
EVP and Human Resources
Nákup
10 Mar 2020
$32.94 $32,940
Carlos Ruisanchez
Director
Nákup
11 Mar 2020
$28.50 $142,500
Tim Fisher
Chief Operating Officer
Nákup
11 Mar 2020
$27.33 $100,028
Matthew A Ouimet
Director
Option
4 Feb 2021
$33.88 $7,076,821

Diskuze k akciím FUN