Graf Akcie HASI (Hannon Armstrong Sustainable Infrastructure capital Inc). Diskuze k akciím HASI. Aktuální informace HASI.

Základní informace o společnosti Hannon Armstrong Sustainable Infrastructure capital Inc (Akcie HASI)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 4.64B
Hodnota podniku (EV) 4.34B
Tržby 208.067M
EBITDA 1.964B
Zisk 113.098M
Růst v tržbách Q/Q 21.19 %
Růst v tržbách Y/Y 24.89 %
P/E (Cena vůči ziskům) 40.03
Forward P/E N/A
EV/Sales 20.86
EV/EBITDA 2.21
EV/EBIT 17.86
PEG 3.71
Price/Sales 22.29
P/FCF 147.22
Price/Book 3.85
Účetní hodnota na akcii 15.17
Hotovost na akcii 0.23
FCF vůči ceně 0.68 %
Počet zaměstnanců 74
Tržba na zaměstnance 2812000
Profit margin 44.09 %
Operating margin 64.94 %
Gross margin 100.00 %
EBIT margin 116.79 %
EBITDA margin 944.01 %
EPS - Zisk na akcii 1.46
EPS - Kvartální růst 42.50 %
EPS - Očekávaný růst příští rok 13.89 %
Return on assets 3.19 %
Return on equity 9.23 %
ROIC 5.89 %
ROCE 6.17 %
Dluhy/Equity 1.87
Čistý dluh/EBITDA 3.56
Current ratio 23.42
Quick Ratio 22.96
Volatilita 2.86
Beta 1.46
RSI 60.76
Cílová cena analytiků 49
Známka akcie (dle analytiků) 1.70
Insider ownership 3.19 %
Institutional ownership 90.09 %
Počet akcií 78.617M
Procento shortovaných akcií 8.58 %
Short ratio 17.43 %
Dividenda 1.39
Procentuální dividenda 2.38 %
Dividenda/Zisk 95.21 %
Obchodovaná od 2013
Země United States

Finanční výsledky akcie HASI

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$186.907$141.581$139.396$105.987$81.198$58.679
Cost Of Goods Sold------
Gross Profit$186.907$141.581$139.396$105.987$81.198$58.679
Research And Development Expenses------
SG&A Expenses$52.612$43.47$40.742$30.884$27.17$24.044
Other Operating Income Or Expenses$-10.096$-8.027----
Operating Expenses$62.708$51.497$40.742$30.884$27.17$24.044
Operating Income$124.199$90.084$98.654$75.103$54.028$34.635
Total Non-Operating Income/Expense$-44.219$-0.067$-54.712$-43.183$-39.131$-26.483
Pre-Tax Income$79.98$90.017$43.942$31.92$14.897$8.152
Income Taxes$-2.779$8.097$2.144$0.885$0.141$0.118
Income After Taxes$82.759$81.92$41.798$31.035$14.756$8.034
Other Income------
Income From Continuous Operations$82.759$81.92$41.798$31.035$14.756$8.034
Income From Discontinued Operations------
Net Income$82.416$81.564$41.577$30.856$12.852$7.958
EBITDA$135.568$100.112$113.907$88.274$61.686$38.585
EBIT$124.199$90.084$98.654$75.103$54.028$34.635
Basic Shares Outstanding726453504031
Shares Outstanding746553504031
Basic EPS$1.13$1.25$0.75$0.57$0.32$0.21
EPS - Earnings Per Share$1.10$1.24$0.75$0.57$0.32$0.21
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio------
Long-term Debt / Capital0.6440.59710.60680.68970.62940.6783
Debt/Equity Ratio1.80881.48211.54352.22231.69842.1086
Gross Margin------
Operating Margin66.449663.627270.772570.860666.538659.0245
EBIT Margin66.449663.627270.772570.860666.538659.0245
EBITDA Margin72.532370.710181.714783.287675.969965.7561
Pre-Tax Profit Margin42.791363.579931.523130.116918.346513.8925
Net Profit Margin44.094757.609429.826529.11315.82813.5619
Asset Turnover0.0540.05930.06470.04710.04650.0399
Inventory Turnover Ratio------
Receiveable Turnover------
Days Sales In Receivables------
ROE - Return On Equity6.83878.71575.19544.82822.56921.8593
Return On Tangible Equity6.83878.71575.19544.82822.56921.8593
ROA - Return On Assets2.39253.43151.93971.37920.84520.5467
ROI - Return On Investment2.43473.51152.04261.49840.95210.5981
Book Value Per Share15.827814.168513.295712.441312.353211.6751
Operating Cash Flow Per Share0.53-0.65860.8812-1.17840.80910.354
Free Cash Flow Per Share0.53-0.13673.7544-4.13441.7650.2963

Porovnání s konkurencí: Akcie HASI

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
HASI 40.03 3.71 24.89 % 13.89 % 9.23 % 3.85 44.09 %
Akcie CIO 17.51 N/A 1.80 % -50.00 % 12.27 % 1.91 2.81 %
Akcie DOC 58.00 4.64 3.65 % 14.29 % 2.60 % 1.50 15.11 %
Akcie INN N/A N/A -38.94 % -64.86 % -13.11 % 1.07 -61.14 %
Akcie SPG 30.49 3.31 -11.92 % 122.92 % 53.53 % 14.79 24.15 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie HASI

Jméno Obchod Cena Objem
Steven Chuslo
General Counsel and EVP
Nákup
19 Mar 2020
$16.93 $84,650
Michael T. Eckhart
Director
Nákup
26 Mar 2020
$20.61 $20,610
J Brendan Herron
EVP
Prodej
7 May 2020
$27.75 $548,063
Nathaniel Rose
EVP and CIO
Prodej
11 May 2020
$29.03 $290,300
Daniel K. Mc Mahon
EVP
Prodej
27 May 2020
$30.19 $211,330
Daniel K. Mc Mahon
EVP
Prodej
14 Aug 2020
$38.35 $383,500
Nathaniel Rose
EVP and CIO
Prodej
9 Nov 2020
$49.51 $529,608
Jeffrey Eckel
President and CEO
Prodej
10 Nov 2020
$48.63 $7,294,500
Steven Chuslo
General Counsel and EVP
Prodej
8 Dec 2020
$55.45 $2,218,000

Diskuze k akciím HASI