Graf Akcie SECO (Secoo Holding Limited). Diskuze k akciím SECO. Aktuální informace SECO.

Základní informace o společnosti Secoo Holding Limited (Akcie SECO)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace
Hodnota podniku (EV)
Tržby
EBITDA
Zisk
Růst v tržbách Q/Q %
Růst v tržbách Y/Y %
P/E (Cena vůči ziskům)
Forward P/E
EV/Sales
EV/EBITDA
EV/EBIT
PEG
Price/Sales
P/FCF
Price/Book
Účetní hodnota na akcii
Hotovost na akcii
FCF vůči ceně %
Počet zaměstnanců
Tržba na zaměstnance
Profit margin %
Operating margin %
Gross margin %
EBIT margin %
EBITDA margin %
EPS - Zisk na akcii
EPS - Kvartální růst %
EPS - Očekávaný růst příští rok %
Return on assets %
Return on equity %
ROIC %
ROCE %
Dluhy/Equity
Čistý dluh/EBITDA
Current ratio
Quick Ratio
Volatilita
Beta
RSI
Cílová cena analytiků
Známka akcie (dle analytiků)
Insider ownership %
Institutional ownership %
Počet akcií
Procento shortovaných akcií %
Short ratio %
Dividenda
Procentuální dividenda %
Dividenda/Zisk %
Obchodovaná od
Země

Finanční výsledky akcie SECO

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$983.306$783.59$574.897$382.609
Cost Of Goods Sold$811.375$644.003$480.833$323.584
Gross Profit$171.931$139.587$94.064$59.025
Research And Development Expenses$14.576$11.693$9.542$8.004
SG&A Expenses$98.896$75.827$54.725$43.23
Other Operating Income Or Expenses$-27.364$-20.175$-15.226$-12.103
Operating Expenses$952.211$751.698$560.326$386.921
Operating Income$31.095$31.892$14.571$-4.312
Total Non-Operating Income/Expense$-3.358$-3.345$1.086$-2.263
Pre-Tax Income$27.737$28.547$15.657$-6.575
Income Taxes$4.514$5.924$-4.846-
Income After Taxes$23.223$22.623$20.503$-6.575
Other Income----
Income From Continuous Operations$23.223$22.623$20.503$-6.575
Income From Discontinued Operations----
Net Income$22.182$22.083$-10.669$-94.458
EBITDA$34.746$34.544$16.634$-2.337
EBIT$31.095$31.892$14.571$-4.312
Basic Shares Outstanding5050257
Shares Outstanding5252257
Basic EPS$0.44$0.44$-0.42$-13.14
EPS - Earnings Per Share$0.42$0.42$-0.42$-13.14
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio2.34393.24792.2981.3638
Long-term Debt / Capital0.42380.4340.0882-
Debt/Equity Ratio0.83190.85620.2347-0.1381
Gross Margin17.48517.813816.361915.427
Operating Margin3.16234.072.5345-1.127
EBIT Margin3.16234.072.5345-1.127
EBITDA Margin3.53364.40842.8934-0.6108
Pre-Tax Profit Margin2.82083.64312.7234-1.7185
Net Profit Margin2.25592.8182-1.8558-24.6879
Asset Turnover1.36991.42081.60012.4802
Inventory Turnover Ratio2.10742.58522.62922.9167
Receiveable Turnover55.541540.550168.949123.5817
Days Sales In Receivables6.57179.00125.29382.9535
ROE - Return On Equity9.783910.356310.38273.078
Return On Tangible Equity9.989110.586610.38273.078
ROA - Return On Assets3.23534.1025.7064-4.2621
ROI - Return On Investment5.63775.86199.46673.078
Book Value Per Share4.72414.34773.9057-25.1312
Operating Cash Flow Per Share1.1402-0.72124.0544-5.1426
Free Cash Flow Per Share1.16641.07112.3782-5.3819