Graf Akcie SSNC (SS&C Technologies Holdings Inc). Diskuze k akciím SSNC. Aktuální informace SSNC.

Základní informace o společnosti SS&C Technologies Holdings Inc (Akcie SSNC)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 18.31B
Hodnota podniku (EV) 23.6B
Tržby 4.849B
EBITDA 1.803B
Zisk 721.2M
Růst v tržbách Q/Q 10.62 %
Růst v tržbách Y/Y 4.06 %
P/E (Cena vůči ziskům) 25.47
Forward P/E 382.56
EV/Sales 4.87
EV/EBITDA 13.09
EV/EBIT 20.18
PEG 1.89
Price/Sales 3.73
P/FCF 16.76
Price/Book 3.16
Účetní hodnota na akcii 22.62
Hotovost na akcii 0.85
FCF vůči ceně 5.97 %
Počet zaměstnanců 24,600
Tržba na zaměstnance 197.098k
Profit margin 13.39 %
Operating margin 22.85 %
Gross margin 44.86 %
EBIT margin 24.12 %
EBITDA margin 37.18 %
EPS - Zisk na akcii 2.81
EPS - Kvartální růst 19.23 %
EPS - Očekávaný růst příští rok 8.18 %
Return on assets 4.40 %
Return on equity 12.73 %
ROIC 6.28 %
ROCE 8.67 %
Dluhy/Equity 1.79
Čistý dluh/EBITDA 14.65
Current ratio 1.05
Quick Ratio 1.05
Volatilita 1.60
Beta 1.03
RSI 52.41
Cílová cena analytiků 72
Známka akcie (dle analytiků) 1.50
Insider ownership 12.58 %
Institutional ownership 83.43 %
Počet akcií 255.257M
Procento shortovaných akcií 0.86 %
Short ratio 2.17 %
Dividenda 0.62
Procentuální dividenda 0.88 %
Dividenda/Zisk 22.06 %
Obchodovaná od 2010
Země United States

Finanční výsledky akcie SSNC

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$4,667.9$4,632.9$3,421.1$1,675.3$1,481.4$1,000.285
Cost Of Goods Sold$2,574.1$2,611.7$2,051.1$886.4$800.5$532.35
Gross Profit$2,093.8$2,021.2$1,370$788.9$680.9$467.935
Research And Development Expenses$399.4$383.7$318.2$153.3$152.7$110.415
SG&A Expenses$708.6$723.1$524.9$238.1$239.6$192.782
Other Operating Income Or Expenses--$-97.8$-0.6--
Operating Expenses$3,682.1$3,718.5$2,992$1,278.4$1,192.8$835.547
Operating Income$985.8$914.4$429.1$396.9$288.6$164.738
Total Non-Operating Income/Expense$-210$-382.7$-304$-114.2$-125$-103.896
Pre-Tax Income$775.8$531.7$125.1$282.7$163.6$60.842
Income Taxes$150.6$93.2$21.9$-46.2$32.6$17.98
Income After Taxes$625.2$438.5$103.2$328.9$131$42.862
Other Income------
Income From Continuous Operations$625.2$438.5$103.2$328.9$131$42.862
Income From Discontinued Operations------
Net Income$625.2$438.5$103.2$328.9$131$42.862
EBITDA$1,724.9$1,718$961.2$644.6$528$323.698
EBIT$985.8$914.4$429.1$396.9$288.6$164.738
Basic Shares Outstanding256253233205200182
Shares Outstanding267264244212206191
Basic EPS$2.44$1.73$0.44$1.60$0.65$0.24
EPS - Earnings Per Share$2.35$1.66$0.42$1.55$0.64$0.22
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio1.00671.00351.06570.81020.74041.62
Long-term Debt / Capital0.52780.58040.64070.42770.51260.5636
Debt/Equity Ratio1.1271.39841.80260.76131.10741.3068
Gross Margin44.855343.627140.045647.090145.963346.7802
Operating Margin21.118719.737112.542823.691319.481616.4691
EBIT Margin21.118719.737112.542823.691319.481616.4691
EBITDA Margin36.952437.082628.096238.476735.64232.3606
Pre-Tax Profit Margin16.619911.47663.656716.874611.04366.0825
Net Profit Margin13.39369.46493.016619.63238.8434.285
Asset Turnover0.29310.27670.21240.30240.25960.1724
Inventory Turnover Ratio------
Receiveable Turnover2.4891.93072.01676.54415.60464.7502
Days Sales In Receivables146.6443189.0509180.990355.775165.125276.8391
ROE - Return On Equity10.93688.5712.253312.24325.80012.0358
Return On Tangible Equity-9.396-5.8281-1.2192-13.7592-4.44-1.4518
ROA - Return On Assets3.92622.61930.64075.93742.29540.7387
ROI - Return On Investment5.16483.59610.80957.00732.82720.8884
Book Value Per Share22.191420.094718.261613.009211.123610.8396
Operating Cash Flow Per Share-0.58392.4010.39690.19670.8249-0.2377
Free Cash Flow Per Share-0.50422.25670.2880.1620.736-0.225