Graf Akcie MKTX (MarketAxess Holdings Inc.). Diskuze k akciím MKTX. Aktuální informace MKTX.

Základní informace o společnosti MarketAxess Holdings Inc. (Akcie MKTX)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 15.18B
Hodnota podniku (EV) 16.02B
Tržby 707.15M
EBITDA 413.828M
Zisk 288.452M
Růst v tržbách Q/Q -4.58 %
Růst v tržbách Y/Y 14.96 %
P/E (Cena vůči ziskům) 52.36
Forward P/E 46.40
EV/Sales 22.66
EV/EBITDA 38.72
EV/EBIT 43.58
PEG 3.67
Price/Sales 21.47
P/FCF 74.70
Price/Book 15.89
Účetní hodnota na akcii 25.37
Hotovost na akcii N/A
FCF vůči ceně 1.34 %
Počet zaměstnanců 606
Tržba na zaměstnance 1167000
Profit margin 43.44 %
Operating margin 52.34 %
Gross margin 100.00 %
EBIT margin 51.99 %
EBITDA margin 58.52 %
EPS - Zisk na akcii 7.70
EPS - Kvartální růst -19.55 %
EPS - Očekávaný růst příští rok -9.55 %
Return on assets 20.38 %
Return on equity 29.87 %
ROIC 32.85 %
ROCE 23.90 %
Dluhy/Equity 0.39
Čistý dluh/EBITDA -3.39
Current ratio 9.51
Quick Ratio 7.98
Volatilita 2.78
Beta 0.66
RSI 35.63
Cílová cena analytiků 558
Známka akcie (dle analytiků) 2.64
Insider ownership 2.74 %
Institutional ownership 95.75 %
Počet akcií 37.983M
Procento shortovaných akcií 3.45 %
Short ratio 4.57 %
Dividenda 2.58
Procentuální dividenda 0.64 %
Dividenda/Zisk 33.51 %
Obchodovaná od 2004
Země United States

Finanční výsledky akcie MKTX

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$689.125$511.352$435.565$393.422$367.73$303.098
Cost Of Goods Sold------
Gross Profit$689.125$511.352$435.565$393.422$367.73$303.098
Research And Development Expenses------
SG&A Expenses$257.343$222.299$192.147$168.736$153.847$133.343
Other Operating Income Or Expenses$-21.058$-11.314$-7.754$-5.797$-6.06$-3.313
Operating Expenses$314.397$260.47$222.981$193.807$177.745$155.198
Operating Income$374.728$250.882$212.584$199.615$189.985$147.9
Total Non-Operating Income/Expense$-0.369$6.542$5.502$2.153$1.617-
Pre-Tax Income$374.359$257.424$218.086$201.768$191.602$147.9
Income Taxes$74.982$52.522$45.234$53.679$65.43$51.863
Income After Taxes$299.377$204.902$172.852$148.089$126.172$96.037
Other Income------
Income From Continuous Operations$299.377$204.902$172.852$148.089$126.172$96.037
Income From Discontinued Operations------
Net Income$299.377$204.902$172.852$148.089$126.172$96.037
EBITDA$417.566$283.534$235.664$218.889$207.823$166.442
EBIT$374.728$250.882$212.584$199.615$189.985$147.9
Basic Shares Outstanding373737373737
Shares Outstanding383838383838
Basic EPS$8.01$5.53$4.68$4.02$3.42$2.62
EPS - Earnings Per Share$7.85$5.40$4.57$3.89$3.34$2.55
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio3.28046.83836.46167.19027.07886.9271
Long-term Debt / Capital------
Debt/Equity Ratio------
Gross Margin100100100100100100
Operating Margin54.377449.062548.806550.738151.664348.7961
EBIT Margin54.377449.062548.806550.738151.664348.7961
EBITDA Margin60.593755.447954.105455.637256.515154.9136
Pre-Tax Profit Margin54.323850.341850.069751.285452.10448.7961
Net Profit Margin43.443140.070639.684637.641334.31131.6851
Asset Turnover0.51760.53550.62620.67690.69640.6904
Inventory Turnover Ratio------
Receiveable Turnover1.91698.24547.57047.47447.25767.4915
Days Sales In Receivables190.407544.267448.213948.833450.291848.722
ROE - Return On Equity31.346426.607528.435328.768126.959124.5799
Return On Tangible Equity42.028536.443631.704232.784231.186729.4077
ROA - Return On Assets22.485421.457324.851525.478523.894321.8743
ROI - Return On Investment31.346426.607528.435328.768126.959124.5799
Book Value Per Share25.126620.299716.149813.68312.465710.4444
Operating Cash Flow Per Share3.59791.09131.49752.0394-0.92990.4061
Free Cash Flow Per Share3.31591.43430.91221.8578-1.01140.3876

Porovnání s konkurencí: Akcie MKTX

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
MKTX 52.36 3.67 14.96 % -9.55 % 29.87 % 15.89 43.44 %
Akcie GHL 6.41 0.05 0.11 % -175.51 % 75.19 % 3.55 10.05 %
Akcie LAZ 11.50 3.59 21.31 % 46.27 % 59.48 % 5.74 15.68 %
Akcie OPY 3.81 0.87 37.14 % 3.51 % 24.14 % 0.93 10.26 %
Akcie OPY 3.81 0.87 37.14 % 3.51 % 24.14 % 0.93 10.26 %
Akcie SF 12.09 2.12 18.36 % 40.57 % 15.91 % 1.80 13.42 %
Akcie SF 12.09 2.12 18.36 % 40.57 % 15.91 % 1.80 13.42 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie MKTX

Jméno Obchod Cena Objem
Kevin M Mc Pherson
Global Head of Sales
Prodej
3 Nov 2020
$558.75 $2,235,000
Antonio L Delise
Chief Financial Officer
Option
3 Nov 2020
$103.30 $732,604
Richard M Mc Vey
Chairman and CEO
Prodej
9 Nov 2020
$550.98 $14,138,698
Richard M Mc Vey
Chairman and CEO
Prodej
9 Nov 2020
$532.15 $8,694,799
Richard M Mc Vey
Chairman and CEO
Option
3 Dec 2020
$21.56 $577,355
Nicholas Themelis
Chief Information Officer
Prodej
7 Dec 2020
$546.49 $2,185,960
Antonio L Delise
Chief Financial Officer
Option
8 Dec 2020
$133.73 $299,823
Scott Pintoff
General Counsel and Secretary
Prodej
8 Dec 2020
$566.13 $141,533
Richard M Mc Vey
Chairman and CEO
Prodej
8 Dec 2020
$565.17 $23,171,970
Stephen P Casper
Director
Prodej
15 Dec 2020
$554.96 $416,220
Scott Pintoff
General Counsel and Secretary
Prodej
8 Feb 2021
$572.32 $143,080

Diskuze k akciím MKTX