Graf Akcie HBIO (Harvard Bioscience Inc.). Diskuze k akciím HBIO. Aktuální informace HBIO.

Základní informace o společnosti Harvard Bioscience Inc. (Akcie HBIO)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 274.3M
Hodnota podniku (EV) N/A
Tržby 111.207M
EBITDA N/A
Zisk -2.79
Růst v tržbách Q/Q 25.27 %
Růst v tržbách Y/Y 5.44 %
P/E (Cena vůči ziskům) 0.00
Forward P/E 0.13
EV/Sales 2.96
EV/EBITDA N/A
EV/EBIT N/A
PEG 0.92
Price/Sales 2.47
P/FCF 57.66
Price/Book 3.58
Účetní hodnota na akcii 1.91
Hotovost na akcii 0.21
FCF vůči ceně 1.73 %
Počet zaměstnanců 444
Tržba na zaměstnance 250.466k
Profit margin -7.65 %
Operating margin 2.48 %
Gross margin 56.85 %
EBIT margin -0.17 %
EBITDA margin 9.37 %
EPS - Zisk na akcii N/A
EPS - Kvartální růst 20.00 %
EPS - Očekávaný růst příští rok 50.00 %
Return on assets -1.83 %
Return on equity -3.61 %
ROIC -1.53 %
ROCE -0.15 %
Dluhy/Equity 1.04
Čistý dluh/EBITDA 22.08
Current ratio 2.30
Quick Ratio 1.24
Volatilita 4.41
Beta 1.23
RSI 40.18
Cílová cena analytiků 5
Známka akcie (dle analytiků) 1.00
Insider ownership 10.98 %
Institutional ownership 73.84 %
Počet akcií 40.763M
Procento shortovaných akcií 2.08 %
Short ratio 3.49 %
Dividenda N/A
Procentuální dividenda N/A %
Dividenda/Zisk N/A %
Obchodovaná od 2000
Země United States

Finanční výsledky akcie HBIO

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$116.176$120.774$77.407$104.521$108.664$108.663
Cost Of Goods Sold$51.854$57.593$38.237$56.106$59.941$59.319
Gross Profit$64.322$63.181$39.17$48.415$48.723$49.344
Research And Development Expenses$10.715$10.988$5.645$5.392$6.42$4.88
SG&A Expenses$46.024$45.825$32.607$41.436$40.409$35.051
Other Operating Income Or Expenses$-1.46--$-1.866-$0.81
Operating Expenses$115.799$119.79$78.042$107.518$110.377$102.045
Operating Income$0.377$0.984$-0.635$-2.997$-1.713$6.618
Total Non-Operating Income/Expense$-5.879$-8.959$-1.986$-0.081$-1.895$-2.201
Pre-Tax Income$-5.502$-7.975$-2.621$-3.078$-3.608$4.417
Income Taxes$-0.815$-3.676$-0.605$1.229$15.431$2.062
Income After Taxes$-4.687$-4.299$-2.016$-4.307$-19.039$2.355
Other Income------
Income From Continuous Operations$-4.687$-4.299$-2.016$-4.307$-19.039$2.355
Income From Discontinued Operations-$1.377$1.151---
Net Income$-4.687$-2.922$-0.865$-4.307$-19.039$2.355
EBITDA$8.495$9.483$3.21$1.368$2.946$10.557
EBIT$0.377$0.984$-0.635$-2.997$-1.713$6.618
Basic Shares Outstanding383635343432
Shares Outstanding383635343433
Basic EPS$-0.12$-0.08$-0.02$-0.13$-0.57$0.07
EPS - Earnings Per Share$-0.12$-0.08$-0.02$-0.13$-0.57$0.07
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio2.11652.26893.38543.11432.6163.1528
Long-term Debt / Capital0.36480.39850.09990.13610.17420.147
Debt/Equity Ratio0.65880.73490.14520.19040.24140.2247
Gross Margin55.36652.313450.602746.320844.838245.4101
Operating Margin0.32450.8148-0.8203-2.8674-1.57646.0904
EBIT Margin0.32450.8148-0.8203-2.8674-1.57646.0904
EBITDA Margin7.31227.85194.14691.30882.71119.7154
Pre-Tax Profit Margin-4.7359-6.6032-3.386-2.9449-3.32034.0649
Net Profit Margin-4.0344-2.4194-1.1175-4.1207-17.5212.1673
Asset Turnover0.70470.71630.70790.96990.90520.7995
Inventory Turnover Ratio2.35052.29572.26952.81162.68282.8892
Receiveable Turnover5.61135.62714.52915.24685.0735.2034
Days Sales In Receivables65.047564.864980.589869.566671.949370.1462
ROE - Return On Equity-5.7373-5.1968-2.492-5.9657-24.53542.4668
Return On Tangible Equity33.2621.1315-6.0559-27.8158-125.70317.0846
ROA - Return On Assets-2.8428-2.5496-1.8436-3.9967-15.85921.7327
ROI - Return On Investment-3.6443-3.1257-2.2429-5.1538-20.26142.1042
Book Value Per Share2.13932.21312.31022.09622.28372.9318
Operating Cash Flow Per Share0.13370.0487-0.12690.1363-0.10990.0037
Free Cash Flow Per Share0.12850.0469-0.10990.182-0.17180.0264

Porovnání s konkurencí: Akcie HBIO

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
HBIO 0.00 0.92 5.44 % 50.00 % -3.61 % 3.58 -7.65 %
Akcie A 47.31 2.75 17.60 % 19.39 % 20.38 % 9.54 13.47 %
Akcie BDX 37.68 1.84 17.61 % -12.90 % 8.04 % 2.97 5.11 %
Akcie BIO 5.31 4.34 25.56 % -18.67 % 39.56 % 2.18 149.52 %
Akcie BRKR 49.83 1.73 14.97 % 4.76 % 24.47 % 12.02 7.94 %
Akcie DHR 39.43 2.52 52.55 % 25.00 % 13.95 % 5.36 16.36 %
Akcie GE N/A 0.25 -0.81 % 12.50 % -7.19 % 25.37 7.16 %
Akcie A 47.31 2.75 17.60 % 19.39 % 20.38 % 9.54 13.47 %
Akcie JNJ 23.93 1.67 10.79 % 7.27 % 27.01 % 6.67 17.82 %
Akcie PKI 16.04 36.30 63.10 % -21.05 % 31.09 % 5.06 19.24 %
Akcie TMO 26.53 7.52 45.73 % -18.29 % 24.87 % 6.60 19.79 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie HBIO

Jméno Obchod Cena Objem
Robert E. Gagnon
Chief Financial Officer
Prodej
29 Aug 2018
$5.77 $51,290
James W Green
Chief Executive Officer
Nákup
29 Aug 2018
$5.74 $14,350
Jeffrey Duchemin
Chief Executive Officer
Prodej
10 Apr 2019
$4.51 $86,398
Katherine A. Eade
Director
Nákup
9 Aug 2019
$2.48 $98,989
James W Green
Chief Executive Officer
Nákup
16 Aug 2019
$2.49 $24,900
Thomas W Loewald
Director
Nákup
20 Aug 2019
$2.53 $50,600
Bertrand Loy
Director
Nákup
11 Sep 2019
$3.05 $104,490
Bertrand Loy
Director
Nákup
8 Nov 2019
$2.56 $92,544
James W Green
Chief Executive Officer
Nákup
11 Nov 2019
$2.61 $26,100
James W Green
Chief Executive Officer
Nákup
7 May 2020
$2.53 $25,300
Alan I Edrick
Director
Nákup
12 Jun 2020
$2.63 $52,600

Diskuze k akciím HBIO