Graf Akcie LEE (Lee Enterprises, Inc.). Diskuze k akciím LEE. Aktuální informace LEE.

Základní informace o společnosti Lee Enterprises, Inc. (Akcie LEE)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 126.94M
Hodnota podniku (EV) 600.48M
Tržby 792.503M
EBITDA 114.072M
Zisk 16.209M
Růst v tržbách Q/Q 7.65 %
Růst v tržbách Y/Y 44.12 %
P/E (Cena vůči ziskům) 7.55
Forward P/E N/A
EV/Sales 0.76
EV/EBITDA 5.26
EV/EBIT 8.11
PEG 0.99
Price/Sales 0.16
P/FCF 2.55
Price/Book -3.89
Účetní hodnota na akcii -5.55
Hotovost na akcii 5.93
FCF vůči ceně 45.27 %
Počet zaměstnanců 5,069
Tržba na zaměstnance 156.343k
Profit margin -0.50 %
Operating margin 5.67 %
Gross margin 56.75 %
EBIT margin 9.34 %
EBITDA margin 14.39 %
EPS - Zisk na akcii 2.86
EPS - Kvartální růst 40.00 %
EPS - Očekávaný růst příští rok -7.14 %
Return on assets 1.91 %
Return on equity -90.94 %
ROIC 6.89 %
ROCE 10.83 %
Dluhy/Equity -28.31
Čistý dluh/EBITDA 19.28
Current ratio 0.77
Quick Ratio 0.72
Volatilita 4.15
Beta 0.65
RSI 41.51
Cílová cena analytiků 4
Známka akcie (dle analytiků) N/A
Insider ownership 14.10 %
Institutional ownership 35.62 %
Počet akcií 5.889M
Procento shortovaných akcií 4.10 %
Short ratio 4.85 %
Dividenda 0.00
Procentuální dividenda 0.00 %
Dividenda/Zisk 0.00 %
Obchodovaná od 1978
Země United States

Finanční výsledky akcie LEE

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$618.004$509.854$543.955$566.943$614.364$648.543
Cost Of Goods Sold$267.266$205.106$224.113$238.013$255.862$269.291
Gross Profit$350.738$304.748$319.842$328.93$358.502$379.252
Research And Development Expenses------
SG&A Expenses------
Other Operating Income Or Expenses$-250.576$-189.052$-196.833$-192.145$-210.193$-224.321
Operating Expenses$567.726$435.125$458.262$477.813$510.367$539.175
Operating Income$50.278$74.729$85.693$89.13$103.997$109.368
Total Non-Operating Income/Expense$-47.435$-50.889$-54.873$-48.914$-45.802$-71.456
Pre-Tax Income$2.843$23.84$30.82$40.216$58.195$37.912
Income Taxes$4.104$7.931$-16.228$11.611$22.176$13.594
Income After Taxes$-1.261$15.909$47.048$28.605$36.019$24.318
Other Income------
Income From Continuous Operations$-1.261$15.909$47.048$28.605$36.019$24.318
Income From Discontinued Operations------
Net Income$-3.106$14.268$45.766$27.481$34.961$23.316
EBITDA$81.008$106.525$123.888$130.412$147.438$154.931
EBIT$50.278$74.729$85.693$89.13$103.997$109.368
Basic Shares Outstanding575655545353
Shares Outstanding575756555454
Basic EPS$-0.05$0.26$0.84$0.51$0.66$0.44
EPS - Earnings Per Share$-0.05$0.25$0.82$0.50$0.64$0.43
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio0.75510.9880.90820.69080.78020.7852
Long-term Debt / Capital1.05991.09381.08541.22511.2911.2924
Debt/Equity Ratio-18.1652-11.7386-12.9014-5.7729-4.633-4.5772
Gross Margin56.753459.771658.799458.018258.353458.4775
Operating Margin8.135514.656915.753715.721216.927616.8637
EBIT Margin8.135514.656915.753715.721216.927616.8637
EBITDA Margin13.10820.893222.775423.002723.998523.8891
Pre-Tax Profit Margin0.464.67585.66597.09359.47245.8457
Net Profit Margin-0.50262.79848.41364.84725.69063.5951
Asset Turnover0.71520.91830.94530.91320.92680.8672
Inventory Turnover Ratio35.474754.419239.428865.822260.174568.802
Receiveable Turnover11.749611.986412.444411.460611.96810.9344
Days Sales In Receivables31.06530.451229.330631.848330.498133.3808
ROE - Return On Equity4.2554-43.1946-129.7518-31.3607-28.2411-15.3346
Return On Tangible Equity0.2332-4.0324-11.6961-6.0356-6.8009-4.1338
ROA - Return On Assets-0.14592.86548.17644.60745.43393.2518
ROI - Return On Investment-0.25484.052611.08277.06018.21824.4843
Book Value Per Share-0.5078-0.6389-0.6346-1.6084-2.2869-2.9003
Operating Cash Flow Per Share-0.138-0.0459-0.2451-0.15550.0794-0.1464
Free Cash Flow Per Share0.1784-0.1339-0.2074-0.23390.14640.0088

Porovnání s konkurencí: Akcie LEE

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
LEE 7.55 0.99 44.12 % -7.14 % -90.94 % -3.89 -0.50 %
Akcie AHC N/A N/A -14.97 % N/A % -16.40 % 0.87 -4.45 %
Akcie DJCO 3.16 N/A 2.17 % N/A % 71.99 % 3.24 8.09 %
Akcie GCI 0.00 N/A 44.76 % -145.83 % -60.29 % 2.39 -19.69 %
Akcie NWSA 42.96 2.58 3.89 % 75.00 % 4.10 % 1.68 3.53 %
Akcie NYT 65.46 3.02 6.92 % -9.09 % 10.39 % 6.68 5.61 %
Akcie SSP 5.24 0.54 38.28 % -65.79 % 21.08 % 1.27 14.50 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie LEE

Jméno Obchod Cena Objem
James W Hopson
Vice President - Publishing
Option
25 Nov 2005
$34.24 $1,164,160
James W Hopson
Vice President - Publishing
Prodej
25 Nov 2005
$38.50 $693,000
Grant E Schermer
10% owner
Nákup
10 Jan 2008
$10.80 $54,000
Rock Capital Ltd Brown Andr...
Nákup
1 Jul 2008
$4.40 $398,116
Rock Capital Ltd Brown Andr...
Nákup
15 Sep 2008
$2.45 $646,036
Rock Capital Ltd Brown Andr...
Prodej
3 Mar 2009
$0.31 $15,759
Rock Capital Ltd Brown Andr...
Prodej
17 Mar 2009
$0.29 $1,450
Gregory P Schermer
Director
Option
8 Aug 2018
$2.95 $155,170
Gregory P Schermer
Director
Prodej
16 Aug 2018
$2.93 $154,118
William E Mayer
Director
Prodej
12 Aug 2019
$2.14 $214,000
Nancy S Donovan
Director
Prodej
19 Dec 2019
$1.33 $50,012

Diskuze k akciím LEE