Graf Akcie UVV (Universal Corp.). Diskuze k akciím UVV. Aktuální informace UVV.

Základní informace o společnosti Universal Corp. (Akcie UVV)

Skvělé pro velmi rychlou analýzu společnosti. Investor může porovnat různé ukazatele s konkurenčními firmami.

Tržní kapitalizace 1.2B
Hodnota podniku (EV) 1.75B
Tržby 2.018B
EBITDA 224.775M
Zisk 86.493M
Růst v tržbách Q/Q 10.83 %
Růst v tržbách Y/Y 4.60 %
P/E (Cena vůči ziskům) 14.06
Forward P/E N/A
EV/Sales 0.87
EV/EBITDA 7.78
EV/EBIT 11.94
PEG N/A
Price/Sales 0.59
P/FCF 35.22
Price/Book 0.92
Účetní hodnota na akcii 53.78
Hotovost na akcii 8.11
FCF vůči ceně 2.84 %
Počet zaměstnanců 20,000
Tržba na zaměstnance 100.879k
Profit margin 4.41 %
Operating margin 7.43 %
Gross margin 19.46 %
EBIT margin 7.26 %
EBITDA margin 11.14 %
EPS - Zisk na akcii 3.51
EPS - Kvartální růst N/A %
EPS - Očekávaný růst příští rok N/A %
Return on assets 3.69 %
Return on equity 6.76 %
ROIC 6.48 %
ROCE 7.17 %
Dluhy/Equity 0.76
Čistý dluh/EBITDA 9.84
Current ratio 4.54
Quick Ratio 1.97
Volatilita 1.77
Beta 0.73
RSI 50.81
Cílová cena analytiků 59
Známka akcie (dle analytiků) N/A
Insider ownership 2.47 %
Institutional ownership 85.14 %
Počet akcií 24.578M
Procento shortovaných akcií 2.25 %
Short ratio 4.42 %
Dividenda 3.10
Procentuální dividenda 6.28 %
Dividenda/Zisk 88.32 %
Obchodovaná od 1978
Země United States

Finanční výsledky akcie UVV

Finanční výsledky společnosti, napoví investorovi, zda se jedná o kvalitní společnost.

# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Revenue$1,909.979$2,227.153$2,033.947$2,071.218$2,120.373$2,271.801
Cost Of Goods Sold$1,553.167$1,820.562$1,661.999$1,676.539$1,713.042$1,861.527
Gross Profit$356.812$406.591$371.948$394.679$407.331$410.274
Research And Development Expenses------
SG&A Expenses$222.902$225.118$201.123$211.919$226.685$250.186
Other Operating Income Or Expenses----$3.39$12.676
Operating Expenses$1,783.612$2,065.984$1,863.122$1,892.817$1,938.726$2,103.927
Operating Income$126.367$161.169$170.825$178.401$181.647$167.874
Total Non-Operating Income/Expense$-13.076$-9.847$-4.148$-9.163$-9.069$-9.407
Pre-Tax Income$113.291$151.322$166.677$169.238$172.578$158.467
Income Taxes$35.288$41.188$50.509$56.732$54.43$38.006
Income After Taxes$78.003$110.134$116.168$112.506$118.148$120.461
Other Income------
Income From Continuous Operations$78.003$110.134$116.168$112.506$118.148$120.461
Income From Discontinued Operations------
Net Income$71.68$104.121$105.662$20.89$94.268$99.748
EBITDA$164.746$198.273$205.661$214.312$218.401$203.268
EBIT$126.367$161.169$170.825$178.401$181.647$167.874
Basic Shares Outstanding252525232323
Shares Outstanding252526242828
Basic EPS$2.87$4.14$4.18$0.89$4.16$4.33
EPS - Earnings Per Share$2.86$4.11$4.14$0.88$3.92$4.06
# 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Current Ratio5.53346.25875.93555.82626.65355.9576
Long-term Debt / Capital0.22240.21080.21040.21750.20220.2094
Debt/Equity Ratio0.34650.30620.29920.32250.29910.3077
Gross Margin18.681518.256118.28719.055419.210418.0594
Operating Margin6.61617.23658.39878.61338.56677.3895
EBIT Margin6.61617.23658.39878.61338.56677.3895
EBITDA Margin8.62558.902510.111410.347210.30018.9475
Pre-Tax Profit Margin5.93156.79448.19488.17098.1396.9754
Net Profit Margin3.75294.67515.19491.00864.44584.3907
Asset Turnover0.90051.04410.93790.97540.95031.0381
Inventory Turnover Ratio15.645126.15342.21982.64432.45412.6643
Receiveable Turnover5.42315.5815.36444.68964.91995.2073
Days Sales In Receivables67.304865.400768.041677.831674.187870.0934
ROE - Return On Equity6.05017.98148.38588.48099.516610.1609
Return On Tangible Equity6.81498.59169.03069.1648.72599.2809
ROA - Return On Assets3.67785.16295.35675.29845.29535.5044
ROI - Return On Investment4.70456.29926.62166.63636.48656.8169
Book Value Per Share52.791955.217255.565452.485863.960861.8375
Operating Cash Flow Per Share-6.06113.31-7.34563.827-1.35378.1808
Free Cash Flow Per Share-5.6752.992-7.06894.0069-1.03257.7903

Porovnání s konkurencí: Akcie UVV

Společnost P/E PEG Růst v tržbách (roční) Růst v EPS Return on equity P/B Profit margin
UVV 14.06 N/A 4.60 % N/A % 6.76 % 0.92 4.41 %
Akcie BTI 10.37 16.95 -1.15 % N/A % 9.87 % 0.94 24.83 %
Akcie MO 19.87 4.26 3.17 % 6.72 % 149.65 % 31.45 17.08 %
Akcie PM 17.40 1.57 4.52 % 9.15 % -75.00 % -11.80 10.59 %
Akcie SWM 18.20 1.54 21.19 % -5.94 % 9.78 % 1.75 7.80 %
Akcie VGR 10.91 1.72 28.79 % 36.00 % -30.45 % -3.23 4.64 %

Nedávné obchody insiderů: Akcie UVV

Jméno Obchod Cena Objem
John B Jr Adams
Director
Prodej
25 Oct 2018
$67.29 $201,870
James A Huffman
Controller
Prodej
15 Nov 2018
$67.23 $209,220
James A Huffman
Controller
Prodej
20 Nov 2018
$66.75 $9,946
Robert Peebles
Controller
Prodej
28 Feb 2019
$59.56 $433,239
James A Huffman
Controller
Prodej
1 Mar 2019
$59.52 $135,527
Preston Douglas Wigner
Vice President, General Counsel, and Secy
Prodej
29 May 2019
$56.25 $140,625
James A Huffman
Controller
Prodej
30 May 2019
$57.10 $106,320
James A Huffman
Controller
Prodej
11 Jun 2019
$60.50 $105,573
Theodore G Broome
Prodej
12 Jun 2019
$59.25 $296,250
Preston Douglas Wigner
Vice President, General Counsel, and Secy
Prodej
18 Feb 2021
$51.68 $129,200
Theodore G Broome
Prodej
18 Feb 2021
$51.68 $258,400

Diskuze k akciím UVV