Je eToro vhodné pro začátečníky?

Je eToro vhodné pro začátečníky? Při hodnocení služeb brokera obecně existuje mnoho aspektů, možná až příliš mnoho na to, abychom je vyjmenovali.

Při hodnocení služeb brokera obecně existuje mnoho aspektů, možná až příliš mnoho na to, abychom je vyjmenovali. Níže se zaměříme na nejdůležitější kritéria, která je třeba vzít v úvahu při určování, zda je broker vhodný pro začátečníky.

Broker vhodný pro začátečníky by měl mít:

 • vynikající webovou a mobilní obchodní platformu
 • nízké poplatky
 • skvělé vzdělávací nástroje
 • dobrý zákaznický servis
 • snadný proces otevření účtu
 • nízký minimální vklad

Důležitá je také legitimita, ale protože doporučujeme pouze legální brokery regulované finančními úřady nejvyšší úrovně, to je jedna z věcí, o kterou se nemusíte bát

Stále více lidí se chce stát hráčem na finančních trzích, ať už jako obchodníci nebo investoři. Při zjišťování základních informací se však může snadno stát, že se budete cítit zahlceni obrovským množstvím informací dostupných na internetu.

Důvod je jednoduchý: výběr správné služby, zvláště když děláte první kroky v obchodování, je velmi důležitý

V tomto článku si ověříme, zda je eToro správnou volbou pro začínajícího obchodníka.

Jen krátké upozornění: eToro se zaměřuje především na CFD. Obvykle produkty CFD začátečníkům nedoporučujeme, protože mohou být poměrně rizikové.

Na druhou stranu eToro kromě CFD poskytuje i reálné akcie / hotovostní akcie / podkladové akcie. Při investování do skutečných akcií můžete místo CFD kontraktu na akcie koupit skutečné akcie společnosti

Podívejme se na jeho služby jednu po druhé podle kritérií, která jsme stanovili výše, abychom si udělali celkový obrázek.

 • Pokud jde o jeho webovou platformu, eToro by mohlo vyhovovat potřebám začátečníků: Uživatelsky přívětivá. Přehledné hlášení o poplatcích. Dvoufázové (bezpečnější) přihlášení. Celkově může být tato platforma optimální volbou pro začátečníky.
 • mobilní platforma eToro je poměrně dobře navržená: Dvoufázové (bezpečnější) přihlášení. Dobrá funkce vyhledávání. Přihlašování pomocí dotykového/obličejového ID. To může být užitečné pro první kroky na vaší obchodní cestě.
 • Proces otevření účtu je skvělý, když je od začátku bezproblémový. eToro odvádí v této oblasti vynikající práci: Rychle. Plně digitální. Nízký minimální vklad.
 • vzdělávací materiály eToro jsou skvělým začátkem: Demo účet. Výukový kurz obchodní platformy. Výuková videa. Díky tomu stojí materiály eToro za přečtení.
 • relevantní odpovědi. V zákaznickém servisu eToro je však prostor pro zlepšení: Žádná telefonická podpora. Žádná nepřetržitá podpora. Live chat pouze pro členy klubu.
 • Nízké minimální vklady a nízkonákladové transakce jsou atraktivní pro nové obchodníky. eToro má v oblasti vkladů a výběrů několik dobrých věcí: K dispozici je kreditní/debetní karta. Uživatelsky přívětivé. Přesto by se jeho služby mohly zlepšit v jiných oblastech: Pouze jedna základní měna účtu. Poplatek za výběr 5 USD. Poplatek za konverzi u vkladů mimo USD.

Podívejme se celkově na to, jak si eToro stojí ve srovnání se svými kolegy, pokud jde o platformy, poplatky, založení účtu a vzdělávací nástroje. Naše hodnocení je na stupnici od 1,0 do 5,0, od nejhoršího po nejlepší.

Služby společnosti eToro ve srovnání s podobnými makléři
eToro Trading 212 XTB
Hodnocení webové platformy 4.4 hvězdičky 4.4 hvězdičky 4.4 hvězdičky
Hodnocení mobilní platformy 4,9 hvězdičky 4,9 hvězdičky 4.4 hvězdičky
Poplatky Nízká Nízká Nízká
Hodnocení otevření účtu 5.0 hvězdičky 4,5 hvězdičky 5.0 hvězdičky
Hodnocení vzdělávání 5.0 hvězdičky 4.0 hvězdičky 5.0 hvězdičky
Hodnocení zákaznického servisu 4.0 hvězdičky 5.0 hvězdičky 5.0 hvězdičky
Hodnocení vkladů a výběrů 3,8 hvězdičky 4.3 hvězdičky 4,5 hvězdičky

Pokud si chcete o eToro přečíst více, podívejte se na naši úplnou recenzi eToro.

Pokud pro vás eToro není tím pravým brokerem, pokračujte a podívejte se na naše tipy na některé alternativy, zde je recenze XTB a zde je recenze Trading 212.

Doufáme, že pro vás byly všechny výše uvedené informace užitečné. Pokud máte nějaké dotazy, budeme rádi, když nám napíšete na adresu info@jenakcie.cz. Uvidíme se tam!

Odmítnutí odpovědnosti za rizika

eToro je platforma pro více aktiv, která nabízí jak investování do akcií a kryptoaktiv, tak i obchodování s CFD.

Odmítnutí odpovědnosti: 81 % účtů drobných investorů při obchodování s CFD u tohoto poskytovatele ztrácí peníze. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz.

Předchozí výkonnost není ukazatelem budoucích výsledků. Prezentovaná historie obchodování je kratší než 5 kompletních let a nemusí být dostatečným podkladem pro investiční rozhodnutí.

Obchodování s kopiemi je služba správy portfolia poskytovaná společností eToro (Europe) Ltd., která je autorizovaná a regulovaná Kyperskou komisí pro cenné papíry.

Investování do kryptoaktiv je vysoce volatilní a v některých zemích EU není regulováno. Žádná ochrana spotřebitele. Může být uplatněna daň ze zisku.

eToro USA LLC nenabízí CFD a neposkytuje žádné záruky a nenese žádnou odpovědnost za přesnost nebo úplnost obsahu této publikace, kterou připravil náš partner s využitím veřejně dostupných informací o společnosti eToro, které nejsou specifické pro daný subjekt.

Nejnovější články