Graf Akcie KOP (Koppers Holdings Inc). Diskuze k akciím KOP. Aktuální informace KOP.

Základní informace o společnosti Koppers Holdings Inc (Akcie KOP)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 692.24M
Hodnota podniku (EV) 1.39B
Tržby 1.679B
EBITDA 235.8M
Zisk 147M
Růst v tržbách Q/Q 1.01 %
Růst v tržbách Y/Y -1.61 %
P/E (Cena vůči ziskům) 4.81
Forward P/E 0.26
EV/Sales 0.83
EV/EBITDA 5.88
EV/EBIT 6.25
PEG 0.35
Price/Sales 0.41
P/FCF 16.52
Price/Book 2.03
Účetní hodnota na akcii 16.51
Hotovost na akcii 1.86
FCF vůči ceně 6.05 %
Počet zaměstnanců 921
Tržba na zaměstnance 1823000
Profit margin 7.31 %
Operating margin 10.82 %
Gross margin 21.59 %
EBIT margin 13.21 %
EBITDA margin 14.04 %
EPS - Zisk na akcii 6.95
EPS - Kvartální růst 11.02 %
EPS - Očekávaný růst příští rok -25.00 %
Return on assets 9.11 %
Return on equity 41.65 %
ROIC 12.19 %
ROCE 15.74 %
Dluhy/Equity 3.67
Čistý dluh/EBITDA 14.59
Current ratio 2.30
Quick Ratio 1.21
Volatilita 3.24
Beta 1.37
RSI 59.32
Cílová cena analytiků 34
Známka akcie (dle analytiků) N/A
Insider ownership 3.50 %
Institutional ownership 92.39 %
Počet akcií 21.339M
Procento shortovaných akcií 2.99 %
Short ratio 3.27 %
Dividenda 0.00
Procentuální dividenda 0.00 %
Dividenda/Zisk 0.00 %
Obchodovaná od 2006
Země United States

Finanční výsledky akcie KOP

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$1,669.1$1,637$1,562.7$1,475.5$1,416.2$1,626.9
Cost Of Goods Sold$1,308.7$1,306.3$1,260.9$1,153.4$1,126.2$1,366.7
Gross Profit$360.4$330.7$301.8$322.1$290$260.2
Research And Development Expenses------
SG&A Expenses$143.1$148.3$158.2$132.5$125.7$124.6
Other Operating Income Or Expenses--$-8.3-$2.1$3.2
Operating Expenses$1,512.4$1,512$1,478.3$1,351.9$1,322.8$1,656.5
Operating Income$156.7$125$84.4$123.6$93.4$-29.6
Total Non-Operating Income/Expense$-46.6$-61.3$-53.2$-63.3$-54.9$-50.5
Pre-Tax Income$110.1$63.7$31.2$60.3$38.5$-80.1
Income Taxes$21-$25.7$29$11.4$-4.2
Income After Taxes$89.1$63.7$5.5$31.3$27.1$-75.9
Other Income------
Income From Continuous Operations$89.1$63.7$5.5$31.3$27.1$-75.9
Income From Discontinued Operations$31.9$3.7$23.7$-0.8$0.6$-0.1
Net Income$122$66.6$23.4$29.1$29.3$-72
EBITDA$210.8$180.1$135.2$173.4$146.3$29.4
EBIT$156.7$125$84.4$123.6$93.4$-29.6
Basic Shares Outstanding212121212121
Shares Outstanding212121222121
Basic EPS$5.81$3.22$1.12$1.40$1.42$-3.51
EPS - Earnings Per Share$5.71$3.16$1.10$1.32$1.39$-3.51
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio1.93261.75391.80881.80191.49471.584
Long-term Debt / Capital0.68880.84880.93590.86280.94711.0185
Debt/Equity Ratio2.24255.678614.78216.398919.1445-58.25
Gross Margin21.592520.201619.312721.829920.477315.9936
Operating Margin9.38837.63595.40098.37686.5951-1.8194
EBIT Margin9.38837.63595.40098.37686.5951-1.8194
EBITDA Margin12.629611.00188.651711.75210.33051.8071
Pre-Tax Profit Margin6.59643.89131.99654.08682.7185-4.9235
Net Profit Margin7.30934.06841.49741.97222.0689-4.4256
Asset Turnover1.04411.04631.0561.22941.30231.4619
Inventory Turnover Ratio4.42434.52794.42894.86874.92446.0367
Receiveable Turnover9.467410.05538.11799.170310.072610.1936
Days Sales In Receivables38.553436.299344.962339.802436.237135.8068
ROE - Return On Equity25.751440.13868.20929.584178.3237612.0966
Return On Tangible Equity-87.6969-20.8306-1.3174-14.7642-9.227121.3743
ROA - Return On Assets5.57364.07130.37162.60792.492-6.82
ROI - Return On Investment8.0146.06840.52594.05764.1412-11.3284
Book Value Per Share16.39897.6283.26055.09191.6743-0.6032
Operating Cash Flow Per Share0.47371.8012-0.9557-1.0483-0.54124.482
Free Cash Flow Per Share-1.02625.1794-3.0315-1.7465-0.92986.5958

Porovnání s konkurencí: Akcie KOP

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
KOP 4.81 0.35 -1.61 % -25.00 % 41.65 % 2.03 7.31 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie KOP

Jméno Obchod Cena Objem

Diskuze k akciím KOP