Graf Akcie HLG (Hailiang Education Group Inc). Diskuze k akciím HLG. Aktuální informace HLG.

Základní informace o společnosti Hailiang Education Group Inc (Akcie HLG)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 795M
Hodnota podniku (EV) N/A
Tržby N/A
EBITDA N/A
Zisk 0
Růst v tržbách Q/Q 89.13 %
Růst v tržbách Y/Y N/A %
P/E (Cena vůči ziskům) 18.47
Forward P/E N/A
EV/Sales 0.32
EV/EBITDA N/A
EV/EBIT 24.77
PEG N/A
Price/Sales 2.90
P/FCF N/A
Price/Book 2.61
Účetní hodnota na akcii 11.83
Hotovost na akcii 8.30
FCF vůči ceně N/A %
Počet zaměstnanců 0
Tržba na zaměstnance N/A
Profit margin 25.01 %
Operating margin 33.56 %
Gross margin 33.69 %
EBIT margin 32.75 %
EBITDA margin 5.65 %
EPS - Zisk na akcii 1.67
EPS - Kvartální růst N/A %
EPS - Očekávaný růst příští rok N/A %
Return on assets 13.32 %
Return on equity 20.88 %
ROIC 13.41 %
ROCE 22.16 %
Dluhy/Equity 0.37
Čistý dluh/EBITDA N/A
Current ratio 1.60
Quick Ratio 1.55
Volatilita 4.38
Beta 0.30
RSI 32.77
Cílová cena analytiků 1
Známka akcie (dle analytiků) 2.00
Insider ownership 0.00 %
Institutional ownership 0.77 %
Počet akcií 25.778M
Procento shortovaných akcií 0.00 %
Short ratio 3.07 %
Dividenda N/A
Procentuální dividenda N/A %
Dividenda/Zisk N/A %
Obchodovaná od 2015
Země China

Finanční výsledky akcie HLG

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$210.826$219.607$179.729$125.264$101.772$83.293-
Cost Of Goods Sold$139.808$150.441$123.678$94.797$76.455$54.127-
Gross Profit$71.018$69.166$56.05$30.467$25.317$29.166-
Research And Development Expenses-------
SG&A Expenses$14.851$14.308$13.512$7.782$9.413$7.908-
Other Operating Income Or Expenses$10.349$3.677$0.567$0.929$-1.327$0.398-
Operating Expenses$144.309$161.072$136.624$101.651$87.195$61.636-
Operating Income$66.516$58.535$43.105$23.613$14.577$21.656-
Total Non-Operating Income/Expense$2.952$3.653$2.573$1.012$0.895$1.157-
Pre-Tax Income$69.468$62.188$45.678$24.625$15.472$22.813-
Income Taxes$17.338$15.927$10.189----
Income After Taxes$52.13$46.262$35.49$24.625$15.472$22.813-
Other Income-------
Income From Continuous Operations$52.13$46.262$35.49$24.625$15.472$22.813-
Income From Discontinued Operations-------
Net Income$52.732$42.986$34.212$24.625$15.472$22.813-
EBITDA$90.098$78.096$60.562$39.929$24.844$25.893-
EBIT$66.516$58.535$43.105$23.613$14.577$21.656-
Basic Shares Outstanding262626262623-
Shares Outstanding262626262623-
Basic EPS$2.05$1.66$1.33$0.96$0.60$1.00-
EPS - Earnings Per Share$2.05$1.66$1.33$0.96$0.60$1.00-
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio2.11082.19842.04881.99431.43681.858
Long-term Debt / Capital0.0091-----
Debt/Equity Ratio0.0101-----
Gross Margin33.685731.495331.186124.32224.87635.0162
Operating Margin31.550326.654523.983518.850614.322826.0001
EBIT Margin31.550326.654523.983518.850614.322826.0001
EBITDA Margin42.735635.561733.696131.876224.411531.087
Pre-Tax Profit Margin32.950428.317925.41519.658315.202327.3888
Net Profit Margin25.012319.574119.035219.658315.202327.3888
Asset Turnover0.53160.59890.62040.60990.57730.6003
Inventory Turnover Ratio------
Receiveable Turnover19.343516.351712.29247.566556.53072298.156
Days Sales In Receivables18.869422.321929.693248.23916.45670.1588
ROE - Return On Equity18.007918.693517.298515.22710.788320.2051
Return On Tangible Equity18.916719.863918.38316.41311.817422.8661
ROA - Return On Assets13.14612.616512.250411.99018.776316.4421
ROI - Return On Investment17.843618.693517.298515.22710.788320.2051
Book Value Per Share11.22999.60027.95886.29245.584.9492
Operating Cash Flow Per Share-1.54540.41821.86590.3278-0.36351.6748
Free Cash Flow Per Share-1.70090.48961.96111.8035-1.64610.8597

Porovnání s konkurencí: Akcie HLG

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
HLG 18.47 N/A N/A % N/A % 20.88 % 2.61 25.01 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie HLG

Jméno Obchod Cena Objem

Diskuze k akciím HLG