Graf Akcie GDOT (Green Dot Corp.). Diskuze k akciím GDOT. Aktuální informace GDOT.

Základní informace o společnosti Green Dot Corp. (Akcie GDOT)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 2.4B
Hodnota podniku (EV) 2.66B
Tržby 1.338B
EBITDA 109.064M
Zisk 23.66M
Růst v tržbách Q/Q 16.80 %
Růst v tržbách Y/Y 14.56 %
P/E (Cena vůči ziskům) 110.32
Forward P/E N/A
EV/Sales 1.98
EV/EBITDA 24.34
EV/EBIT 92.82
PEG N/A
Price/Sales 1.80
P/FCF 20.78
Price/Book 2.38
Účetní hodnota na akcii 19.00
Hotovost na akcii 28.16
FCF vůči ceně 4.81 %
Počet zaměstnanců 1,200
Tržba na zaměstnance 1115000
Profit margin 1.84 %
Operating margin 2.36 %
Gross margin 76.57 %
EBIT margin 2.14 %
EBITDA margin 8.15 %
EPS - Zisk na akcii 0.41
EPS - Kvartální růst 58.14 %
EPS - Očekávaný růst příští rok 48.00 %
Return on assets 0.55 %
Return on equity 2.30 %
ROIC 0.88 %
ROCE 2.63 %
Dluhy/Equity 3.08
Čistý dluh/EBITDA -74.79
Current ratio 0.75
Quick Ratio 0.75
Volatilita 3.29
Beta 1.12
RSI 38.59
Cílová cena analytiků 63
Známka akcie (dle analytiků) 2.00
Insider ownership 1.55 %
Institutional ownership 94.31 %
Počet akcií 54.644M
Procento shortovaných akcií 6.16 %
Short ratio 9.00 %
Dividenda N/A
Procentuální dividenda N/A %
Dividenda/Zisk N/A %
Obchodovaná od 2010
Země United States

Finanční výsledky akcie GDOT

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$1,253.76$1,108.595$1,065.575$901.123$718.774$694.7
Cost Of Goods Sold------
Gross Profit$1,253.76$1,108.595$1,065.575$901.123$718.774$694.7
Research And Development Expenses------
SG&A Expenses$929.976$785.003$754$630.816$547.902$533.227
Other Operating Income Or Expenses$-293.711$-200.674$-181.16$-161.011$-107.556$-102.144
Operating Expenses$1,223.687$985.677$935.16$791.827$655.458$635.371
Operating Income$30.073$122.918$130.415$109.296$63.316$59.329
Total Non-Operating Income/Expense$-1.978$-1.837$-6.598$-5.838$-1.755$-1.207
Pre-Tax Income$28.095$121.081$123.817$103.458$61.561$58.122
Income Taxes$4.964$21.184$5.114$17.571$19.961$19.707
Income After Taxes$23.131$99.897$118.703$85.887$41.6$38.415
Other Income------
Income From Continuous Operations$23.131$99.897$118.703$85.887$41.6$38.415
Income From Discontinued Operations------
Net Income$23.131$99.897$118.703$85.887$40.798$37.313
EBITDA$117.365$206.24$204.393$176.975$128.688$123.745
EBIT$30.073$122.918$130.415$109.296$63.316$59.329
Basic Shares Outstanding525252505051
Shares Outstanding545354535152
Basic EPS$0.43$1.91$2.27$1.70$0.82$0.73
EPS - Earnings Per Share$0.42$1.88$2.18$1.61$0.80$0.72
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio0.97421.02890.98891.05481.0981.2163
Long-term Debt / Capital--0.07130.10440.13180.1621
Debt/Equity Ratio0.03820.06640.10590.1490.1850.2287
Gross Margin100100100100100100
Operating Margin11.087712.238912.12898.80898.54029.8061
EBIT Margin11.087712.238912.12898.80898.54029.8061
EBITDA Margin18.603719.181519.639417.903817.812716.186
Pre-Tax Profit Margin10.92211.619711.4818.56478.366511.4547
Net Profit Margin9.011111.13989.53115.67615.37116.2922
Asset Turnover0.45050.46590.41010.4130.41070.3726
Inventory Turnover Ratio------
Receiveable Turnover18.350321.434121.085813.633814.29819.2253
Days Sales In Receivables19.890717.028917.310226.771725.527939.5653
ROE - Return On Equity10.772213.04711.23376.08425.79136.7876
Return On Tangible Equity24.583333.092947.145817.878520.267220.1582
ROA - Return On Assets4.05995.19013.90832.39032.27112.6447
ROI - Return On Investment10.772213.04710.43265.44895.02815.6875
Book Value Per Share17.900217.193214.951313.535813.134612.2979
Operating Cash Flow Per Share-1.0340.50431.8493-0.7711.3683-1.64
Free Cash Flow Per Share-1.38570.21381.8715-0.70071.3879-1.6199

Porovnání s konkurencí: Akcie GDOT

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
GDOT 110.32 N/A 14.56 % 48.00 % 2.30 % 2.38 1.84 %
Akcie EBAY 3.93 2.38 4.26 % 4.71 % 221.50 % 14.29 55.17 %
Akcie EBAY 3.93 2.38 4.26 % 4.71 % 221.50 % 14.29 55.17 %
Akcie MA 49.24 1.23 2.56 % 37.50 % 115.27 % 55.20 41.90 %
Akcie MA 49.24 1.23 2.56 % 37.50 % 115.27 % 55.20 41.90 %
Akcie V 45.40 1.40 -1.03 % 37.50 % 29.09 % 13.49 49.74 %
Akcie WMT 39.18 3.18 4.45 % 3.73 % 12.51 % 4.79 2.42 %
Akcie V 45.40 1.40 -1.03 % 37.50 % 29.09 % 13.49 49.74 %
Akcie WMT 39.18 3.18 4.45 % 3.73 % 12.51 % 4.79 2.42 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie GDOT

Jméno Obchod Cena Objem
William I Jacobs
Director
Prodej
15 Dec 2020
$54.09 $27,045
Jason Bibelheimer
Chief Human Resources Officer
Prodej
15 Dec 2020
$56.19 $53,437
Kristina S Lockwood
General Counsel and Secretary
Prodej
15 Dec 2020
$56.14 $14,709
Jeffrey Osher
Director
Prodej
18 Dec 2020
$59.18 $598,310
Kristina S Lockwood
General Counsel and Secretary
Prodej
4 Jan 2021
$56.00 $73,192
Jeffrey Osher
Director
Prodej
6 Jan 2021
$60.14 $11,159,458
Kristina S Lockwood
General Counsel and Secretary
Prodej
13 Jan 2021
$55.25 $29,227
William I Jacobs
Director
Prodej
15 Jan 2021
$54.22 $27,110
Kristina S Lockwood
General Counsel and Secretary
Prodej
9 Feb 2021
$53.75 $27,950
William I Jacobs
Director
Prodej
16 Feb 2021
$54.51 $27,255
Kristina S Lockwood
General Counsel and Secretary
Prodej
20 Feb 2021
$52.90 $66,178

Diskuze k akciím GDOT