Graf Akcie HNGR (Hanger Inc). Diskuze k akciím HNGR. Aktuální informace HNGR.

Základní informace o společnosti Hanger Inc (Akcie HNGR)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 741.75M
Hodnota podniku (EV) 1.27B
Tržby 1.052B
EBITDA 97.476M
Zisk 29.715M
Růst v tržbách Q/Q 20.30 %
Růst v tržbách Y/Y 0.44 %
P/E (Cena vůči ziskům) 24.23
Forward P/E N/A
EV/Sales 1.21
EV/EBITDA 13.05
EV/EBIT 19.97
PEG N/A
Price/Sales 0.71
P/FCF 15.94
Price/Book 14.63
Účetní hodnota na akcii 1.29
Hotovost na akcii 3.67
FCF vůči ceně 6.27 %
Počet zaměstnanců 4,700
Tržba na zaměstnance 223.886k
Profit margin 3.81 %
Operating margin 6.11 %
Gross margin 33.42 %
EBIT margin 6.05 %
EBITDA margin 9.26 %
EPS - Zisk na akcii 0.78
EPS - Kvartální růst -22.86 %
EPS - Očekávaný růst příští rok 35.00 %
Return on assets 3.19 %
Return on equity 60.52 %
ROIC 7.95 %
ROCE 8.96 %
Dluhy/Equity 17.65
Čistý dluh/EBITDA 22.09
Current ratio 1.42
Quick Ratio 1.04
Volatilita 3.42
Beta 1.20
RSI 23.31
Cílová cena analytiků 23
Známka akcie (dle analytiků) N/A
Insider ownership N/A %
Institutional ownership N/A %
Počet akcií 38.69M
Procento shortovaných akcií 4.61 %
Short ratio 8.56 %
Dividenda N/A
Procentuální dividenda N/A %
Dividenda/Zisk N/A %
Obchodovaná od 1986
Země United States

Finanční výsledky akcie HNGR

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$1,098.046$1,048.76$1,040.769$1,042.054$1,067.172$1,012.1
Cost Of Goods Sold-----$324.284
Gross Profit$1,098.046$1,048.76$1,040.769$1,042.054$1,067.172$687.816
Research And Development Expenses------
SG&A Expenses$118.065$109.552$109.342$106.438$111.761$86.115
Other Operating Income Or Expenses$-878.628$-843.106$-911.118$-962.029$-1,258.67$-535.492
Operating Expenses$1,032.618$989.113$1,059.719$1,113.354$1,416.774$984.82
Operating Income$65.428$59.647$-18.95$-71.3$-349.602$27.28
Total Non-Operating Income/Expense$-34.949$-55.267$-58.424$-52.016$-37.129$-28.277
Pre-Tax Income$30.479$4.38$-77.374$-123.316$-386.731$-0.997
Income Taxes$2.954$5.238$27.297$-15.91$-67.614$2.023
Income After Taxes$27.525$-0.858$-104.671$-107.406$-319.117$-3.02
Other Income------
Income From Continuous Operations$27.525$-0.858$-104.671$-107.406$-319.117$-3.02
Income From Discontinued Operations---$0.935$-7.974$-15.946
Net Income$27.525$-0.858$-104.671$-106.471$-327.091$-18.966
EBITDA$102.976$98.939$29.185$-21.492$-299.888$68.872
EBIT$65.428$59.647$-18.95$-71.3$-349.602$27.28
Basic Shares Outstanding373736363635
Shares Outstanding383736363635
Basic EPS$0.74$-0.02$-2.89$-2.96$-9.18$-0.54
EPS - Earnings Per Share$0.72$-0.02$-2.89$-2.96$-9.18$-0.54
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio1.51461.90281.45661.27891.6421.8748
Long-term Debt / Capital0.9811.04571.06710.8710.76440.5094
Debt/Equity Ratio52.4908-23.2929-16.05167.22553.42781.094
Gross Margin10010010010010067.9593
Operating Margin5.95865.6874-1.8208-6.8423-32.75972.6954
EBIT Margin5.95865.6874-1.8208-6.8423-32.75972.6954
EBITDA Margin9.37819.43392.8042-2.0625-28.10126.8049
Pre-Tax Profit Margin2.77570.4176-7.4343-11.8339-36.2389-0.0985
Net Profit Margin2.5067-0.0818-10.0571-10.2174-30.6503-1.8739
Asset Turnover1.30371.49181.62511.381.09670.7772
Inventory Turnover Ratio-----4.5987
Receiveable Turnover6.89047.26466.52836.60525.09815.8084
Days Sales In Receivables52.972350.243455.910755.259371.595262.8402
ROE - Return On Equity289.61473.9135373.1453-164.1942-193.1163-0.6246
Return On Tangible Equity-11.43580.363342.491549.4491146.70431.0595
ROA - Return On Assets3.268-0.122-16.344-14.224-32.7944-0.2319
ROI - Return On Investment5.5091-0.1787-25.0483-21.1796-45.504-0.3064
Book Value Per Share0.2537-0.5938-0.77121.8154.627313.6596
Operating Cash Flow Per Share-0.58991.3059-1.09290.25280.2648-0.7826
Free Cash Flow Per Share-0.8151.2204-0.98580.59610.3085-0.9974

Porovnání s konkurencí: Akcie HNGR

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
HNGR 24.23 N/A 0.44 % 35.00 % 60.52 % 14.63 3.81 %
Akcie HNGR 24.23 N/A 0.44 % 35.00 % 60.52 % 14.63 3.81 %
Akcie USPH 45.30 6.94 6.82 % 87.18 % 16.19 % 4.91 8.32 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie HNGR

Jméno Obchod Cena Objem
Thomas E Hartman
SVP and General Counsel
Prodej
12 Nov 2018
$19.89 $119,340
Vinit K Asar
President and CEO
Nákup
10 May 2019
$18.98 $51,246
Jay C Wendt
President, Products, and Services
Prodej
9 Aug 2019
$19.43 $55,570
James H Campbell
SVP and Chief Clinical Officer
Prodej
11 Nov 2019
$23.81 $69,644
Thomas E Kiraly
EVP and Chief Financial Officer
Option
11 Nov 2019
$12.77 $801,675
Jay C Wendt
President, Products, and Services
Option
18 Nov 2019
$12.77 $253,165

Diskuze k akciím HNGR