Graf Akcie PPG (PPG Industries, Inc.). Diskuze k akciím PPG. Aktuální informace PPG.

Základní informace o společnosti PPG Industries, Inc. (Akcie PPG)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 36B
Hodnota podniku (EV) 40.43B
Tržby 15.682B
EBITDA 2.705B
Zisk 1.523B
Růst v tržbách Q/Q 44.58 %
Růst v tržbách Y/Y 12.90 %
P/E (Cena vůči ziskům) 24.79
Forward P/E 0.26
EV/Sales 2.58
EV/EBITDA 14.94
EV/EBIT 19.12
PEG 2.67
Price/Sales 2.30
P/FCF 17.69
Price/Book 6.33
Účetní hodnota na akcii 25.10
Hotovost na akcii 8.48
FCF vůči ceně 5.65 %
Počet zaměstnanců 46,900
Tržba na zaměstnance 334.371k
Profit margin 7.66 %
Operating margin 12.66 %
Gross margin 43.78 %
EBIT margin 13.48 %
EBITDA margin 17.25 %
EPS - Zisk na akcii 6.41
EPS - Kvartální růst 95.96 %
EPS - Očekávaný růst příští rok -10.36 %
Return on assets 7.58 %
Return on equity 26.40 %
ROIC 8.04 %
ROCE 12.53 %
Dluhy/Equity 2.42
Čistý dluh/EBITDA 7.71
Current ratio 1.36
Quick Ratio 0.95
Volatilita 2.01
Beta 0.80
RSI 68.21
Cílová cena analytiků 148
Známka akcie (dle analytiků) 2.15
Insider ownership 0.27 %
Institutional ownership 83.09 %
Počet akcií 237.357M
Procento shortovaných akcií 1.34 %
Short ratio 2.89 %
Dividenda 2.21
Procentuální dividenda 1.39 %
Dividenda/Zisk 34.48 %
Obchodovaná od 1978
Země United States

Finanční výsledky akcie PPG

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$13,834$15,146$15,374$14,748$14,270$14,241
Cost Of Goods Sold$7,777$8,653$9,001$8,209$7,665$7,786
Gross Profit$6,057$6,493$6,373$6,539$6,605$6,455
Research And Development Expenses$379$432$441$451$453$466
SG&A Expenses$3,389$3,604$3,573$3,554$3,555$3,584
Other Operating Income Or Expenses------
Operating Expenses$12,228$13,376$13,578$12,674$12,304$12,418
Operating Income$1,606$1,770$1,796$2,074$1,966$1,823
Total Non-Operating Income/Expense$-244$-109$-103$-69$-1,187$-78
Pre-Tax Income$1,362$1,661$1,693$2,005$779$1,745
Income Taxes$291$392$353$615$214$413
Income After Taxes$1,071$1,269$1,340$1,390$565$1,332
Other Income------
Income From Continuous Operations$1,071$1,269$1,340$1,390$565$1,332
Income From Discontinued Operations$3-$18$225$330$95
Net Income$1,059$1,243$1,341$1,594$873$1,406
EBITDA$2,115$2,281$2,293$2,534$2,406$2,269
EBIT$1,606$1,770$1,796$2,074$1,966$1,823
Basic Shares Outstanding237237244256266271
Shares Outstanding238238245258267274
Basic EPS$4.47$5.25$5.50$6.22$3.29$5.18
EPS - Earnings Per Share$4.45$5.22$5.47$6.18$3.27$5.14
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio1.40721.41031.36311.66291.54571.4296
Long-term Debt / Capital0.47070.45650.47980.42160.43520.4427
Debt/Equity Ratio0.98870.9351.060.7310.89850.8497
Gross Margin43.783442.869441.453144.338246.285945.3269
Operating Margin11.609111.686311.682114.062913.777212.8011
EBIT Margin11.609111.686311.682114.062913.777212.8011
EBITDA Margin15.288415.060114.914817.18216.860615.9329
Pre-Tax Profit Margin9.845310.966611.012113.59515.45912.2534
Net Profit Margin7.65518.20688.722510.80826.11779.8729
Asset Turnover0.70740.85530.960.89180.90480.834
Inventory Turnover Ratio4.48245.06025.04824.74515.06274.6932
Receiveable Turnover5.07485.49565.40395.08035.37685.2569
Days Sales In Receivables71.923566.416267.544271.846767.884469.4323
ROE - Return On Equity18.417923.48728.317824.506411.495426.2774
Return On Tangible Equity-65.3846-105.9266-102.2901-441.2698-88.2813-171.2082
ROA - Return On Assets5.47667.16638.36728.40493.58257.8004
ROI - Return On Investment9.748812.76414.730114.1756.492814.6454
Book Value Per Share24.568422.925220.062722.58219.118.9938
Operating Cash Flow Per Share0.22112.7542-0.10421.0298-1.87381.4612
Free Cash Flow Per Share0.67722.6951-0.38261.0545-1.72321.9067

Porovnání s konkurencí: Akcie PPG

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
PPG 24.79 2.67 12.90 % -10.36 % 26.40 % 6.33 7.66 %
Akcie DD 7.21 1.12 -10.74 % 85.25 % 18.49 % 0.99 -14.47 %
Akcie GLW 32.97 1.09 22.79 % 34.88 % 13.48 % 2.37 4.53 %
Akcie OC 10.28 0.82 17.38 % 47.06 % 23.95 % 2.37 -5.43 %
Akcie RPM 23.35 2.09 9.03 % -27.78 % 27.57 % 6.16 8.23 %
Akcie RPM 23.35 2.09 9.03 % -27.78 % 27.57 % 6.16 8.23 %
Akcie SHW 35.96 4.57 10.79 % -23.91 % 63.22 % 21.28 11.06 %
Akcie SHW 35.96 4.57 10.79 % -23.91 % 63.22 % 21.28 11.06 %
Akcie VAL 0.00 0.00 -38.08 % 2.36 % -155.14 % 0.59 -340.21 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie PPG

Jméno Obchod Cena Objem
Rebecca B. Liebert
Executive Vice President
Option
31 Dec 2019
$133.49 $1,365,336
James G Berges
Director
Option
15 Apr 2020
$88.48 $106,795
Melanie Healey
Director
Option
15 Apr 2020
$88.48 $106,795
Michele J Hooper
Director
Option
15 Apr 2020
$88.48 $106,795
Martin Richenhagen
Director
Option
15 Apr 2020
$88.48 $106,795
Cathy R Smith
Director
Option
15 Apr 2020
$88.48 $106,795
Timothy M Knavish
Executive Vice President
Option
31 Aug 2020
$94.42 $1,444,626
Michael H Mcgarry
Chairman of the Board and CEO
Option
22 Oct 2020
$95.09 $7,704,382
William E Schaupp
Vice President and Controller (PAO)
Option
4 Nov 2020
$108.84 $419,034
Rebecca B. Liebert
Executive Vice President
Option
31 Dec 2020
$144.22 $2,058,164
Amy R. Ericson
Sr. VP and Packaging Coatings
Option
29 Jan 2021
$134.71 $1,514,410

Diskuze k akciím PPG