Graf Akcie HR (Healthcare Realty Trust, Inc.). Diskuze k akciím HR. Aktuální informace HR.

Základní informace o společnosti Healthcare Realty Trust, Inc. (Akcie HR)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 4.46B
Hodnota podniku (EV) 4.47B
Tržby 512.894M
EBITDA 220.027M
Zisk 39.485M
Růst v tržbách Q/Q 6.25 %
Růst v tržbách Y/Y 4.71 %
P/E (Cena vůči ziskům) 124.58
Forward P/E 0.49
EV/Sales 8.71
EV/EBITDA 20.30
EV/EBIT 47.64
PEG 11.42
Price/Sales 8.70
P/FCF 97.42
Price/Book 2.29
Účetní hodnota na akcii 14.14
Hotovost na akcii N/A
FCF vůči ceně 1.28 %
Počet zaměstnanců 308
Tržba na zaměstnance 1665000
Profit margin 14.45 %
Operating margin 15.46 %
Gross margin 60.67 %
EBIT margin 18.28 %
EBITDA margin 42.90 %
EPS - Zisk na akcii 0.26
EPS - Kvartální růst -71.43 %
EPS - Očekávaný růst příští rok 66.67 %
Return on assets 1.03 %
Return on equity 1.99 %
ROIC 3.48 %
ROCE 2.37 %
Dluhy/Equity 0.96
Čistý dluh/EBITDA 29.97
Current ratio 0.95
Quick Ratio 0.15
Volatilita 2.07
Beta 0.82
RSI 65.43
Cílová cena analytiků 32
Známka akcie (dle analytiků) 2.36
Insider ownership N/A %
Institutional ownership N/A %
Počet akcií 145.53M
Procento shortovaných akcií 5.45 %
Short ratio 5.59 %
Dividenda 1.21
Procentuální dividenda 3.74 %
Dividenda/Zisk 464.42 %
Obchodovaná od 1993
Země United States

Finanční výsledky akcie HR

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$499.629$470.298$450.389$424.737$411.955$388.471
Cost Of Goods Sold$196.514$180.005$170.506$157.252$146.529$140.195
Gross Profit$303.115$290.293$279.883$267.485$265.426$248.276
Research And Development Expenses------
SG&A Expenses$30.704$34.826$34.511$32.992$31.309$24.716
Other Operating Income Or Expenses$-2.561$-1.742$-0.798$-2.339$-4.475$-2.016
Operating Expenses$420.214$394.432$370.016$335.055$310.003$283.541
Operating Income$79.415$75.866$80.373$89.682$101.952$104.93
Total Non-Operating Income/Expense$-7.22$-36.681$-10.602$-66.59$-16.381$-46.094
Pre-Tax Income$72.195$39.185$69.771$23.092$85.571$58.836
Income Taxes------
Income After Taxes$72.195$39.185$69.771$23.092$85.571$58.836
Other Income------
Income From Continuous Operations$72.195$39.185$69.771$23.092$85.571$58.836
Income From Discontinued Operations-----$10.6
Net Income$70.112$37.11$67.451$20.943$85.571$69.436
EBITDA$271.986$255.275$244.812$231.458$232.993$215.693
EBIT$79.415$75.866$80.373$89.682$101.952$104.93
Basic Shares Outstanding13412812311810999
Shares Outstanding134128123118109100
Basic EPS$0.52$0.29$0.55$0.18$0.79$0.70
EPS - Earnings Per Share$0.52$0.29$0.55$0.18$0.78$0.70
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio------
Long-term Debt / Capital0.45420.42980.43950.41770.43330.5342
Debt/Equity Ratio0.83230.75370.78410.71730.76471.1466
Gross Margin------
Operating Margin15.894816.131517.845221.114724.748327.011
EBIT Margin15.894816.131517.845221.114724.748327.011
EBITDA Margin54.437654.279454.355754.494456.557955.5236
Pre-Tax Profit Margin14.44978.33215.49135.436820.771915.1455
Net Profit Margin14.03287.890714.97624.930820.771917.8742
Asset Turnover0.13110.1320.14110.1330.13550.1382
Inventory Turnover Ratio------
Receiveable Turnover------
Days Sales In Receivables------
ROE - Return On Equity3.70542.06244.06441.29015.17544.7344
Return On Tangible Equity3.70542.06244.06441.29015.17544.7344
ROA - Return On Assets1.89381.09952.18630.72312.81422.0936
ROI - Return On Investment2.02231.1762.27810.75132.93272.2055
Book Value Per Share13.968214.104913.702614.30414.202512.2418
Operating Cash Flow Per Share1.8439-0.02510.16590.1403-0.15880.246
Free Cash Flow Per Share1.4587-2.44121.43920.1898-1.65530.7047

Porovnání s konkurencí: Akcie HR

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
HR 124.58 11.42 4.71 % 66.67 % 1.99 % 2.29 14.45 %
Akcie BXMT 12.28 N/A 6.71 % -3.17 % 9.88 % 1.23 31.86 %
Akcie CLI N/A 3.70 31.24 % -67.35 % -3.00 % 1.15 -16.39 %
Akcie IRET 0.03 N/A N/A % -115.94 % 11.26 % 0.00 28.70 %
Akcie LXP 15.49 12.04 4.50 % -80.00 % 13.21 % 2.09 55.47 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie HR

Jméno Obchod Cena Objem
John Knox Singleton
Director
Prodej
12 Dec 2018
$30.18 $410,237
Robert E Hull
EVP - Investments
Prodej
21 Dec 2018
$29.67 $136,482
John M Jr Bryant
Executive Vice President and GC
Prodej
23 May 2019
$32.08 $419,574
Robert E Hull
EVP - Investments
Prodej
9 Dec 2019
$33.57 $53,913
Bruce D Sullivan
Director
Prodej
10 Dec 2019
$33.49 $66,980
Todd J Meredith
President and CEO
Prodej
12 Dec 2019
$32.38 $453,320
Todd J Meredith
President and CEO
Prodej
18 Dec 2019
$32.58 $316,254
Robert E Hull
EVP - Investments
Prodej
10 Mar 2020
$36.25 $58,580
Edward Hall Braman
Director
Nákup
10 Aug 2020
$29.01 $101,535
Edward Hall Braman
Director
Nákup
19 Aug 2020
$27.85 $55,700
Amanda L Callaway
SVP and Chief Accounting Officer
Prodej
14 Dec 2020
$30.02 $9,516

Diskuze k akciím HR