Graf Akcie MMP (Magellan Midstream Partners L.P.). Diskuze k akciím MMP. Aktuální informace MMP.

Základní informace o společnosti Magellan Midstream Partners L.P. (Akcie MMP)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 10.63B
Hodnota podniku (EV) 14.99B
Tržby 2.499B
EBITDA 1.302B
Zisk 897.293M
Růst v tržbách Q/Q 41.97 %
Růst v tržbách Y/Y -5.35 %
P/E (Cena vůči ziskům) 11.95
Forward P/E 0.02
EV/Sales 6.00
EV/EBITDA 11.51
EV/EBIT 13.34
PEG 4.95
Price/Sales 4.25
P/FCF 11.53
Price/Book 4.62
Účetní hodnota na akcii 10.38
Hotovost na akcii 0.10
FCF vůči ceně 8.67 %
Počet zaměstnanců 1,720
Tržba na zaměstnance 1453000
Profit margin 33.65 %
Operating margin 38.69 %
Gross margin 54.07 %
EBIT margin 44.93 %
EBITDA margin 52.09 %
EPS - Zisk na akcii 4.01
EPS - Kvartální růst 113.56 %
EPS - Očekávaný růst příští rok 4.26 %
Return on assets 10.92 %
Return on equity 38.70 %
ROIC 12.67 %
ROCE 14.68 %
Dluhy/Equity 2.56
Čistý dluh/EBITDA 15.54
Current ratio 1.59
Quick Ratio 1.25
Volatilita 1.89
Beta 0.84
RSI 56.70
Cílová cena analytiků 49
Známka akcie (dle analytiků) 1.41
Insider ownership 0.30 %
Institutional ownership 64.86 %
Počet akcií 221.56M
Procento shortovaných akcií 4.32 %
Short ratio 6.87 %
Dividenda 4.11
Procentuální dividenda 8.63 %
Dividenda/Zisk 102.49 %
Obchodovaná od 2001
Země United States

Finanční výsledky akcie MMP

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$2,427.802$2,727.912$2,826.573$2,507.661$2,205.41$2,188.453
Cost Of Goods Sold$513.715$619.279$704.313$635.617$493.338$447.273
Gross Profit$1,914.087$2,108.633$2,122.26$1,872.044$1,712.072$1,741.18
Research And Development Expenses------
SG&A Expenses$173.478$196.65$194.283$165.717$147.165$149.948
Other Operating Income Or Expenses$-447.931$-462.145$-468.319$-456.984$-449.976$-457.167
Operating Expenses$1,393.8$1,524.208$1,631.992$1,454.948$1,268.621$1,221.2
Operating Income$1,034.002$1,203.704$1,194.581$1,052.713$936.789$967.253
Total Non-Operating Income/Expense$-214.103$-181.418$139.415$-179.352$-130.8$-145.795
Pre-Tax Income$819.899$1,022.286$1,333.996$873.361$805.989$821.458
Income Taxes$2.934$1.437$0.071$3.83$3.218$2.336
Income After Taxes$816.965$1,020.849$1,333.925$869.531$802.771$819.122
Other Income------
Income From Continuous Operations$816.965$1,020.849$1,333.925$869.531$802.771$819.122
Income From Discontinued Operations------
Net Income$816.965$1,020.849$1,333.925$869.531$802.771$819.122
EBITDA$1,292.678$1,449.838$1,459.658$1,249.343$1,114.931$1,134.065
EBIT$1,034.002$1,203.704$1,194.581$1,052.713$936.789$967.253
Basic Shares Outstanding226229228228228228
Shares Outstanding226229229228228228
Basic EPS$3.62$4.46$5.84$3.81$3.52$3.60
EPS - Earnings Per Share$3.62$4.46$5.84$3.81$3.52$3.59
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio0.72540.68890.95530.71320.7690.4752
Long-term Debt / Capital0.68370.63410.61440.66740.66140.612
Debt/Equity Ratio2.16111.73331.61572.12451.95361.7013
Gross Margin78.840377.298475.082474.65377.630679.5621
Operating Margin42.590144.125542.262541.979942.476944.198
EBIT Margin42.590144.125542.262541.979942.476944.198
EBITDA Margin53.244853.148351.640649.82150.554451.8204
Pre-Tax Profit Margin33.771337.47547.194834.827736.54637.536
Net Profit Margin33.650437.422447.192334.67536.400137.4293
Asset Turnover0.29620.32330.36480.33910.32570.3622
Inventory Turnover Ratio3.0693.35843.7923.48583.67133.4177
Receiveable Turnover16.604818.26821.882416.353616.777622.6562
Days Sales In Receivables21.981619.980316.680122.319321.755316.1104
ROE - Return On Equity35.461537.599950.461840.829738.371540.5158
Return On Tangible Equity37.032939.055152.537442.968940.403841.6513
ROA - Return On Assets9.966712.098617.217411.759411.854113.5581
ROI - Return On Investment11.218213.75619.459713.579712.991315.719
Book Value Per Share10.325411.88711.58419.33969.18468.8896
Operating Cash Flow Per Share-0.8632-0.14580.96490.6864-0.4261-0.1707
Free Cash Flow Per Share2.512-4.09163.32361.3571-0.6382-1.0036

Porovnání s konkurencí: Akcie MMP

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
MMP 11.95 4.95 -5.35 % 4.26 % 38.70 % 4.62 33.65 %
Akcie BKEP 3.04 N/A -89.68 % -220.00 % -323.87 % -2.13 -12.23 %
Akcie DKL 12.59 1.52 8.36 % -14.29 % -151.76 % -20.25 28.27 %
Akcie HEP 11.18 1.83 -0.31 % 188.24 % 48.07 % 5.47 34.24 %
Akcie GEL N/A 0.39 -10.82 % -117.95 % -23.91 % 1.71 -22.84 %
Akcie MPLX 11.99 1.02 20.35 % 16.39 % 22.06 % 2.34 -9.51 %
Akcie NS 0.00 0.40 1.85 % -121.31 % 2.00 % 1.47 -13.43 %
Akcie PAA N/A 0.45 N/A % 76.92 % 6.92 % 0.81 -11.12 %
Akcie PAA N/A 0.45 N/A % 76.92 % 6.92 % 0.81 -11.12 %
Akcie PSXP 19.30 3.33 -5.61 % 11.76 % 19.11 % 3.11 48.89 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie MMP

Jméno Obchod Cena Objem
Chansoo Joung
Director
Nákup
8 May 2020
$42.11 $563,011
Chansoo Joung
Director
Nákup
5 Nov 2020
$35.32 $706,400
Michael C Pearson
Senior Vice President
Option
26 Jan 2021
$42.44 $73,167
Aaron L Milford
Chief Operating Officer
Option
26 Jan 2021
$42.44 $573,195
Michael Aaronson
Senior Vice President
Option
26 Jan 2021
$42.44 $339,902
Lisa J Korner
Senior Vice President
Option
26 Jan 2021
$42.44 $414,087
Melanie A Little
Senior Vice President
Option
26 Jan 2021
$42.44 $294,618
Jeffrey L Holman
Senior Vice President and CFO
Option
26 Jan 2021
$42.44 $73,167
Michael N Mears
President and CEO
Option
26 Jan 2021
$42.44 $1,471,098
Robert L Barnes
Senior Vice President
Option
26 Jan 2021
$42.44 $367,743
Douglas J May
Senior Vice President
Option
26 Jan 2021
$42.44 $424,358

Diskuze k akciím MMP