Autor: Adam Spáčil

Jak prodávat akcie na eToro?

Prodej majetku na eToro je snadný. Po přihlášení do platformy nebo do mobilní obchodní platformy stačí otevřít portfolio, vybrat nástroj, zvolit možnost prodat a uzavřít obchod.

Navštívit web

{etoroCFDrisk}% retailových účtů prodělá peníze při obchodování CFD s tímto brokerem. Zvažte zda jste ochotni podstoupit vysoké riziko ztráty peněz.

Prodej majetku na eToro je snadný. Po přihlášení do platformy nebo do mobilní obchodní platformy stačí otevřít portfolio, vybrat nástroj, zvolit možnost prodat a uzavřít obchod.

Krok za krokem: Jak prodat akcie na eToro?

eToro

nabízí obchodování s akciemi bez poplatků.

Postupujte podle následujících kroků, abyste mohli prodávat akcie na eToro:

  1. Otevřete stránku etoro.com a přihlaste se do platformy
  2. Ve webové platformě nebo v mobilní obchodní platformě klikněte na své portfolio a vyberte položku, kterou chcete prodat
  3. Zavřete pozici a kupte něco jiného nebo se rozhodněte vybrat své peníze

Odmítnutí odpovědnosti za rizika

eToro je platforma pro více aktiv, která nabízí jak investování do akcií a kryptoaktiv, tak i obchodování s CFD.

Odmítnutí odpovědnosti: CFD jsou složité nástroje a díky pákovému efektu s sebou nesou vysoké riziko rychlé ztráty peněz. 77 % účtů drobných investorů při obchodování s CFD u tohoto poskytovatele ztrácí peníze. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz.

Předchozí výkonnost není ukazatelem budoucích výsledků. Prezentovaná historie obchodování je kratší než 5 kompletních let a nemusí být dostatečným podkladem pro investiční rozhodnutí.

Obchodování s kopiemi je služba správy portfolia poskytovaná společností eToro (Europe) Ltd., která je autorizovaná a regulovaná Kyperskou komisí pro cenné papíry.

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní a ve Spojeném království neregulovaná. Žádná ochrana spotřebitele. Na zisky se může vztahovat daň.

eToro USA LLC nenabízí CFD a neposkytuje žádné záruky a nenese žádnou odpovědnost za přesnost nebo úplnost obsahu této publikace, kterou připravil náš partner s využitím veřejně dostupných informací o společnosti eToro, které nejsou specifické pro daný subjekt.

Nejnovější články