Graf Akcie LECO (Lincoln Electric Holdings, Inc.). Diskuze k akciím LECO. Aktuální informace LECO.

Základní informace o společnosti Lincoln Electric Holdings, Inc. (Akcie LECO)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 8.26B
Hodnota podniku (EV) 8.29B
Tržby 2.946B
EBITDA 485.454M
Zisk 293.839M
Růst v tržbách Q/Q 39.90 %
Růst v tržbách Y/Y 6.75 %
P/E (Cena vůči ziskům) 28.10
Forward P/E 6.86
EV/Sales 2.81
EV/EBITDA 17.07
EV/EBIT 21.20
PEG 1.39
Price/Sales 2.69
P/FCF 25.32
Price/Book 10.03
Účetní hodnota na akcii 13.84
Hotovost na akcii 4.51
FCF vůči ceně 3.95 %
Počet zaměstnanců 10,700
Tržba na zaměstnance 275.342k
Profit margin 7.76 %
Operating margin 13.14 %
Gross margin 32.81 %
EBIT margin 13.27 %
EBITDA margin 16.48 %
EPS - Zisk na akcii 4.94
EPS - Kvartální růst 108.75 %
EPS - Očekávaný růst příští rok 40.00 %
Return on assets 12.50 %
Return on equity 37.17 %
ROIC 12.21 %
ROCE 21.52 %
Dluhy/Equity 1.93
Čistý dluh/EBITDA 4.20
Current ratio 1.78
Quick Ratio 1.09
Volatilita 2.07
Beta 0.93
RSI 61.00
Cílová cena analytiků 111
Známka akcie (dle analytiků) 2.50
Insider ownership 2.27 %
Institutional ownership 75.88 %
Počet akcií 59.387M
Procento shortovaných akcií 1.44 %
Short ratio 3.90 %
Dividenda 1.53
Procentuální dividenda 1.10 %
Dividenda/Zisk 30.97 %
Obchodovaná od 1995
Země United States

Finanční výsledky akcie LECO

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$2,655.4$3,003.272$3,028.674$2,624.431$2,274.614$2,535.791
Cost Of Goods Sold$1,784.059$1,995.685$2,000.153$1,749.324$1,488.055$1,694.647
Gross Profit$871.341$1,007.587$1,028.521$875.107$786.559$841.144
Research And Development Expenses------
SG&A Expenses$543.802$621.489$627.697$541.225$468.597$496.748
Other Operating Income Or Expenses$-45.468$-15.188$-25.285$43.06$-34.348$-19.958
Operating Expenses$2,373.329$2,632.362$2,653.135$2,247.489$1,991$2,354.091
Operating Income$282.071$370.91$375.539$376.942$283.614$181.7
Total Non-Operating Income/Expense$-18.031$-2.417$-6.879$-10.706$-6.226$-11.913
Pre-Tax Income$264.04$368.493$368.66$366.236$277.388$169.787
Income Taxes$57.896$75.41$81.667$118.761$79.015$42.375
Income After Taxes$206.144$293.083$286.993$247.475$198.373$127.412
Other Income------
Income From Continuous Operations$206.144$293.083$286.993$247.475$198.373$127.412
Income From Discontinued Operations------
Net Income$206.115$293.109$287.066$247.503$198.399$127.478
EBITDA$362.563$452.397$447.885$445.057$348.687$245.707
EBIT$282.071$370.91$375.539$376.942$283.614$181.7
Basic Shares Outstanding606265666774
Shares Outstanding606366676875
Basic EPS$3.46$4.73$4.42$3.76$2.94$1.72
EPS - Earnings Per Share$3.42$4.68$4.37$3.71$2.91$1.70
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio2.02451.912.32.59792.68922.5289
Long-term Debt / Capital0.47520.46510.44180.43020.4970.2731
Debt/Equity Ratio0.90880.91230.79160.75740.99070.3803
Gross Margin32.813933.549633.959533.344634.579933.1709
Operating Margin10.622512.350212.399514.362812.46877.1654
EBIT Margin10.622512.350212.399514.362812.46877.1654
EBITDA Margin13.653815.063514.788216.958215.32959.6896
Pre-Tax Profit Margin9.943512.269712.172313.954912.1956.6956
Net Profit Margin7.76219.75979.47839.43078.72235.0271
Asset Turnover1.14731.26661.28891.09051.17041.4213
Inventory Turnover Ratio4.67945.06845.52795.01725.82626.1416
Receiveable Turnover7.10988.01627.63116.63948.30179.5793
Days Sales In Receivables51.337945.532647.830554.974543.966838.1029
ROE - Return On Equity26.085935.782132.333926.540227.853313.6643
Return On Tangible Equity64.378696.354462.614143.384856.645820.4112
ROA - Return On Assets8.906812.360112.213410.283410.20737.1412
ROI - Return On Investment13.690919.138518.048315.121414.01039.9324
Book Value Per Share--13.967714.200610.844413.1901
Operating Cash Flow Per Share-0.60281.4234-0.01320.43860.4067-0.8361
Free Cash Flow Per Share-0.49881.29370.04790.26320.3353-0.7866

Porovnání s konkurencí: Akcie LECO

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
LECO 28.10 1.39 6.75 % 40.00 % 37.17 % 10.03 7.76 %
Akcie CFX 75.55 0.97 10.33 % 34.15 % 2.43 % 1.82 1.39 %
Akcie HURC 206.50 N/A 13.17 % N/A % 0.46 % 0.94 -3.66 %
Akcie ITW 26.45 1.80 9.91 % 14.75 % 84.29 % 21.99 16.77 %
Akcie KMT 56.69 N/A -2.33 % 1,200.00 % 4.26 % 2.32 2.96 %
Akcie SWK 15.86 1.37 22.99 % -11.07 % 16.48 % 2.62 8.49 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie LECO

Jméno Obchod Cena Objem
Michele R Kuhrt
EVP and CHRO
Option
11 Aug 2020
$47.91 $136,544
Douglas S Lance
SVP, Pres, and North Americas Weld
Prodej
12 Aug 2020
$98.24 $268,588
Michele R Kuhrt
EVP and CHRO
Prodej
27 Aug 2020
$97.64 $488,200
Christopher L Mapes
Chairman, President, and CEO
Option
2 Nov 2020
$47.91 $2,274,767
Michael J Whitehead
SVP, President, and Global Automat
Prodej
4 Nov 2020
$105.37 $553,193
William E Iii Macdonald
Director
Prodej
12 Nov 2020
$111.31 $556,550
Geoffrey P Allman
SVP, Strategy, and Business Devel
Option
13 Nov 2020
$69.67 $207,617
David J Nangle
EVP; Pres Harris Products Gr.
Prodej
17 Nov 2020
$116.00 $614,800
Jennifer I Ansberry
EVP, General Counsel, and Secy
Option
20 Nov 2020
$70.11 $462,866
Steven B Hedlund
EVP, Pres Amer., and Inter'l
Option
3 Dec 2020
$71.30 $417,818
Thomas A Flohn
SVP; Pres and Intern'l Welding
Option
7 Dec 2020
$71.30 $368,621

Diskuze k akciím LECO