Je Trading 212 podvod? Co když zkrachuje?

Je Trading 212 podvod? Co si myslím po 4 letech používání?

Ne, Trading 212 není podvod. Naopak je považován za bezpečného brokera, protože je regulováno nejvyšší úrovní FCA.

Trading 212 je globální broker CFD, ale klienti mohou také obchodovat s akciemi a ETF zdarma. Společnost byla založena v roce 2004 a nyní sídlí v Londýně. Trading 212 je regulována britským úřadem Financial Conduct Authority (FCA), kyperskou Komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC) a bulharskou Komisí pro finanční dohled (FSC).

Společnost bohužel není veřejně obchodovaná ale i tak na svých stránkách tvrdí, že vydělala peníze každý rok od jejího vzniku.

Pokud se chcete zaregistrovat u Trading 212 využíjte náš promo kód pro Trading 212 - 11Pp6YB37p a získejte akcii zdarma!

Bezpečnost Trading 212

Společnost Trading 212 byla původně založena v roce 2004 v bulharské Sofii a v roce 2013 otevřela svou pobočku v Londýně, kde nyní de facto sídlí.

Jak je Trading 212 regulován?

Ano, společnost Trading 212 je regulována britským úřadem Financial Conduct Authority (FCA), kyperskou Komisí pro cenné papíry (CySEC) a bulharskou Komisí pro finanční dohled (FSC).

Je investování přes Trading 212 bezpečné?

Jeden z faktorů bezpečnosti je nepochybně pojištění. Které broker Trading 212 má. V případě libovolné škody na Vašem majetku. Jste pojištěni na 90% vašich fondů (maximálně však 20 000 Eur).

Jak získat akcii zdarma u Trading 212?

Nic není zadarmo v tomto případě neplatí. Akciový broker Trading 212 nabízí novým uživatelům jako bonus za registraci akcii zdarma! Akcie může mít hodnotu až 100$ což pro spoustu uživatelů to určitě není zanedbatelná částka.

Pro získání akcie zdarma se stačí registrovat přes tento odkaz a pak už jen stačí do sekce promo code v aplikaci vložit náš unikátní promo kód 11Pp6YB37p. Získání akcie zdarma je podmíněno pouze tím, že si založíte a ověříte účet u Trading 212 a vložíte minimální vklad, který činí 30 Kč. Vklad můžete provést jak kreditní kartou, tak i bankovním převodem a nebo jinými platebními metodami.

Nejnovější články